ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Водолія жовтень 2021 прогнозує зміни в особистому житті

Водолій відчує прихильність Всесвіту в середині осені. Гороскоп для Водолія на жовтень 2021 прогнозує зміни в особистому житті, а також передбачає позитивну ситуацію в професійній сфері, особливо після розвороту Меркурія з ретрограду. Астрологи вказали сприятливі і несприятливі дні жовтня для Водолія, на які слід зважати, плануючи свої справи і відпочинок.

Гороскоп кар'єри і фінансів для знаку зодіаку Водолій на жовтень 2021Гороскоп кар’єри і фінансів Водолія на жовтень 2021

Астрологи вважають, що другий місяць осені буде позитивним в діловій і фінансовій сферах. Це буде завдяки транзиту Венери в 10 Домі, який відповідає за кар’єру і професійне зростання. А перебування Юпітера і Сатурна в знаку Водолія, допоможе втілити мрії і плани в реальність.

Новий Місяць – Молодик, 6 жовтня 2021 проходить в 9 Домі гороскопу. Він відповідає за подорожі, навчання і далекі зв’язки – «закордон». Енергія Місяця сприяє успіху в пошуках роботи в іншій країні, допомагає студентам, а також тим, хто бажає налагодити зв’язки з іноземними партнерами. Подорож, намічене близько цієї дати, пройде успішно.

Венера і Юпітер принесуть знаку зодіаку Водолій цікаві ідеї, пов’язані з фінансами і роботою. Проте краще не братися відразу ж за їх реалізацію, а почекати, поки Меркурій перестане бути ретроградним. З ретрограду Меркурій виходить 18 жовтня. Виходячи з цього, до 18 числа Водолій з початку жовтня і дві перші декади повинен займатися перевіркою документів, завершувати відкладені справи, збирати інформацію і готувати плани нових проектів. Щоб вже з третьої декади почати активно реалізовувати свої ідеї.

Третя декада жовтня суттєво покращить ситуацію в діловій сфері Водолія. Адже 23 жовтня 2021 року наша зірка – Сонце, переходить в сектор кар’єри Водолія, що підсилить його енергетично і посприяє зростанню ініціативи.

Гороскоп для Водолія на жовтень рекомендує не ховатися в тіні, а продемонструвати свої лідерські якості.

Це дозволить досягти бажаного, реалізувати свої плани. У Водолія є всі шанси заслужити визнання керівництва, а також підвищити свій авторитет серед колег.

Фінансовий сектор отримає щедру підтримку, яку забезпечує Нептун в секторі грошей. Водолій може розраховувати на активні грошові потоки. Зростання доходів можливе не тільки на основній роботі, а й завдяки хобі, талантам. Також можлива фінансова і матеріальна допомога: на роботі або від коханої людини чи від родичів.

Гороскоп Водолія жовтень 2021 прогнозує зміни в особистому життіГороскоп Водолія жовтень 2021 прогнозує зміни в особистому житті

Перебування планети кохання, краси і грошей – Венери в 11 Домі гороскопу Водолія, принесе йому приємні зміни в особистому житті. А знаходження великої планети щастя і успіху Юпітера у знаку Водолія, значно підсилить шанси на удачу.

Роль друзів в коханні і відносинах зараз особливо важлива. Може бути, вони візьмуть участь у вирішенні якоїсь вашої проблеми або дадуть цінну пораду.

Самотнім представникам знаку Водолія в цьому місяці випаде вдалий шанс познайомитися з дуже привабливою людиною. Цілком ймовірно, ви скоро побачите, що ідеально підходите один одному.

Сімейний Водолій отримає підтримку від Сонця, яке робить транзит в секторі кар’єри. Ця планета відповідає за ваш Дом партнерства і шлюбу. Тому можна очікувати на добрі новини. Можливо, ваша друга половинка досягне успіху на роботі або в бізнесі і це позитивно позначиться на вашій родині.

Повня 20 жовтня 2021 проходить, яке висвітлює будинок комунікацій Водолія. Це обов’язково позначиться на відносинах, оскільки допоможе партнерам налагодити довірливе спілкування. Загалом настання Повні провокує відкриття таємниць, висвітлення чогось прихованого. У поєднанні з впливом Меркурія і Марса, Повня здатна винести на поверхню якісь давні питання, досі невирішені. Гороскоп на жовтень 2021 радить представникам знаку зодіаку Водолій уникати радикальних рішень.

Сприятливі і несприятливі дні в жовтні для знаку зодіаку ВодолійВодолій: гороскоп на жовтень 2021 вказує сприятливі і несприятливі дні

Жовтень 2021 року подарує цьому знаку зодіаку безліч можливостей поліпшити своє фінансове становище. Хтось зможе добре заробити на особистих знайомствах або любовних романах. Хтось вдало вкладеться в спільне підприємство, хтось вийде заміж за розрахунком, а хтось може отримати несподіваний спадок.

Хтось з близьких в оточенні Водолія, хто народився 28 – 30 січня (або вони самі) в жовтні 2021 року, будуть поводитися як божевільні, їх поведінка буде непередбачувана.

Представники Водолія, народжені 6 – 10 лютого, отримають хороші шанси зробити практичні кроки по реалізації своїх планів з 11 по 31 жовтня 2021 року.

Водолій, народжений 11 – 15 лютого, буде мати можливість з 1 по 10 жовтня успішно проявити себе в самих різних сферах діяльності.

  • Сприятливі дні для Водолія в жовтні 2021 року: 3, 8, 12, 16, 20, 25, 29.
  • Несприятливі дні для Водолія в жовтні 2021 року: 5, 10, 14, 18, 23, 27, 31

Порада гороскопу для Водолія на жовтень 2021

  • Приймайте рішення самостійно і дійте так, як вважаєте за потрібне!

Дні сили в жовтні

Небезпечні дні жовтня

Гороскоп жовтень 2021

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Ви не можете копіювати текст