ГоловнаАрхів АстрологіяКалендар астрологічних подій на грудень 2020 року: неймовірні зміни у житті деяких...

Останній місяць поточного року принесе неймовірні зміни у житті деяких знаків Зодіаку. Особливо це стосується представників Водолія – про це свідчить календар астрологічних подій на грудень 2020 року. Переміщення на небосхилі великих планет – Сатурна і Юпітера, вплинуть на життя багатьох людей, адже такі зміни відбуваються досить рідко. Коротку характеристику астрологічних подій надала астролог Анжела Перл.

Календар астрологічних подій на грудень 2020 року прогнозує зміни у житті знаків Зодіаку

14 грудня – відбувається сонячне затемнення, яке проходить у сузір’ї Стрільця.

18 грудня – планета Сатурн переходить у сузір’я Водолія, де і перебуватиме там аж до березня 2023 року. Сатурн у знаку Водолія буде привносити у життя більше дисциплінованості і відповідального ставлення до життя і подій. Особливо це стосується життя людей, які народилися під знаком Водолія. В першу чергу календар астрологічних подій рекомендує звернути увагу на ділову сферу. Можливо з’явиться нова робота або нові обов’язки.

20 грудня – велика і повільна планета Юпітер, яку прийнято вважати планетою щастя, входить у знак Водолія. Астролог Анжела Перл вважає, що з цього часу у цих людей Водоліїв, починається 12 місяців «нового року». Тобто на Водолія очікує багато везіння, удачі. Люди цього знаку більше за інших відчують розширення життєвого простору у всіх сенсах. Відкриються нові обрії можливостей, тому не слід їх упускати.

З 20 по 31 грудня 2020 року відбувається поєднання двох повільних планет – Юпітера і Сатурна у сузір’ї Водолія. Вони одночасно перебувають в одному знаку Зодіаку. Календар астрологічних подій від Анжели Перл зазначає, що таке потужне поєднання відбувається лише один раз на двадцять років.

Ви не можете копіювати текст