ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2022 Козеріг: приємні сюрпризи очікують на Козерога

Сюрпризи, які очікують на Козерога, будуть в основному приємними. Про це розповідає гороскоп на жовтень для знаку зодіаку Козеріг, який дає прогноз на кожну декаду жовтня. Крім того, астрологи дають певні застереження, на які варто звернути увагу, щоб уникнути неприємносте

На що може очікувати знак зодіаку Козеріг в жовтні 2022?На що може очікувати знак зодіаку Козеріг в жовтні 2022?

Гороскоп на жовтень 2022 року для Козерогів передбачає сюрпризи, в основному приємні. Специфіка та нюанси залежатимуть від розташування планет. Наприклад, Марс, планета-екзальтант Козерога, в жовтні займе негативну позицію. Ця планета, як всі знають – покровителька війни. Крім цього, Марс  також відповідає за фізичну енергію та здоров’я, а стосовно психіки — за те, як ми висловлюємо свої почуття, за запальність та лють. Іншими словами, слабка позиція означає, що не варто робити ставку на силу чи емоційну перевагу. Не стимулювати розвиток конфліктних ситуацій; краще просто відійти убік. Це не капітуляція, насправді Козеріг матиме більше можливостей, ніж ви думаєте, і набагато більше, ніж думають інші люди.

Місяць, який зазвичай відповідає за екзальтацію Козерога, у цей період буде на вашому боці. Це ідеальний момент, щоб зізнатися комусь у чомусь. Рада стосується не лише сфери особистих стосунків, а й дружби, бізнесу та здоров’я. Щирість стане сильною зброєю, але точковою, тобто не потрібно використовувати її у кожній ситуації, інакше вона швидко втратить свою цінність.

Період добре підходить для того, щоб оцінити ситуацію та зробити перший крок.

Гороскоп на жовтень 2022 радить знаку зодіаку Козеріг не кидатися у вир із головою.

У Козерога ще буде шанс усім довести все. Втім, чи потрібно комусь щось доводити? Подумай про це. Жовтень добре підходить для того, щоб оцінити ситуацію та зробити перший крок.

Гороскоп жовтень 2022 для знаку зодіаку Козеріг радить приділяти більше уваги роботіГороскоп жовтень 2022 для знаку зодіаку Козеріг радить приділяти більше уваги роботі

Астрологи вважають, що на першому тижні жовтня Козерогам необхідно приділяти підвищену увагу професійній сфері.

Якщо знак зодіаку Козеріг працює в офісі, треба обов’язково переглянути своє становище. Там, де це можливо, слід намагатися делегувати певні повноваження тим, кому ви довіряєте. Робити все самостійно немає сенсу, до того ж час, що вивільнився, можна витратити на реалізацію давно намічених починань. Поточні плани не будуть здійснені ідеально, але принесуть користь. Невеликі помилки дозволять Козерогу глибше вникнути в ситуацію і виявити більші недогляди, які інакше могли б стати серйозними проблемами. Тому будь-яку зупинку треба сприймати, як сигнал до дії, а не як навмисну ​​перешкоду.

Представники знаку Козерога, які мають власну справу, не повинні зациклюватися на досягнутому – слід продовжувати діяти навіть, якщо ідею не підтримали. Але треба бути об’єктивним. Тим, хто працює в офісі, буде простіше, адже поряд буде той, хто допоможе оцінити ситуацію з усіх боків. Це потребуватиме співпраці, і якийсь час ви навіть можете просто пливти за течією.

Гороскоп Козерога на жовтень 2022 радить змістити увагу на себе і на особисте життя в другій декадіГороскоп Козерога на жовтень 2022 радить змістити увагу на себе і на особисте життя в другій декаді

Астрологи прогнозують, що в середині жовтня у Козерога буде зсунення акцентів з ділової сфери в бік особистих мотивів. При цьому в діловій сфері та на роботі представнику Козерога слід продовжувати бути вимогливим і педантичним. Насамперед треба вимагати від себе максимум, стати живим прикладом, який надихає.

Козеріг, який поки ще не має пари, повинен розібратися з усіма проблемами, що виникли на початку періоду. Гороскоп наполегливо радить припинити відкладати все на потім. Якщо до цього часу ви ще не встигли звільнитися від надмірних обов’язків, то зробити це потрібно якнайшвидше. Зірки радять вам звільнити свій розум та руки. Зробивши це, ви відразу побачите нові можливості.

Сімейним представникам Козерога обов’язково варто приділити максимум уваги другій половинці. Цей період може бути авантюрним, романтичним, пристрасним, та чим завгодно. Потрібно просто співпрацювати зі своїми бажаннями та ретельно продумувати варіанти їх реалізації. І ще, сюрприз у відповідь. Чим більше таких взаємних моментів, тим більше яскравих емоцій Козеріг отримає і тим менше виникне складних ситуацій.

Гороскоп жовтень 2022: Козеріг буде підбивати підсумки в третю декаду місяцяГороскоп жовтень 2022: Козеріг буде підбивати підсумки в третю декаду місяця

Кінець жовтня для Козерога важливо присвятити підведенню підсумків. Але це стосуватиметься лише самотніх Козерогів і тих, хто має власний бізнес. Астрологи кажуть саме цим представникам Козерога, що обов’язково треба зупинитися і добре подумати, до чого вони прийшли. Це дозволить не лише зробити важливі висновки, а й нові відкриття. Крім того, це принесе ідеї, які допоможуть Козерогу впоратися з тими питаннями, які мучили його, можливо, вже досить давно.

Сімейні представники знаку зодіаку Козеріг будуть приємно вражені ситуацією, яка з ними не станеться, але в якій вони можуть брати участь.

Тим представникам Козерога, хто працює в офісі, зірки радять не переходити на особистості – краще зосередитись на досягненні мети. Краще залишити сварки на потім. Результат роботи Козерога говоритиме голосніше, ніж слова. Якщо вам не вистачає професіоналізму чи навичок, все у ваших руках. Ніколи не пізно стати кращим, і це допоможе вам у майбутньому.

Гороскоп на жовтень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст