ГоловнаАрхів АстрологіяЯк зустріти Новий Рік 2021 так, щоб догодити Білому Бику

Українська новорічна традиція говорить: як новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Ми всі чекаємо на ніч, коли новий рік змінить минаючий і задаємо собі питання як вдало зустріти Новий Рік 2021. Тому ми замислюємося, що одягнути, прикрашаємо домівку, ретельно підходимо до новорічного меню. А в східній традиції кожен рік має тотемну тварину. Крім тотемної тварини, східний гороскоп має на кожен рік свій колір і стихію. На протязі року тотемна тварина і ії вподобання керують життям людей, їх успіхами і невдачами. Давня східна традиція говорить – якщо поставитися з повагою до смаків і характеру тотемної тварини, рік буде вдалим.

За східним календарем тотемна тварина 2021 – Білий Металевий Бик. Унікальність прийдешнього 2021 року полягає у тому, що таке поєднання Білого Бика і стихії  землі  зустрічається один раз на шістдесят років.

Астрологи вже розповіли, які зміни загалом нас чекають в  2021 році і вказали, яким кольорам і стихіям надає перевагу тотемна тварина року. Базуючись на цих рекомендаціях, спробуємо відповісти, як зустріти Новий Рік 2021 так, щоб Білий Металевий Бик був задоволений і 2021 рік приніс вам удачу, кохання, достаток і здоров’я.

Головні рекомендації, як зустріти Новий Рік, щоб  догодити Білому Металевому Бику

Білий Металевий Бик – це потужна і неприборкана енергія. Рік Білого Бика несе великі і різкі зміни. Тому, щоб протягом року вони вас не торкнулися, зустрічайте Новий Рік в спокійній атмосфері і не робіть в новорічну ніч різких рухів.

Все, що буде напрацьовано в рік Білого Бика, у ще більшому розмірі повернеться до Вас у майбутньому. Це стосується і зустрічі Нового Року – спробуйте дійсно так зустріти Новий Рік, як ви хочете його провести. Тотемна тварина 2021 Білий Металевий Бик прихильний до відповідальної і чесної поведінки.

Білий Бик віддає перевагу консерватизму і дуже неохоче залучає зміни у життя. Тому притримуйтесь традицій в новорічну ніч, робіть все так, як звикли.

Щодо особистого життя – 2021 рік не такий однозначний, тому що Білий Бик віддає перевагу самотності і дуже складно йде на нові контакти, йому складно пускати нових людей у своє життя. Зате сімейне життя буде радувати подружжя гармонійними стосунками і спокоєм. Тому зустріти Новий Рік 2021 в колі сім’їчудова і доречна ідея. 

Астрологи рекомендують не сподіватися побачити яскраві емоції від Бика, тому що стриманий характер цієї тотемної тварини, робить досить складним відкритий прояв емоцій. Якщо тиснути, тоді можна отримувати вибух емоцій, на які ніхто не сподівався. Тому не варто зустрічати Новий Рік галасливо, тому що це може спровокувати емоційне відкриття Білого Бика в майбутньому.

Які кольори для декору і одягу вибрати для зустрічі Нового Року 2021

Східний гороскоп велике значення приділяє кольорам, тому важливо прикрасити домівку згідно його порадам і зустріти Новий 2021 рік у вбранні правильного кольору. Якщо прогадати з вибором святкового наряду, то можна відштовхнути удачу.

Найкращі кольори одягу і декору для зустрічі Нового Року 2021: білий, сірий, металік і сріблястий

Основні три кольори символізують стихію тотемної тварини – метал, а білий – це взагалі головний  колір 2021 року.

Для новорічного декору домівки і ялинкових прикрас підходить сріблястий і білий кольори

Як прикрасити домівку за східним календарем
Для декору и ялинкових прикрас на Новий Рік 2021 краще вибрати білий і сріблястий.

Білий, сріблястий і сірий: головні кольори року найкраще підійдуть для сукні

Білий колір одягу на новорічну вечірку варто вибрати тим, хто планує провести його спокійно з коханим чи в родинному колі.

Білий колір одягу на новий рік 2021 рік . що одягти на новорічну вечірку
Головний колір 2021 року білий. Він символізує рік Білого Металевого Бика і вкрай доречний в новорічну ніч

Якщо новорічна ніч пройде на самоті чи як звичайний день, краще надягти сірий одяг.

Металік і сріблястий колір необмежено: в новорічну ніч варто додати в образ декілька блискучих деталей

Срібляста сукня –  вибір тих, хто хоче справити на оточуючих незабутнє враження. Сріблястий колір чудово поєднується із тотемною твариною року Білим Металевим Биком. Але не обов’язково одягати сукню кольору срібла. Досить буде сріблястого мейкапу чи манікюру в поєднанні з аксесуарами.

Що одягнути на новорічну вечірку який колір обрати
Важливий колір року – сріблястий. Використовуйте сріблястий колір без обмежень в новорічну ніч

Зелений, бежевий і пісочний доповнюють головні кольори 2021 року

Зустрічати новий рік у цих кольорах цілком доречно. Бежевий, пісочний і зелений кольори пов’язані з стихією 2021 року – землею. Зелений колір додає впевненості у собі і насичує творчою енергією. А пісочний чи бежевий колір в одязі і декорі приведе спокій в новорічну ніч.

Всі кольори, які було перераховано вище, можна комбінувати в одязі, доповнювати один одного різноманітними деталями.

Якщо кольори року Білого Бика вам не подобаються, перевірте, який  колір вбрання вам підходить за китайським гороскопом.

Чи можна зустрічати Новий Рік у сукні чорного кольору?

Астрологи вважають чорний колір  ідеальним для тих, хто хоче позбутися спогадів про попередній рік. Чорний колір вбрання допоможе очистити ауру від поганих спогадів і вступити у Новий рік оновленим. Також, чорний близький до кольору стихії року – землі і не відлякне тотемну тварину.

Що одягнути на новорічну вечірку які обрати кольори
Зустрічати Новий Рік 2021 у сукні чорного коліру доречно

Аксесуари і талісмани на Новий Рік 2021

Вдалий варіант – це прикраси із срібла, платини і мельхіору. Талісманами на новорічну ніч стануть місячний камінь, аквамарин, аметист, яшма, гематит, обсидіан, опал, білий кварц. Якщо маєте срібні прикраси з цим камінням, не забудьте одягнути.

Отже, у відповідності з вподобаннями  Білого Металевого Бика в новорічну ніч треба дотриматись простих правил:

  • Зустріти Новий Рік в затишній і спокійній атмосфері
  • Зберігати в новорічну ніч спокій і стримувати емоції
  • Використати в декорі і одязі білий і сріблястий кольори
  • Провести новорічну ніч так, як ви хочете провести весь наступний рік

З наступаючим!

Ви не можете копіювати текст