ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Водолій серпень 2023: кохання, робота та фінанси, здоров’я

Кінець літа буде неоднозначним для багатьох представників Водолія: проблеми в особистому житті, «підстави» в бізнесі, але непогана ситуація з фінансами та зі здоров’ям. Гороскоп для знаку зодіаку Водолій на серпень 2023 дає прогноз на сферу кохання, роботу та фінанси, здоров’я цього знаку зодіаку.

Астрологічний прогноз ймовірних подій в серпні для знаку зодіаку Водолій дає гороскоп на серпень 2023

Для «легкого на підйом» Водолій серпень може скластися по-різному. Але загалом в кінці літа передбачається багато метушні та незрозумілих подій. Наприклад, ймовірні часті поїздки та зустрічі з людьми, з якими Водолій давно не бачився. Це будуть колеги, друзі та кохані.

Попри те, що енергетично серпень 2023 буде нестабільним, представникам Водолія вдасться подолати всі перешкоди.

Гороскоп на серпень 2023 року передбачає для Водолія домашні клопоти, пов’язані з купівлею житла, ремонтом та побутовими перетвореннями.

Емоційний стан не рівний, тому Водоліям слід намагатися не вступати в суперечки як з собою, так і з оточуючими.

Головне для Водолія цього місяця – бути цілеспрямованою та впевненою в собі людиною. Що ж, це Водолію під силу.

Одна і несподівана зустріч може докорінно змінити свідомість Водолія. З цією людиною доля зведе під час вирішення майнових проблем чи у процесі якихось суперечок. У серпні Водолій може інакше побачити свою інтимну сферу.

  • Сприятливі дні для знаку зодіаку Водолій: 6, 10, 14, 24, 30 серпня 2023
  • Несприятливі дні для Водолія серпень 2023: 4, 8, 12, 27

Гороскоп Водолій серпень 2023 року: кохання, особисті стосунки та сім’я

Протягом усього місяця Венера перебуває в 7 Домі гороскопу, який відповідає за відносини з партнерами.

Основні події та зміни будуть пов’язані з особистим життям Водолія та його любовними переживаннями.

Гороскоп на серпень зазначає, що взаємини між партнерами у шлюбі будуть нестабільними, конфліктними та напруженими.

У деяких пар Водолія стануться сварки на побутовому ґрунті, щодо облаштування будинку або купівлі нерухомості.

В інших представників знаку зодіаку Водолій проблеми будуть пов’язані з розподілом та оформленням майна при розлученні. Питання такого характеру здебільшого вирішуються повільно і цього місяця завершити їх, швидше за все, не вдасться. На результат можна очікувати наприкінці вересня чи в жовтні: тоді ситуація стане зрозумілою всім зацікавленим особам.

Особливо це буде помітно наприкінці першої декади, коли Венера зробить квадрат до Урану. Можливо, в цей час деякі пари Водолія переживуть кризу, хтось захоче стати вільним від зобов’язань та розірвати стосунки. Зараз прагнення свободи дуже велике.

Гороскоп кохання попереджає Водолія, що на початку третьої декади серпня не можна слухати обіцянок, даних, наприклад новим знайомим. Навряд чи він дотримається свого слова.

Освідчення в коханні будуть надто пафосними та не щирими. Венера ретроградна й тому почуття, що виникли в цей період, або романтичні пригоди, ймовірніше за все, не матимуть щасливого кінця.

Самотнім представникам Водолія гороскоп на серпень не радить кидатися в любовні авантюри або піддаватися швидкоплинним бажанням.

Молоді пари, у яких нещодавно закінчився період залицянь, можуть зіткнутися з побутовими труднощами та їхні стосунки зазнають випробувань. Потрібно підтримати одне одного, взяти на себе велику відповідальність і довіряти почуттям партнера. А романтичні переживання можна пережити знову.

Гороскоп Водолій серпень 2023: фінанси

Передбачається, що в серпні у Водолія грошей буде достатньо. Але й витрат наприкінці літа буде багато – на сім’ю, домашні справи та особисті потреби. У деяких Водоліїв частина коштів піде на розв’язання робочих питань. Найкращий період в сенсі фінансів – з 13 по 22 серпня. Можливо надійдуть кошти завдяки поверненню боргів, вигідній співпраці або розвитку особистого бізнесу.

Гороскоп на серпень 2023 року попереджає Водолія, що завершення місяця може бути не надто райдужним. Грошей вистачатиме насилу й слід знайти причину цьому. Можливо, у всьому винні ризиковані підприємства, махінації та нечесні дії партнерів.

Гороскоп Водолія серпень 2023: робота та бізнес

Сонце проходить 7 Дім гороскопа, що позначиться на контактах з колегами, партнерами та керівництвом.

Знак зодіаку Водолій повинен уважно поставитися до спілкування з тими, хто їм не дуже радий. Це конкуренти, недоброзичливці та заздрісники.

Конфлікти з ними можуть статися на ґрунті поділу майна, наприклад, квартири, офісної площі, машини чи землі. Фінансові суперечки можуть дійти до суду, що дуже ускладнить ситуацію.

Гороскоп Водолія радить йому підштовхнути опонентів до більш активного вирішення проблем.

Час не відсиджуватися, а діяти, не мовчати, а висловлюватися. Водолій повинен бути більш ініціативним, ніж будь-коли. Якщо обстоюєте власний бізнес, то обґрунтовуйте кожне слово та документ.

В останній літній місяць Меркурій перебуває в 8 Домі гороскопу. Представникам Водолія варто спробувати подивитися на себе зі сторони, заглянути у свій внутрішній світ. Будь-які ідеї мають бути осмисленими, як і поведінка у колі партнерів. Роботи у Водолія буде багато, як й ентузіазму. Якщо Водолій відчує в собі інфантильне ставлення до чогось, то краще відмовитися від цієї справи – ця справа не ваша.

Не виключено, що такого висновку Водолія підштовхне людина, з якою він зав’яже знайомства в серпні. Не варто реалізовувати проєкти одному. Лише колективна творчість дасть результат.

Перед тим, як щось зробити чи вирішити, слід проконсультуватися з досвідченим юристом.

Гороскоп здоров’я для знаку зодіаку Водолій серпень 2023

Енергетичний запас не безкінечний. Представникам Водолія в кінці літа потрібно дуже обережно витрачати свої сили. Та й час варто заощаджувати. Водолію треба менше нервувати, не перевантажувати організм та відпочивати. Інакше Водолій може просто виснажитися й стати тінню.

Планета активності Марс перебуває у 8 Домі гороскопу, Водолій повинен використовувати свої ресурси використовуйте лише на добро.

Цього місяця Водолій повинен забути про екстрим, ризик та авантюри. Особливо, якщо вирішено кудись поїхати.

Крім того, всім Водоліям слід бути обережними з технічними засобами або ріжучими предметами, слід дотримуватися техніки безпеки. За кермом автомобіля ні в якому разі не можна відволікатися дзвінки, сварки тощо – треба дивитися лише на дорогу, тому що дуже високий ризик потрапити в аварію.

Венера ретроградна, тому Водолію не варто кардинально змінювати зачіску чи колір волосся. Як і не слід купувати нові косметичні засоби, нехай навіть відгуки на них найбажаніші.

Навантаження у серпні Водолію краще знизити. І не важливо, де він фізично розслаблюється – чи то на дачі, чи у спортзалі. Помірність – це гасло для Водолія в серпні.

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Ви не можете копіювати текст