ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2023 Козеріг: кохання та сім'я, фінанси та робота, здоров’я

На жовтень 2023 року гороскоп для знаку зодіаку Козеріг має сприятливий прогноз. Які саме події чекають на Козерога в сфері кохання та сім’ї, у фінансовій сфері та на роботі, чи буде гарним самопочуття в середині осені?

Гороскоп на листопад 2023 для Козерога

Загальний прогноз для Козерога на жовтень 2023 дає гороскоп на місяць

Як передбачає гороскоп на жовтень, більшість планів Козерога здійсниться без втрат і перешкод. Насправді астрологи вважають, що в середині осені представники цього знаку зодіаку продемонструють справжні чудеса витримки, сили волі та впевненості. Завдяки цим якостям, вдасться отримати бажане та твердо стати на ноги. В Козерога буде вистачати й активності, й амбітності.

На цьому тлі гороскоп радить Козерогу не занурюватися в роботу з головою, а знаходити час, щоб частіше дзвонити та зустрічатися з близькими. Жодні професійні успіхи не затьмарять важливість спілкування з дорогими людьми.

Перебування Марса з 12 жовтня в 11 Домі гороскопу, створює для Козерога чудовий період, щоб поділитися знаннями та досвідом з тими, хто цього потребує.

Енергії вистачатиме на все задумане. Особливо добре складуться контакти з друзями та колегами. Козеріг крутитиметься у всіх сферах, проявить себе в соціумі та громадських справах.

Не виключено, що багато представників знаку зодіаку Козеріг всерйоз займуться політикою і виступатимуть на заходах.

Наприкінці жовтня не виключені конфлікти з друзями та новими знайомими, які мають велику вагу в суспільстві. Це станеться у період місячного затемнення (28 числа). Причина розбіжностей може бути гроші. Або другий варіант – самовпевненість та амбіції Козерога. На жаль, ці неприємні ситуації перейдуть на листопад.

  • Сприятливі дні у жовтні 2023 року у Козерога: 1, 10, 14, 22, 27
  • Несприятливі дні жовтня: 8, 12, 20, 31

Гороскоп жовтень 2023 Козеріг: кохання та сім’я

Під впливом планети кохання, краси та грошей Венери у 8 Домі, на початку місяця Козеріг відчує прагнення романтичних пригод, пристрасних поцілунків і може всього, що забороняється.

Гороскоп кохання вважає, що вільним від стосунків та неодруженим представникам Козерога невелика порція легковажності та флірту не зашкодить. Тим більше, що є можливість зав’язати роман – яскравий і пристрасний. Але до весілля справа не дійдете: як швидко спалахнув, так стрімко і завершиться.

На цьому тлі є застереження від гороскопа на жовтень для жінки знаку зодіаку Козеріг

слід бути обережнішою, не гратися з вогнем, точніше, не фліртуйте з чоловіками на стороні.

Інакше така ситуація закінчиться розлученням. А чи варті декілька хвилин пристрасті вашого сімейного життя?

Вже з 9 жовтня, коли Венера переходить в 9 Дім гороскопу Козерога все заспокоїться. Особиста сфера перебуватиме без потрясінь та хвилювань.

Сімейний Козеріг

В сім’ї менші діти будуть прислухатися до Козерога, як до дорослого та розумного друга. На жаль, із підлітками так не вийде. Вони будуть більше впевнені у собі, й не захочуть прислухатися до порад «старих».

З ріднею краще не конфліктувати, як то кажуть, дорожче буде. Слід намагатися спокійно реагувати на претензії з їхнього боку. Якщо Козеріг піде на компроміс у деяких суперечках, то збереже собі нервову систему.

Що віщує гороскоп для Козерога, який зустрічається з кимось?

Багато сюрпризів принесе осінь закоханим парам. Якщо раніше ви постійно лаялися і з’ясовували стосунки, то зараз гору візьме компроміс і терпіння. І все одно, емоції слід тримати під контролем. Особливо в третій декаді, коли ймовірність конфліктів дуже велика. У багатьох відносини з обранцем вийдуть на якісніший рівень. Добре, якщо це станеться у першій чи другій декаді.

Гороскоп кохання на жовтень передбачає

можливі любовні стосунки з людиною, яка живе за кордоном. Ну а хтось закохається в того, кого вже давно знає.

У деяких Козерогів може спалахнути роман під час подорожі… І це буде несподівано та принесе феєричні відчуття.

Гороскоп кохання та сім’ї на жовтень попереджає Козерога:

третя декада місяця буде непростою щодо спілкування з партнером та коханими.

Тому все, що важливе для сім’ї чи стосунків, варто вирішити до 20 жовтня, щоб в третій декаді місяця мінімізувати ймовірні проблеми.

Гороскоп Козерога жовтень 2023: фінанси та робота

У представників знаку зодіаку Козеріг в середині осені буде багато шансів зміцнити свій бюджет та отримати прибуток.

Чудовий період для навчання, відвідування курсів та семінарів. За потреби, не треба соромитися звернутися за фінансовою допомогою до впливових осіб або закордонних партнерів. Особливо, якщо кошти потрібні для розвитку бізнесу або вкладень.

Діловий гороскоп на жовтень радить Козерогу більше спілкуватися з тими, з ким працюєте давно. Це можуть бути колеги з-за кордону. Астрологи наполегливо радять докласти усі зусилля, щоб зберегти з ними співпрацю.

Загалом

Жовтень 2023 вдалий місяць для Козерога в плані грошей.

Звичайно, це не виключає витрати, від витрат нікуди не подітися. Вони будуть відчутні у третій декаді жовтня. Чималі суми підуть на сім’ю, домашні справи, дітей та родичів.

Щодо роботи

Як передбачає гороскоп на жовтень, на багатьох представників знаку зодіаку Козеріг чекає підвищення по службі, визнання професійного рівня. Нарешті плани набудуть робоче втілення і Козеріг натхненно буде виконувати поставлені задачі.

Для Козерога важливо бути реалістичнішим. Не варто ставити перед собою недосяжні цілі. Що стосується контактів із закордонними партнерами, то вони будуть міцнішими з кожним днем. Надія на те, що зв’язки розширяться, виправдана.

Гороскоп на жовтень 2023 року Козерогу радить бути уважнішим у середині місяця. Можливі перешкоди та помилки в роботі.

Ті представники Козерога, хто працює як найманий робітник, отримають нові завдання. Не виключена велика премія та похвала від керівництва.

Плідний період – перша та друга декада, для самоосвіти, відточування майстерності. Ну, а у третій декаді остерігайтеся робочих проблем.

Загалом в жовтні багато Козерогів зможе освоїти додаткову спеціальність, причому за короткий термін. Щоправда, доведеться побігати різними інстанціями та соціальними службами, але це того варте.

Гороскоп жовтень 2023 Козеріг: здоров’я та самопочуття

Астрологічний прогноз здоров’я на жовтень для Козерога: не хвилюйтесь, здоров’я буде в нормі. Енергії та сил вистачить на все, якщо витрачатимете їх раціонально.

Гороскоп здоров’я рекомендує цьому знаку зодіаку правильно харчуватися й не забувати відпочивати – робота не повинна застити весь світ. Бажано висипатися, більше проводити часу на свіжому повітрі. На що звернути увагу Козерогу? – це ШКТ, можливо слід пройти діагностику. І, якщо раптом турбує шлунок чи кишківник, не варто відкладати відвідування лікаря., щоб запобігти серйозним захворюванням

Гороскоп на жовтень 2023 року Козерогу рекомендує провести діагностику роботи ШКТ. 

Загалом астрологи рекомендують в жовтні відпочивати так, як більше до вподоби – чи активні ігри на повітрі, чи піші прогулянки або проводити час з близькими людьми – все це допомагає внутрішній рівновазі і, відповідно, здоровій нервовій системі.

Дуже позитивний вплив йоги, яка допомагає відновлювати нервову систему, сприятливі для Козерога будуть й медитація та спа-процедури. Тим представникам знаку зодіаку Козеріг, хто ходить до спортзалу, потрібно прислухатися до порад інструктора. Величезну користь у жовтні принесе масаж, фітнес та лікувальна гімнастика.

Якщо хочеться зберегти гарну фігуру і не нашкодити шлунку, то від строгих дієт краще відмовитися.

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст