ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2022: Лев може досягти всього, що захоче

Знак зодіаку Лев може сподіватися на гарний період в середині осені. Про це розповідає гороскоп на жовтень 2022 року та зазначає, що Лев може досягти всього, що захоче за умови, якщо буде докладати зусиль. Отже, який астрологічний прогноз для Лева в коханні та роботі, в сфері здоров’я, та які сприятливі та несприятливі дні.

Гороскоп Лева на жовтень 2022 дає загальний астрологічний прогноз на цей період

Гороскоп Лева на жовтень 2022 дає загальний астрологічний прогноз на цей період

Астрологи вважають, що, якщо представнику знаку зодіаку Лев захочеться, то він у жовтні 2022 може досягти всього, чого захоче.

Гороскоп на жовтень стверджує, що глобальні зміни очікуються на Лева на роботі, в особистому житті та відносинах з близькими.

Головне, не сподіватися на милість долі. Потрібно самому постаратися, щоб отримати бажане і заслужену винагороду за свої зусилля.

Підтримка родичів та сім’ї загалом буде дуже важливою цього осіннього місяця. Люди, яких Лев щиро любить, всіляко допомагатимуть і підказуватимуть, яке рішення краще прийняти.

Гороскоп на жовтень 2022 року прогнозує, що Лев отримає багато інформації, яка видасться безцінним подарунком.

Не виключено, що предстанвики Лева зав’яжуть ділове співробітництво або відкриють  свій бізнес. Астрологи прогнозують чимало поїздок, далеких відряджень та спілкування з тими, хто справді потрібен Леву для успіху.

Загалом, жовтень 2022 року – досить активний період, багатий на події та пропозиції.

Буде багато знайомств, розмов по суті та метушні з документацією. Але все це дасть результат, просуне вперед. Лев може здобути нову посаду, знайти підробіток чи переїхати жити в іншу місцевість. Але перед цим доведеться «побігати», щоб нічого не випустити з поля зору.

Гороскоп застерігає Лева: головне не демонструвати свою перевагу над іншими людьми, не нариватися.

Людям цього знаку зодіаку краще стримати свої лідерські якості, якщо вони хочуть зберегти добрі стосунки та отримати бажане у робочій сфері. Суперництво недоречне, воно може призвести до затяжних та непотрібних конфліктів.

Астрологи просять пам’ятати, що нервування і стрес негативно відбиваються на здоров’я. Тим більше, що імунітет у Лева в осінній період низький.

  • Сприятливі дні у жовтні 2022 року для Лева: 4, 9, 12, 15
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Лев: 23, 25, 29 жовтня 2022.

Гороскоп Лева на жовтень 2022: кохання та сімейні відносини

Гороскоп Лева на жовтень 2022: кохання та сімейні відносини

Завдяки тому, що планета кохання та краси Венера, знаходиться в 3 Домі гороскопу, Лев буде романтичним, поступливим та м’яким у спілкуванні з протилежною статтю.

Любовний гороскоп на жовтень 2022 року обіцяє Леву порозуміння з родичами та партнером, духовну близькість та чуйність. З колегами та друзями теж все складається чудово, завдяки спільним інтересам та поглядам на життя.

Астрологи кажуть, що середина осені – чудовий період для примирення та наповнення оптимізмом. Жодні перешкоди на шляху до теплих і міцних відносин не зупинять Лева. Будь-які суперечки та конфлікти завершуватимуться компромісом. У жовтні варто акцентуватися на домашніх та побутових справах, будьте доброзичливішими з тими, хто і до вас виявляє щирі почуття.

Лев може подорожувати, відпочивати на природі та ходити в гості. Гороскоп радить Леву обов’язково запланувати зустріч з тими, кого вже давно не бачили. Можна спілкуватися на різні теми, важливо бути відвертими і не боятися здатися занадто вразливим. Знак зодіаку Лев буде дипломатичним і толерантним, що вже позначиться на нових контактах.

Самотнім представникам Лева, любовний гороскоп на жовтень рекомендує стати ініціативнішим та активнішим у знайомствах. Зараз час інтернет-контактів та листування, так що не проґавте шанс. Не виключено, що доленосна зустріч відбудеться під час поїздки чи зупинки автобуса. Також, людина, яка складе Леву гідну партію, може опинитися у колі його друзів.

Лев: гороскоп на жовтень 2022 року – робота та бізнес

астрологічний прогноз для Левів

Восени Леву доведеться по-справжньому впрягатися в активну роботу. Якщо є цілі, цікаві міркування та проекти, то варто займатися їхньою реалізацією. Важливо вірити у собі та свої сили, не відступати назад.

Організаторські здібності, проявлені в жовтні під час підготовки якоїсь справи, принесуть гарний результат.

Якщо Лев вже має свою справу з комерційним «характером», то можна сміливо впроваджувати нові ідеї в роботу. Це обов’язково принесе дохід, причому без великих для цього вкладень.

Гороскоп на жовтень радить збирати інформацію з будь-яких джерел, яка допоможе розвивати бізнес у правильному напрямку. Слід зідзвонюватися з партнерами, зустрічатися і подорожувати – не сидіть на одному місці.

Знак зодіаку Лев у жовтні 2022 має шанс підписати контракт, який «годуватиме» його довгий час.

У жовтні 2022 року потрібно бути не тільки креативним і завзятим, а й мобільним. Різноманітні переговори, пересування та гнучкість розуму – ось що призведе до безумовного успіху.

Багатьом представникам Лева навіть не вдасться побути на самоті, часу на себе не вистачатиме.

Гороскоп для Лева рекомендує бути обережними, якщо Меркурій створить напружені аспекти. Тому що це може спричинити конфлікти, принесе роздратування і невміння сконцентруватися на важливих питаннях. Треба обережно приймати будь-які рішення.

Гороскоп жовтень 2022: здоров’я Лева

Гороскоп жовтень 2022: здоров’я Лева

Сонце, яке перебуває в 3 Домі гороскопу Лева, контролюватиме його фізичний стан. Не варто ризикувати своїм здоров’ям, легковажність призведе до проблем. Планета закликає більше рухатися, пасивність – не найкращий спосіб покращити самопочуття. Особливо це стосується жінок цього знаку зодіаку.

Гороскоп дає пораду жінці знаку зодіаку Лев, яка мріє схуднути – тут одними виснажливими тренуваннями не обійтися. Потрібна система та комплексний підхід до  цього питання. А заняття спортом не повинні бути надмірними. Слід більше ходити пішки, дотримуватися режиму харчування та відмовитися від шкідливих продуктів. Варто вживати більше овочів, фруктів, соків та комплекс вітамінів. Добре включити в раціон сезонні продукти.

Осінь – пора застуд, алергії та загострення хронічних захворювань. Леву в жовтні 2022 року потрібно бути уважнішими до свого здоров’я і не переохолоджуватися.

Представниці знаку зодіаку Лева можуть сміливо відвідувати косметолога. Для чищення шкіри обличчя жовтень підходить.

Гороскоп на жовтень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст