ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Водолій 2019 рік розповість про основні астрологічні характеристики року

Гороскоп Водолій 2019 рік розповість про основні астрологічні характеристики року

З 5 лютого тотемна тварина 2019 року Жовта Земляна Свиня почала правити, замикаючи зодіакальне коло покровителів року. Гороскоп для Водолія на 2019 рік підкаже основні тенденції у всіх сферах життя, які очікуються згідно прогнозу астрологів.
Водолій 20 січня – 19 лютого
Недавно Водолії розпочали нову сторінку свого життя, з чистого аркушу. Цей аркуш поступово починає заповнюватися подіями, новими знайомими, новими почуттями. Вороття у минуле вже нема, Ви можете рухатися тільки вперед.

Гороскоп Водолій 2019 рік: робота та кар’єра

За допомогою впливових людей, які будуть оточувати Водолія у 2019 році, у справах буде помітний прогрес. Але зорі радять і остерегтися цих людей, бо через них можливі проблеми у фінансах. Тому потрібно заздалегідь узгодити всі питання співробітництва, щоб в подальшому не виникало непорозумінь.
Гороскоп на 2019 рік для Водолія вбачає, що загалом ділове життя у Вас буде вдалим: авторитет буде зростати, збільшиться кількість потрібних знайомств, зросте Ваш професійний рівень.
Службовцям буде шанс змінити роботу на більш цікаву та престижну. Якщо Ви почали працювати на новому місці наприкінці 2018 року, то будуть всі можливості зміцнити Ваші позиції.

Гороскоп Водолій 2019 рік
Водолій буде рухатися вперед

Гороскоп Водолій 2019 рік: фінанси

Незважаючи на професійне зростання, значного фінансового прогресу зорі не вбачають. Зорі вказують, що грошей збільшиться, але зростуть й витрати. Перше пов’язано з діловою сферою, друге – життєва необхідність.

Гороскоп Водолій 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Сімейні Водолії в цьому році будуть приймати рішення про великі придбання, наприклад, квартири або дачі. Це рішення не буде спонтанним, воно буде формуватися поступово під впливом життєвих обставин та змін у професійній сфері. Остаточне рішення визріє під кінець року у грудні. В цей час можлива неочікувана звістка про отримання спадку.
Для закоханих Водоліїв цей рік буде складним в особистих стосунках. Можливі сварки, з’явиться прохолода у стосунках, певної міри, навіть, відчуження. Найкритичніші періоди: червень, липень і вересень. Якщо Ви хочете зберегти відносини з партнером, старайтеся бути терплячими.
Діти будуть потребувати уваги та турботи про них. Зорі кажуть, що можливі досить значні витрати на потреби дітей у цьому році.

Гороскоп Водолій 2019 рік: здоров’я

На протязі всього року Жовта Земляна Свиня буде підтримувати у Водолія досить високий енергетичний потенціал. Зорі рекомендують бути уважними і більш обережними в червні і липні 2019 року – уникати ризикових ситуацій, щоб убезпечити себе. В цей же період можливе загострення хронічних хвороб.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст