ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2023 Риби: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп жовтень 2023 Риби: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп на жовтень 2023 вважає, що Риби повинні бути терплячими. Який прогноз для цього знаку зодіаку дає гороскоп на сферу кохання та сім’ї, фінанси та роботу, здоров’я Риб?

Що чекає на знак зодіаку Риби в жовтні 2023?

Астрологи вважають, що жовтень не буде особливо успішним для Риб. Представникам цього знаку зодіаку доведеться набратися терпіння, щоб гідно пережити емоційну хитавицю цього місяця. Риби повинні більше довіряти близьким, не чіплятися о них з дрібницями.

В діловій сфері та в особистому житті знак зодіаку Риби повинні відмовитися від ілюзій.

Гороскоп на жовтень 2023 рекомендує Рибам дивитися на світ більш реалістично. На жаль, не всім бажанням Риб судилося здійснитися. Але не варто через це хвилюватися, краще створити сприятливі умови для реалізації цілей в майбутньому.

Зміни, які звичайно будуть в житті представників Риб – якісь потішать, а інші засмутять. І все одно це краще, ніж тупцювати на місці та вже не відчувати ніякого задоволення від подій, що відбуваються.

Для тих Риб, які вже готові щось змінити в житті, жовтень – гарний місяць, щоб сказати «прощавай» комусь чи чомусь. На якісь речі чи людей Риби, навпаки, подивляться інакше, і з більшою симпатією.

В деяких Риб гороскоп передбачає відчайдушну боротьбу з комплексами та фобіями, які давно пригнічують та заганять у депресію. Якщо є можливість, астрологи радять звернутися до психолога.

Після 12 жовтня під впливом планети Марс в 9 Домі гороскопу, Риби будуть більш переконливі та впевнені у своїх рішеннях. Та й інших людей  вони зможуть легко схилити на свій бік. Але не треба засмучуватися, якщо хтось не буде у сьому погоджуватися з вами. Хоча Рибам у деякі моменти буде важко заспокоїти свою лють та агресію. Астрологи нагадують Рибам, що у кожного своя правда, точка зору та принципи життя. Щоб заспокоїтися та привести себе в рівновагу, можна займатися спортом.

Загалом, жовтень непростий у психологічному сенсі місяць.

Риби будуть недовірливими та вразливими, що може призвести до затяжних конфліктів.

  • Сприятливі дні жовтня 2023 для Риб: 21, 23, 25, 27, 30
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Риб: 2, 5, 14, 18 жовтня 2023

Гороскоп жовтень 2023 Риби: кохання та сім’я

Планета кохання, гармонії, краси та грошей Венера перебуває в 6 Домі Риб. Таке розташування зробить актуальними питання з переїздом до нового житла чи іншого міста. Ці справи заберуть багато сил та часу Риб.

Емоційний стан представників знаку зодіаку Риби далекий від урівноваженого.

Звідси й сварки з коханою людиною. Зверніть увагу, Риби, що часто ви надто жорсткі та незговірливі, причому з різних питань.

Любовний гороскоп на жовтень 2023 року радить представникам Риб брати приклад з партнера, який більш м’який і терпимий до вашої поведінки. Варто поглянути на себе збоку, змінити ставлення до людини, яка вас поважає та йде на компроміс.

У першій та другій декаді місяця контакти Риб з ріднею будуть сприятливими. Можливо, хтось із них допоможе розібратися з давніми проблемами.

Але в третій декаді жовтня Риби повинні бути більш гнучкими в спілкуванні, щоб уникнути сварки. Під час суперечок потрібно дослухатися до точки зору близьких, проявляти дипломатичність.

З 9 жовтня Венера переходить в 7 Дім гороскопу Риб. Це означає, що весь вільний час слід присвячувати другій половинці. Не треба скупитися на щедрість і ніжність, слід казати коханій людині приємні слова. Гороскоп кохання радить знаку Риби запросити партнера на побачення. Як колись, у далекому минулому. Для організації відпочинку, розваг та подорожей чудово підходить друга декада жовтня.

У вільних від шлюбу представників знаку зодіаку Риби буде багато шансів зустріти другу половинку.

Головне не сидіти вдома, а частіше відвідувати різні заходи, спілкуватися з людьми. Познайомившись, Рибам не варто поспішати з висновками щодо нового обранця. Загалом, як прогнозує гороскоп на жовтень 2023, для Риб цей місяць підходить для флірту та стосунків, які необов’язково ведуть до чогось серйозного. Важливо, щоб усе було від душі та на радість обом партнерам.

Гороскоп для знаку зодіаку Риби жовтень 2023: фінанси та робота

У жовтні Рибам надходитиме багато пропозицій про співпрацю. І всі вони на комерційній основі, тож треба бути дуже уважними.

Є шанс, що це буде шахрайство і сумнівні фінансові операції можуть залишити Риби без грошей.

Щоб упорядкувати матеріальну сферу, гороскоп на жовтень радить Рибам бути відкритими з оточуючими. Потрібно більше спілкуватись як зі старими партнерами, так і зав’язувати контакти з новими людьми. Але, якщо з’являється підозра, що людина намагається обдурити, Риби повинні одразу ж з нею прощайтеся.

Великих прибутків у жовтні у Риб не очікується.

А ось зникатимуть гроші з різних причин, особливо в першій частині місяця. Гороскоп радить Рибам, якщо ситуація з фінансами ускладниться, треба звертатися до друзів, родичів – вони допоможуть.

На роботі все буде більш менш нормально. Головне, щоб Риби проявляли тактовність та дипломатичність, спілкуючись з колегами та керівництвом. Якихось карколомних змін в діловій сфері гороскоп на жовтень не прогнозує.

Гороскоп здоров’я Риб жовтень 2023

Досить сприятливий прогноз на інтимне життя Риб – завдяки впливу Сонця та Марса сил, енергії та навіть сексуальності Рибам точно не позичати. Навпаки, можна поділитися з тими, хто трохи занепав духом. Головне, щоб у різних ситуаціях Риби дотримувалися обережності та діяли помірковано.

В жовтні для Риб не виключені дрібні травми – різні забиті місця, порізи.

Тому краще відмовитися від ризикованих активностей та екстриму. Небезпечний місяць для тих Риб, хто занадто імпульсивний та неуважний.

Гороскоп вважає, що Рибам у жовтні не бажано дегустувати нові страви. Якщо хочеться сходити до ресторану, то слід вибирати той, де вже відпочивали та куштували кухню. Не виключені як отруєння, так і алергія на якийсь екзотичний продукт.

Риби повинні бути обережними за кермом, особливо у третій декаді місяця.

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст