ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2023 Близнюки будуть улюбленцями долі

Гороскоп жовтень 2023 Близнюки будуть улюбленцями долі

Позитивний астрологічний прогноз на середину осені мають представники знаку зодіаку Близнюки. Більш детально про це розповідає гороскоп на жовтень 2023 для Близнюків й більш детально розповідає, на що можна очікувати в сфері кохання, сім’ї, діловій сфері  та стосовно здоров’я.

Гороскоп Близнюків на жовтень: загальний астрологічний прогноз

Зважаючи на астрологічні події, астрологи вважають, що на Близнюків очікує досить гарний період.

Близнюки в жовтні будуть улюбленцями Фортуни.

Доля підкине масу приємних сюрпризів, зустрічей, подорожей та подарунків. Головне, не прогаяти ті можливості, які з’являться в цей період. І не треба забувати говорити «дякую» за все, що відбувається у вашому житті.

Гороскоп на жовтень 2023 року радить знаку зодіаку Близнюки швидко і безповоротно розбиратися з проблемами, що виникають. Вони не повинні обтяжувати Близнюків у майбутньому.

Представникам Близнюків в жовтні слід більше уваги приділити здоров’ю, робота також вимагатиме підвищеної уваги, буде багато рутини.

Гороскоп жовтень 2023 для знаку зодіаку Близнюки: кохання та сім’я

Астрологи вважають, що самотнім представницям Близнюків пощастить в коханні. Вони можуть познайомитися з чоловіком, який такий близький до ідеалу. Якщо хочеться зберегти стосунки та довести їх до РАГСУ, то не треба підганяти в майбутнє.

Особливо сприятлива для знайомств перша декада жовтня. Марс продовжує свій шлях по 5 Дому гороскопу Близнюків – Дім романтики та відносин до 12 числа, а Венера до 9 числа в знаку Лева в 3 Домі контактів.

Тому не можна гаяти сприятливий час. Гороскоп кохання радить Близнюкам частіше бувати серед людей, треба бути відкритими до спілкування, товариськими. Варто проявляти свої позитивні сторони характеру.

Деяким у знайомствах можуть допомогти друзі, брати та сестри, колишні однокласники. Зустріти своє кохання Близнюки можуть в громадському транспорті, в навчальному закладі.

Після 9 жовтня у Близнюків з’явиться багато турбот і клопотів, пов’язаних з родичами та домівкою. Більшою мірою доведеться займатися ремонтом, дизайнерськими роботами.

Деякі Близнюки будуть змушені приділити більше уваги сім’ї, мова йде про літніх батьків чи старших родичів. Чимало метушні та переживань буде пов’язане з їхнім фізичним здоров’ям.

Закоханим Близнюкам та сімейним необхідно стежити за своїми словами. Інакше можна сильно образити партнера. Близнюки повинні пам’ятати, що іноді краще промовчати, ніж щось сказати.

Гороскоп на жовтень попереджає Близнюки, у кого роман

неприємна таємниця може запросто відкритися.

І це звісно може знищити репутацію Близнюків. І станеться це у третій декаді жовтня.

Гороскоп жовтень 2023, робота та фінанси Близнюків

Згідно з планетарним розташуванням, на жаль, Близнюкам не захочеться щось різко міняти. І емоцій недостатньо, і бажання адаптуватися до чогось нового немає.

Гороскоп на жовтень 2023 рекомендує Близнюкам зблизитися з родичами, родиною. Ось тоді буде грошова підтримка, причому за будь-яких ситуацій.

Не можна конфліктувати з тими, хто вам дорогий. Особливо, якщо на даному етапі життя, ви частково залежите від них у матеріальному плані. Кошти утримати у скарбничці або на рахунку не вийде. Витрати очікуються в останні дні місяця. Тож треба бути максимально економними.

В роботі від Близнюків не варто чекати від підвищеної активності чи відповідальності. Як не сумно, але Близнюкам зовсім не хочеться працювати. Особливо на когось іншого. Багато хто повністю піде в романтику та кохання.

Гороскоп на жовтень 203 застерігає Близнюки:

треба бути обережними і не нехтувати службовими обов’язками, тому що можна втратити роботу.

В жовтні спостерігається два затемнення, тому від прийняття рішень та важливих кроків у житті краще відмовитися. Можна займатися поточними правами, перевіряти документи.

Бізнесменам знаку Близнюки також не варто проявляти активність та йти з ініціативою до партнерів. Якщо є раніше заплановані справи, ними й треба займатися. Не виключено, що в офіс чи на підприємство приїдуть з перевіркою.

Щодо співпраці з партнерами здалеку, то тут все відносно. Якісь моменти доведеться залагоджувати, з іншими ситуаціями Близнюки впораються самі.

Тим Близнюкам, хто перебуває в статусі найманого працівника, треба побоюватися інтриг та авантюрних пропозицій.

Особливо складним в роботі будуть 1-ша та 3-я декада місяця. В цей період не бажано братися за масштабні проекти.

У третій декаді 22 жовтня планета управитель Близнюків Меркурій переходить в 6 Дім гороскопа. З’явиться шанс завершити старі справи, а також закрити питання, які вже набридли. Тільки нікуди не треба поспішати, щоб не нашкодити самим собі. Близнюкам не варто наголошувати на тих справах, які за один день не виконати. Величезні та довгострокові плани зараз теж неактуальні. Навряд можна буде швидко побачити результат того, що напланували – в мріях чи на папері. Слід працювати поступово і не пропускати дрібних деталей, щоб отримати гідний ефект.

Гороскоп жовтень 2023 Близнюки: здоров’я та самопочуття Близнюків

Астрологи вважають, що в жовтні Близнюки можуть розраховувати на великий приплив сил та енергії у першій частині місяця (до 12 жовтня). Але здоровий глузд та уважності не завадить. Рекомендується пропити вітаміни, одягатися відповідно до погоди і лікуватися при застуді.

Гороскоп на жовтень 2023 року радить Близнюкам перевірити стан судин та серця. Не варто йти до спортзалу без попередньої консультації спеціаліста.

Корисними для здоров’я будуть плавання, фізкультура для спини, йога, активні ігри з м’ячем та аеробіка. Важливо, щоб не змушувати себе до фізичних вправ. Нехай тренування приносять радість, а не болючий стогін «більше так не можу, набридло».

Що стосується схуднення та дієти, то тут теж без порад лікаря не обійтися. Можливо Близнюкам взагалі не можна сидіти на дієті.

З 12 жовтня 2023 року Марс заходить в 6 Дім гороскопу. Гороскоп здоров’я радить прислухатися до будь-яких «сигналів» організму. Чим раніше провести діагностику та почати лікування, тим краще. Гарний ефект дасть масаж, причому всього тіла. Слід дотримуватися заходів профілактики.

Хронічні та генетичні захворювання нерідко нагадують про себе в середині осені. Іншими словами, чим уважніше до себе ставитися, тим міцнішим буде фізичне здоров’я.

Слабкість, апатія та депресивний стан може спостерігатися у Близнюків у період затемнення та повного місяця (29, 30 числа). В цей час треба знизити активність.

Листопад 2023: гороскоп для Близнюків

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст