ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2022: Терези повинні шукати подвійне дно у вчинках та словах

Гороскоп жовтень 2022: Терези повинні шукати подвійне дно у вчинках та словах

Для Терезів середина осені буде без надмірної активності, але з деякими таємницями. Так вважає гороскоп на жовтень 2022  року і радить знаку зодіаку Терези шукати подвійне дно у вчинках і словах багатьох людей. Астрологічний прогноз на кожну декаду жовтня дає свої передбачення і поради астрологів

Гороскоп Терезів на жовтень 2022 дає загальну характеристику періодуГороскоп Терезів на жовтень 2022 дає загальну характеристику періоду

Загальний гороскоп на жовтень 2022 року для представників знаку зодіаку Терези передбачає період помірної активності, але з сильним підтекстом. Мається на увазі, що у більшості ситуацій та сценаріїв буде подвійне дно. Тому Терезам слід шукати прихований зміст у всьому, що вони роблять, переглядати навколишні події у пошуках того, що приховано від неозброєного ока. Якщо Терези зможуть знайти прихований сенс, то отримають перевагу.

Планета покровитель знаку Терези – Венера, в жовтні займає домінуюче становище, тому у Терезів, на відміну від більшості інших знаків, не повинно бути проблем з емоціями. Також становище Венери пророкує вдалий збіг обставин у сфері особистих стосунків. Тому, якою б складною не здавалася ситуація, можна знайти вихід. Просто Терези повинні вірити в себе!

Цього місяця тільки Марс, який відповідає за підвищення цього знаку зодіаку, може створювати труднощі, пов’язані з конфліктними моментами. Тому, якщо Терези потрапили в глухий кут, не треба проломлювати лобом стіну, а слід продовжувати рухатися. Гороскоп на жовтень каже, що ситуація незабаром отримає альтернативний шлях. Лобове зіткнення – гірша тактика, яку ви можете застосувати зараз.

Гороскоп жовтень 2022: Терези мають прогноз на першу декаду жовтняГороскоп жовтень 2022: Терези мають прогноз на першу декаду жовтня

Перші дні жовтня 2022 року для Терезів говорять про необхідність переглянути ставлення до оточуючих. Цілком ймовірно, що представники Терезів несправедливі до багатьох людей, які вам не байдужі.

Початок місяця чудово підходить для того, щоб зайнятися справами, у тому числі помиритися з близькими, звести нанівець конфлікти та прояснити всі тонкі моменти.

Сімейні представники знаку зодіаку Терези обов’язково повинні поставити своїй другій половинці важливі питання. Не треба нічого соромитися чи боятися. Але що дійсно потрібно Терезам, то це навчитися йти на поступки. Гороскоп радить переступати через себе, де це виправдано, і навчатися у того, хто завжди поряд.

У взаєминах поколінь не повинно бути проблем.

В діловій сфері початок місяця буде спокійним та багатообіцяючим. Це чудовий час для інвестицій у великий проект чи відкриття власної справи.

Гороскоп Терезів на другу декаду жовтня 2022Гороскоп Терезів на другу декаду жовтня 2022

Астрологи вважають, що середина жовтня 2022 року важлива з огляду на потенціал проектів Терезів. Все, що відбувається в цей відрізок часу, істотно вплине на розвиток подій у професійній та робочій сферах.

Є кілька ознак того, що в цей період жовтня 2022 року у сфері роботи, Терези зіткнуться одразу з декількома цікавими ситуаціями та людьми. Цілком можливо, деякі з них визначать кар’єру і навіть долю Терезів. Але це не відбудеться без активної участі з вашого боку.

Якщо Терези працюють на себе, треба намагатися розширювати світогляд, шукати альтернативні рішення, діяти разом зі своїми союзниками, прислуховуватися до порадників.

Терезам, які працюють, як наймані робітники, варто подумати що ви не бачите та яких розмов не чуєте. Можливо, вам слід бути розумнішим. Це не змінює потреби бути чесним, щоб отримати те, що ви хочете, а також бути хитрим, коли це допомагає вам отримати те, що ви хочете.

Гороскоп радить знаку Терези використовувати гібридний підхід.

Але не можна робити ставку на рішення, які принесуть лише практичну користь. Тепер мало виграти, треба довести свої права!

Гороскоп жовтень 2022 для знаку зодіаку Терези: астрологічний прогноз на третю декадуГороскоп жовтень 2022 для знаку зодіаку Терези: астрологічний прогноз на третю декаду

Остання декада жовтня 2022 року важлива для Терезів, адже це буде ідеальний час для реалізації будь-яких великих проектів.

Якщо у Терезів є план, то настав час рухатися вперед. Можливо, доведеться підготувати більше, але перегляд підходу не означає його зміни або повного скасування. Треба наполягати на своєму, особливо, якщо йдеться про сімейних Терезів.

Самотні представники знаку зодіаку Терези навряд чи підпадуть під чийсь навмисний вплив, але й вони стикатимуться з важкими ситуаціями, коли доведеться робити вибір. Він має бути остаточним. Решта – нюанси.

Гороскоп на жовтень радить Терезам критично оцінювати себе у сфері особистих стосунків. Нехай це буде не найпростіший період, але він точно буде одним із найцікавіших у цьому циклі. Небезпека може чатувати на Терезів, якщо вони спонтанно змінять свої плани.

Проблем зі здоров’ям не передбачається.

Гороскоп на жовтень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст