ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Водолія вересень 2022: робота, кохання та сім’я, здоров’я

Непростий, але цікавий початок осені очікується для Водоліїв. На що може очікувати знак зодіаку Водолій в роботі, в сфері кохання, здоров’я, розповідає гороскоп Водолія на вересень 2022 року. Астрологи називають сприятливі та несприятливі дні для людей цього знаку зодіаку

Гороскоп Водолія вересень 2022: загальний прогноз на перший місяць осені

 

Астрологи вважають, що перший осінній місяць принесе чимало сюрпризів для знаку зодіаку Водолій.

Один із сюрпризів – Водолій дізнається про близьку людину щось таке, що навіть уявити не міг.

Інтуїція у Водолія буде працювати на всі сто відсотків, але гороскоп застерігає – будьте обережні з висновками. До речі, розкусити вдасться багатьох. Виявляється, у спілкуванні з Водолієм деякі люди носили маску і ховали свою справжню натуру.

Гороскоп на вересень 2022 року прогнозує, що знаку зодіаку Водолій доведеться ґрунтовно попрацювати над своїм характером.

І це важливо, тому що егоїстичні замашки можуть принести відлуння вже найближчим часом. Здійснення бажань може різко змінити світ довкола Водолія. Тримати при собі емоції та почуття не слід, вибух може бути колосальний. Тому астрологи рекомендують дати їм можливість реалізуватися у справах чи стосунках.

Застереження для Водолія: після 10 вересня слід остерігатися непорозумінь та конфронтації з друзями, діловими партнерами, обранцем.

Гороскоп радить Водолію не приймати все близько до серця, позбутися зайвої чутливості.

Вересень – гарний місяць для далеких подорожей. Водолію бажано поїхати в ті місця, які йому вже знайомі, вражень буде багато. А ось нові напрямки можуть принести розчарування та проблеми. Перед поїздкою слід ретельно перевірити багаж на наявність паперів – грошей, документів, квитків. Подорожувати краще в першій декаді місяця.

Решті Водоліїв, які не відправляться у відпустку, можна порекомендувати поїхати кудись на природу на вихідні. При цьому не варто влаштовувати з такої поїздка шоу, де багато народу, застілля. Краще організувати відпочинок для себе, щоб набратися сил.

Можливі несподівані зустрічі із людьми з минулого.

Це можуть бути друзі дитинства, колеги, однокласники чи ділові партнери – так передбачає гороскоп на вересень 2022 року для Водолія.

  • Сприятливі дні вересень 2022 знак зодіаку Водолій: 23, 25, 27, 29, 30
  • Несприятливі дні для Водолія: 5, 10,13 вересня 2022

Гороскоп вересень 2022 для знаку зодіаку Водолій: робота та бізнес

 

Якщо у Водолія вже є робота, то шукати щось інше не варто. Особливо, якщо ситуація із зарплатою та стосунки в колективі на цьому місці сприятливі. Коротше, цінуйте те, що вже є. але, на жаль, здоровий глузд цього місяця включається не відразу. Через це можливі непорозуміння, помилки та авантюрні ситуації, в які Водолій ненароком влізе.

Гороскоп на вересень рекомендує знаку зодіаку Водолій: більше довіряйте собі, перевіряйте все до дрібниць і займайтеся основною сферою діяльності.

Рух у правильному напрямку надасть сил та ентузіазму. Через перебування ретроградного Меркурія в 10 Домі гороскопу з 10 вересня, багатьом представникам Водолія доведеться оперативно вирішувати якісь юридичні проблеми. Ймовірно буде метушня і тяганина з паперами. Якщо в цей період Водолій припуститься помилок або про щось забуде в цій шаленій гонці, то неприємності затягнутися надовго.

Багато Водоліїв захочуть здобути ще одну освіту. І зорі прихильно ставляться до такого бажання, так що можна підшукувати відповідний інститут чи університет. Успіх на боці тих, хто вирішив відновитися в навчальному закладі, а ось для іспитів не найкраща пора.

Гороскоп Водолія вересень 2022: кохання та сім’я, особисті відносини

 

В особистих стосунках Водоліїв можуть бути крайнощі – від бажання розірвати відносини, до налагодження майже ідеальної атмосфери з партнером.

Астрологічний прогноз для сімейного Водолія

Для сімейних Водоліїв початок місяця не буде вдалим та гармонійним. Навпаки, стосунки з другою половинкою будуть схожі на справжній буревій – сварки, скандали та претензії. В цей час у 8 Домі гороскопу Водолія перебуває Сонце та Венера.

Любовний гороскоп на вересень 2022 наполегливо радить Водолію уникати навіть дрібних суперечок, щоб зберегти взаєморозуміння та теплоту у стосунках.

Водолій повинен пам’ятати, що через нісенітниці люди навіть розлучаються. А через час можуть дуже шкодувати через це, але повернути все назад вкрай складно.

У вересні знак зодіаку Водолій буде неймовірно ревнивий, причому, без серйозних підстав.

І тому гороскоп знову нагадує Водолію, що такі дії справді розведуть ваші дороги з партнером у різні боки.

При цьому у вересні можлива й протилежна ситуація.

Багатьом парам Водолія судилося налагодити стосунки, зійтись у думках та сконструювати нову схему спілкування. Слід не забувати, що відкрита та щира розмова веде до вирішення будь-якої проблеми. У вересні треба використовувати цей метод частіше, ніж звичайно.

Поради для знаку зодіаку Водолій, який вільний від стосунків

Якщо Водолій вільний від стосунків, то ймовірність зустріти симпатичну людину дуже велика. Інше питання, чи приведе цей зв’язок до справжніх почуттів. З 10 вересня Меркурій буде ретроградним, що збільшує ймовірність повернення колишнього партнера у ваше життя Водолія. Передбачається поновлення деяких зв’язків і старих відносин. А ще любовний гороскоп на вересень вважає, що тепер Водолій може переглянути своє ставлення до деяких моментів. І задумається над тим, що може незалежність і свобода не такі важливі у відносинах, як він їх відстоює.

Гороскоп Водолія вересень 2022: здоров’я та самопочуття знаку зодіаку Водолій

 

У вересні Водолій буде приділяти увагу своєму фізичному здоров’ю.

Перший місяць осені травмонебезпечний, тож слід бути обережними під час занять спортом, на дорозі, в побутовій сфері.

Навіть випадково оступившись, можна запросто потрапити до лікарні. Тому слід уважно дивитися під ноги, а також дотримуватися правил дорожнього руху, якщо ви водій.

Якщо є старі хвороби, гороскоп на вересень 2022 року радить Водолію пройти огляд у відповідного спеціаліста. Якщо будуть призначення, не треба ними нехтувати і відмовлятися від звичної процедури виявлення прихованих недуг: аналізи, ФГДС, мазок, флюорографія тощо.

Представникам Водолія важливо економно витрачати сили та енергію. Інакше послаблення організму призведе до серйозних захворювань. Спортивні тренування у вересні мають бути суворо дозовані. Рекомендується більше гуляти пішки, займатися йогою та духовними практиками.

Якщо у Водолія виникають проблеми зі сном, можна спробувати народні рецепти чаю, настоянок. На ніч можна приймати ванну з ефірними олійками, щоб розслабитися і позбутися сумних думок. У крайніх випадках варто записатися на прийом до невролога.

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Ви не можете копіювати текст