ГоловнаАрхів АстрологіяКалендар астрологічних подій листопад 2021 - починається новий сезон затемнень

Календар астрологічних подій листопад 2021 — починається новий сезон затемнень

Вже настав листопад і ми живемо за зимовим часом і поволі вже починаємо думати про новорічні свята – рік якої тварини буде? Що він нам віщує? Як готуватися? Проте останній місяць осені принесе чимало цікавих змін і трансформацій, тому що починається новий сезон затемнень, про які розповів календар астрологічних подій на листопад 2021 року.

Календар астрологічних подій листопад 2021: важливі події, що впливають на життя

Астрологи вважають листопад 2021 року так само трансформуючим і захоплюючим — оскільки ми вступаємо в новий сезон затемнень. Отже зміни вже не за горами. Усі знаки зодіаку захочуть відзначити у своєму календарі ці важливі астрологічні події у листопаді 2021 року.

Жовтень ознаменував кінець чотирьох різних планетарних ретроградів, тому ми починаємо листопад із освіжаючим почуттям ясності та динаміки. В листопаді потужне місячне затемнення у Тельці налетить, щоб струснути наше почуття стабільності та віщувати деякі серйозні зміни. Сезон затемнень настав, так що готуйтеся до трансформацій!

4 листопада 2021

Темна та таємнича енергія сезону Скорпіона надихає нас занурюватися під поверхню наших почуттів протягом перших кількох днів листопада місяця – особливо під час емоційного Молодика 4 листопада 2021 року в знаку Скорпіона.

«Листопадові астрологічні події струсять ваш світ»

– кажуть астрологи і сподіваються, що на краще.

Молодий місяць у Скорпіоні, який настає 4 листопада, — це напружений момент. Ретроградний Уран протистоїть Молодику, роблячи події дня непередбачуваними та захоплюючими.

Молодик у листопаді 2021 – що він принесе кожному знаку зодіаку?

5 листопада 2021 року

Цього дня Меркурій входить до Скорпіона, а Венера — до Козерога. У цей час спілкування не буде так багато, оскільки ми покладатимемося на непромовлені слова, щоб висловити наші потаємні почуття. Тоді ми серйозно ставимося до фінансових і романтичних питань — це вірно, настав час узяти гору, коли справа доходить до наших планів порятунку та любові до життя.

5 листопада Венера переходить до Козерога, де пробуде аж до 6 березня 2022 року. Дуже довго з огляду на те, що планета романтики, краси і фінансів проводить у кожному знаку близько 28 днів. Однак період зниження рейтингу, що починається у грудні, змушує Венеру залишатися тут. Це провокує необхідність, наприклад, зробити косметичний ремонт в домівці чи вступити у стосунки.

19 листопада

Сезон затемнення починається 19 листопада, коли місячне затемнення в Тельці активізує наші пристрасті. В цей же день Повний Місяць може відкрити багато таємниць, що не для всіх знаків зодіаку може стати приємною новиною.

21 листопада

Яскрава інтенсивність сезону Скорпіона почне світлішати після затемнення, коли за два дні, 21 листопада, Сонце увійде до волелюбного Стрільця. Сезон Стрільця допомагає нам веселитися в найтемніші осінні дні, дивлячись вперед з радістю, оптимізмом і почуття пригоди.

Зміни витають у повітрі завдяки затемненням, що наближаються, але мінлива і безтурботна енергія Стрільця допоможе нам прийняти зміни і поринути в чари життя.

24 листопада

Стрімкий стрибок Меркурія в той же вогняний знак – Стрілець 24 листопада, у поєднанні зроблять усіх нас більш заповзятливими та готовими без вагань розширити свій кругозір.

Місячний календар листопад 2021: коли Молодик, коли Повня, яка фаза Місяця в кожен день листопада

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!