ГоловнаАрхів АстрологіяКалендар астрологічних подій 2022: ретроградні планети і затемнення

Календар астрологічних подій 2022: ретроградні планети і затемнення

Календар астрологічних подій на 2022 рік вказує дати, коли ретроградні планети і коли відбуваються сонячні і місячні затемнення. Ця інформація допоможе планувати свої справи, починаючи з великих покупок і закінчуючи відвідини лікаря, перукаря тощо. У 2022 році буде 8 ретроградних планет. Це – Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон. І ми переживемо 4 затемнення – 2 сонячних і 2 місячних затемнення

Календар астрологічних подій 2022: ретроградні планети, дати їх ретроградності

Планета Меркурій – це жвава планета і тому вона кілька раз за рік розвертається в ретроградний напрямок руху і потім стає на прямий напрямок. Крім ретроградного Меркурія у 2022 році ще 7 планет будуть ретроградними.

Дати ретроградного Меркурія у 2022 році

Особливість ретроградного Меркурія цього року полягає в тому, що перебуваючи у ретрограді, Меркурій буде проходити через два знаки зодіаку

 • з 14 січня до 4 лютого (Водолій – Козеріг);
 • 10 травня – 3 червня (Близнюки – Телець);
 • з 10 вересня до 2 жовтня (Терези – Діва);
 • починаючи з 29 грудня та до 18 січня 2023 року (Козеріг).

Дати ретроградних планет у 2022 році

 • Венера – до 29 січня.
 • Марс – з 30 жовтня по 12 січня 2023 року.
 • Юпітер – з 28 липня до 24 листопада.
 • Сатурн – з 5 червня до 23 жовтня.
 • Уран – до 18 січня та з 24 серпня.
 • Нептун – з 28 червня до 4 грудня.
 • Плутон – з 29 квітня до 9 жовтня.

Кожного року відбувається багато астрологічних подій, які суттєво впливають на життя людей і суспільств. Звичайно, ці події впливають по-різному і залежить це від багатьох факторів, таких, як, наприклад, знак зодіаку в якому відбувається подія, Дом гороскопу, ретроградність тощо.

Календар астрологічних подій 2022: сонячні і місячні затемнення, знак зодіаку, в якому вони відбуваютьсяКалендар астрологічних подій 2022: сонячні і місячні затемнення, знак зодіаку, в якому вони відбуваються

У прийдешньому 2022 році на нас очікує чотири затемнення – два сонячних і два місячних.

 • 30 квітня 2022: сонячне затемнення в знаку Тельця.
 • 16 травня 2022: місячне затемнення в знаку Скорпіона.
 • 25 жовтня 2022 року: сонячне затемнення в знаку Скорпіона.
 • 8 листопада 2022 р.: Місячне затемнення у Тельці.

Як ретроградний Меркурій впливає на життяЯк ретроградний Меркурій впливає на життя

У періоди ретроградності енергетика планет змінюється та по-іншому впливає на події у світі. Планета Меркурій опікується торгівлею, подорожами, впливає на мислення та спілкування. Коли Меркурій ретроградний гальмується укладання угод чи ускладняються переговори.

У багатьох людей в цей період виникає відчуття, що ви забуксувало і ніяк не рухається. У міжособистісних контактах загостряться існуючі складнощі.

Астрологи вважають, що навіть гарні і доброзичливі стосунки можуть стати напруженими і навіть вибуховими. Тому підчас ретроградного Меркурія треба бути обережними у виборі слів у спілкуванні. А якщо, будуть ситуації, коли будуть грубощі та уїдливість зі сторони, скоріше за все – це вплив ретроградного Меркурія. Тому варто спокійніше ставитися до таких ситуацій.

Корисні поради на період ретроградного Меркурія дає астролог Анжела Перл:

 • не слід починати нові справи, але при цьому можна займатися плануванням, збирати інформацію стосовно цієї справи;
 • не рекомендовано офіційне відкриття фірми (бізнесу);
 • в ретроградний Меркурій вкрай небажано робити дорогі покупки;
 • треба бути уважними при роботі з документами, перед підписанням, їх слід ретельно і уважно перевіряти;
 • якщо є змога, підписання важливих угод краще перенести, коли Меркурій вийде з ретроградності;
 • не варто ділитися своїми планами зі сторонніми;
 • Найкраще займатися простими, рутинними справами.

Календар астрологічних подій 2022: як ретроградна Венера впливає на життяКалендар астрологічних подій 2022: як ретроградна Венера впливає на життя

Венера 2022 року буде ретроградною до 29 січня. Це спричинить гальмування та застій у всіх справах, якими вона керує, тобто культурних, суспільних, романтичних та сексуальних. Цей час є не особливо сприятливим для заручин та одруження, тому що ретроградна Венера може негативно вплинути на фінансову ситуацію в шлюбі.

Астролог Анжела Перл більш детально розповідає про ретроградність Венери у 2022 році.

На які знаки зодіаку найбільше впливає ретроградна Венера

Вплив ретроградної Венери особливо відчують знаки зодіаку Терези і Тельці, якими опікується Венера. Знак зодіаку Козеріг повинен бути особливо уважним в період до 29 січня 2022 року, коли Венера проходить через ваш знак. В цей період представники Козерога отримають важливий урок на весь рік.

Календар астрологічних подій 2022: ретроградний МарсРетроградний Марс з 30 жовтня 2022 року до 12 січня 2023 року

У зворотній напрямок Марс розвертається раз на два роки. В астрології Марс – це планета дії, гніву, сексу та мотивації. Коли він стає ретроградним, в першу чергу це позначиться на названих сферах життя. У цей час активність спаде, на здійснення поставленої мети може не вистачати сил і енергії. У дні ретроградного Марса слід дотримуватися обережності у поводженні з технікою, зброєю, механізмами, що рухаються. Найчастіше відбуваються поломки, відмови техніки.

Астрологи вважають, що, якщо період ретроградності Марсу використати належним чином, тоді можна отримати цінні уроки щодо гартування волі та терпіння, а також організації та реалізації творчих задумів та їх дійсного досягнення.

У цей час можуть спалахнути старі конфлікти, підвищується ймовірність травм, нещасних випадків, пожеж.

На які знаки зодіаку найбільше впливає ретроградний Марс

Ретроградний Марс не буде особливо впливати ні на кого, крім Овнів та частково Скорпіонів. Але це не стосується Близнюків, коли наприкінці року ретроградний Марс увійде в їх знак. Тому під новий 2023 Близнюків чекатимуть якісь складні завдання та проблеми.

Людям, народженим під знаком Близнюки, астрологи рекомендують наприкінці 2022 року зачаїтися і перечекати небезпечний період. В цей час Близнюкам можна займатися здоров’ям, спортом. Людям «ризикованих» професій краще піти у відпустку, взяти таймаут, не перенапружуватися.

Календар астрологічних подій 2022: ретроградний ЮпітерРетроградний Юпітер 28 липня – 24 листопада 2022

Юпітер в астрології вважається планетою великого щастя. Ретроградний особливо вплине на людей, які мають у натальній карті сильний за космічним статусом Юпітер. (Ретроградний Юпітер в натальній карті вказує на те, що в минулому житті не вдалося зробити: не вдалося злетіти, життя було сповнене витрат або обмежень, людина не побачила результатів своєї діяльності.  Або ж дуже задоволена собою і життєрадісна, людина не хотіла приносити жертви, не прогресувала. Тепер треба розпочинати все спочатку.)

Юпітер в період ретрограду принесе певне гальмування у діяльність, пов’язану з тими сферами, за які він відповідає. Це соціальні відносини, питання культури, науки та освіти, суспільної та політичної діяльності, правові питання тощо.

Календар астрологічних подій 2022 радить на період ретроградного Юпітера йти повільно і ні в що не вплутуватися.

У період ретроградного Юпітера можливі проблеми, пов’язані з бізнесом, особливо якщо людина вирішила запроваджувати нововведення, розширювати сферу діяльності або брати кредит, залучати інвесторів. Під час ретроградного Юпітера не слід розпочинати діяльність, краще завершувати раніше розпочаті проекти.

Який вплив Юпітера, коли він перебуває в знаках зодіаку

Юпітер, який у астрології вважається однією з наймогутніших планет, під Новий рік ввійшов у знак Риб. На його допомогу можуть розраховувати власне знак зодіаку Риби (але лише до травня, а потім – з кінця жовтня і до кінця 2022 року) та знаки зодіаку стихії Води – Скорпіон та Рак.

Як вказує календар астрологічних подій 2022, з травня до кінця жовтня і з кінця грудня 2022 року Юпітер перебуватиме в знаку Овна. Звідти він позитивно впливатиме на Овнів та на інших представників стихії Вогню – Львів та Стрільців.

Що несе ретроградний Сатурн з 5 червня до 23 жовтня 2022 рокуЩо несе ретроградний Сатурн з 5 червня до 23 жовтня 2022 року

Сатурн у 2022 році розпочне ретроградний рух 5 червня та закінчить його 23 жовтня. Це позначиться більше на соціальному житті, ніж на особистому. Ретроградний Сатурн – це час завершення справ, підбиття підсумків, ревізій, перегляду планів, внесення змін до планів тощо. Можна розпочинати перебудову, реорганізацію всього, що підходить під визначення «структура». У цей час не рекомендується підписувати довгострокові контракти, реєструвати підприємства, купувати нерухомість, переїжджати, змінювати місце роботи.

На які знаки зодіаку і як впливає ретроградність Сатурна?

Сатурн – планета важка та складна. Весь рік він перебуватиме у знаку Водолія та вирішить перевірити представників цього знаку зодіаку випробуваннями та труднощами. Його негативний вплив пошириться також на знаки зодіаку Лев, Тілець та Скорпіон.

Календар астрологічних подій 2022 розповідає про вплив ретроградного Урану 2022 до 18 січня та з 24 серпняКалендар астрологічних подій 2022 розповідає про вплив ретроградного Урану 2022 до 18 січня та з 24 серпня

Уран 2022 року буде ретроградним до 18 січня (початок зворотного руху відбулося 20 серпня 2021 року), а потім з 24 серпня. Уран – це планета несподіванок, раптових рішень, осяянь, тому в період ретроградного Урану можна раптом почати переглядати і переоцінювати свої старі нереалізовані ідеї, які колись пустили глибоке коріння і залишилися в підсвідомості.

Є ймовірність, що у ці періоди нагадають про себе незакриті гештальти та невиражені раніше емоції і вони спровокують психосоматичні прояви. Треба бути готовими до того, що, можливо, знадобиться консультація психолога чи спілкування з кимось із близьких, які не лише підтримають, а й спрямують у потрібне русло.

На що очікувати від ретроградного Нептуна у 2022 роціНа що очікувати від ретроградного Нептуна у 2022 році

Планета Нептун в астрології відповідає за тонкі матерії, бачення, містику, інтуїцію, ілюзорне сприйняття, фантазію. Планета є покровителем знаку зодіаку Риби, а також править дванадцятим Домом гороскопа.

Нептун рухатиметься в ретроградно з 28 червня до 4 грудня 2022 року. Він збільшить підсвідомі сили, підвищить феноменальні та екстрасенсорні здібності – ясновидіння та відчуття, здатність до ворожби, передбачень. Календар астрологічних подій 2022 вказує, що ретроградний Нептун може звільнити від різних культових догм, забобонів і упереджень і сприятиме серйознішому самоаналізу і самокритиці.

Календар астрологічних подій 2022: ретроградні планети - ПлутонЯк ретроградність Плутона впливає на життя?

Планета Плутон у 2022 році буде ретроградною з 29 квітня по 9 жовтня. Плутон – це планета глибинних трансформацій, в період ретроградності зверне увагу на минулі справи, пов’язані з підсвідомими настановами, з пошуком сенсу речей та життя. У цей час може наступити переосмислення цінностей та життєвої позиції. Запустяться процеси внутрішньої трансформації та глибинного діалогу із собою.

Отже, Календар астрологічних подій 2022 називає дати сонячного і місячного затемнення і вказує періоди ретроградність планет. Ретроградні планети кожна по-своєму впливає на наше життя – на його різні сфери. Знаючи, коли і яка ретроградна планета, можна уникнути багатьох небезпек.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст