ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2023 Водолій: кохання та сім'я, фінанси та робота, здоров'я

Гороскоп жовтень 2023 Водолій: кохання та сім’я, фінанси та робота, здоров’я

Жовтень 2023 принесе знаку зодіаку Водолій активність в діловій сфері – такий прогноз дає гороскоп. Що ж очікує на Водолія в сфері кохання та сім’ї, прогноз на фінанси та роботу, здоров’я цього знаку в жовтні

Гороскоп на листопад 2023 для Водолія

Що очікує на Водолія в жовтні 2023?

Як прогнозує гороскоп, Водолій у жовтні 2023 року буде відрізнятися діловою активністю. Але про відпочинок та зустрічі з друзями цей знак зодіаку забувати не буде, що дозволить періодично розслаблятися і знову занурюватися в роботу.

Жовтень 2023 принесе знаку зодіаку Водолій багато зустрічей та змін

Порада астрологів для Водолія: не озирайтесь назад, там уже все завершено.

Добре було б намітити щось нове у професійній сфері. Тим більше що Удача в середині осені – вірна подруга для Водолія. Гороскоп на жовтень 2023 року Водолію радить націлитись на пошуки підробітку чи хобі. Можливо, що представники цього знаку докорінно змінять сферу діяльності.

Що стосується питань з нерухомістю, то в середині осені вони владнаються швидше, ніж здавалося. Частина проблем ліквідується без перешкод. Спадкові справи також вирішуватимуться на позитивній основі.

Сімейне та особисте життя в жовтні може пройти випробування на міцність стосунків.

  • Сприятливі дні у жовтні 2023 для Водолія: 2, 7, 16, 25, 29
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Водолія: 9, 14, 23, 27 жовтня 2023

Фінансовий гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку Водолій

На два роки у 2 Домі гороскопа Водолія затишно розташувався Сатурн. Це означає, що будь-які витрати потрібно суворо контролювати. Покупки слід планувати наперед й вони повинні бути практичними.

Дотримуватись економії представникам цього знаку зодіаку нелегко, але доведеться.

Матеріальний успіх в середині осені прийде до тих представників Водолія, хто працює у податковій інспекції, бухгалтером, економістом чи у страховій компанії.

Гарний прибуток очікується після фінансових операцій, де «крутяться» фінанси інших людей. Жовтень підходить для кредитів, оформлення спадщини та отримання відсотків.

Гороскоп жовтень 2023 Водолій: кохання та сім’я

Для самотніх представників знаку зодіаку Водолій гороскоп прогнозує зустріч з коханою людиною. Але для цього потрібно стати активніше, не сидіти вдома.

Якщо Водолій вже одружений, тоді гороскоп радить зберігати гармонійні та відкриті стосунки з другою половинкою.

«Закохані лаються – тільки тішаться». На жаль, ця приказка вже мало стосується тих пар, які сваряться частіше, ніж обіймаються. Це вже не нормально, тож рекомендація для Водолія: терміново шукайте компроміс. Сімейним людям потрібно бути уважнішими та ніжнішими один до одного. І в жодному разі «не стрибати в гречку». Краще все своє кохання та ласку подарувати своїй другій половинці.

Так чи інакше, але будь-які стосунки чи довгий шлюб Водолія не залишиться тим самим. Хтось ще більше зблизиться із партнером, навіть більше фізично. Ну, а комусь судилося розлучитися через різні інтереси.

Взагалі, жовтень «заморозить» багато пар – де Водолій один з партнерів, які ще недавно палали один до одного пристрастю.

Тепер лише ревнощі, вічні претензії та навіть ненависть.

Гороскоп здоров’я Водолія жовтень 2023

Водолій може розраховувати на гарне самопочуття, приплив сил та бадьорості. І все-таки не варто легковажити самопочуттям: слід зміцнювати імунітет і пропити вітаміни. Якщо доводиться довго працювати в приміщенні, його слід обов’язково провітрювати.

Гороскоп на жовтень 2023 радить знаку Водолій звернути додаткову увагу на режим харчування та на свій раціон. Рекомендується зменшити кількість страв з борошна, смаженого та жирного. Водолій повинен контролювати свій апетит, щоб не набрати зайву вагу.

Представникам Водолія, у кого є хронічні захворювання ШКТ, особливо печінки, необхідно відвідати лікаря-фахівця. Якщо призначать обстеження, не відмовляйтеся.

Вживання алкоголю слід мінімізувати. Спортивні тренування у жовтні – за бажанням. Але фіззарядку вранці можна зробити, вона підбадьорить і зміцнить м’язи.

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст