ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Близнюків

У гороскопі на червень 2019 року для Близнюків, відомий астролог Агжела Перл докладно розповість про важливі події, на які можна очікувати в першому літньому місяці. Астролог Анжела Перл вважає червень – просто чудовим місяцем для Близнюків, адже Ви святкуєте день народження. Гороскоп дня народження закладає програму на 12 наступних місяців.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Близнюків на першу половину місяця

Анжела Перл акцентує увагу тих Близнюків, хто народився у період з 1 по 5 червня. Це пов’язано з Молодиком, яки в червні буде 3 числа. Молодик лише раз на рік буває у Вашому знаку – використайте таку можливість на повну. Саме на цих людей очікує щось нове і чудове: чи нові знайомства, чи нова робота, чи нове місце проживання, чи нова дитина – все, що пов’язано зі словом «нове» і Ви цього бажаєте, буде реалізовано протягом 12 майбутніх місяців.

У Близнюків інших днів червень буде дуже сильним місяцем. Молодик спровокує для багатьох представників цього знаку щось нове: новий проект, змінити імідж, переїхати на інше місце проживання, шукати себе у зовсім новій сфері діяльності.

З 5 червня все, що пов’язано з фінансами, доходами, джерелом доходу, роботою – завдяки Меркурію – покровителю Близнюків, буде успішним.

З 10 червня Венера принесе гармонію і щастя в життя Близнюків, Ви будете подобатися і собі, і оточуючим, Ви відчуєте гармонію в собі і в житті. Рожевий кварц – камінь Венери, який може допомогти залучити кохання у життя, астролог Анжела Перл радить придбати і носити його з собою, як талісман, якщо Ви хочете залучити кохання у своє життя.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Близнюків на другу половину місяця

Повний Місяць 17 червня буде у домі стосунків Близнюків – це може сприяти везінню (через знаходження Юпітера), Ви можете отримати пропозицію шлюбу, ймовірні цікаві знайомства, гарні новини.

Але Повний Місяць може принести припинення стосунків. Адже Повний Місяць – це час кульмінації, час прояснення ситуації, загалом – час ясності у всьому, коли Ви можете побачити так як воно є насправді. Одружені Близнюки можуть отримати ясність стосовного своєї другої половинки. Можливо відбудеться серйозна розмова з бізнес-партнером.

З 21 червня у домі кар’єри Близнюків буде знаходитись Нептун. Ця планета символізує наші мрії, натхнення. Тобто така розстановка планет віщує можливість реалізації Вашої давньої мрії в професійній сфері. Нептун буде сприяти заняттям езотерикою, психологією, медициною. Вплив Нептуна, який переходить у ретроград,буде тривати з 21 червня по 27 листопада. З 22 червня може піднятися Ваша самооцінка, також можна очікувати на прибуток.

Меркурій входить у третій дом – в його власний дом комунікації 28 червня, що передбачає дуже багато спілкування Близнюків у самих різноманітних сферах життя, можливі невеликі подорожі на кілька днів.

На небі Венера, Юпітер та Нептун вибудують трикутник. Вони в аспекті з 23 по 25 червня і такий розклад планет буде сприяти новим романтичним знайомствам, коханню, Ви відчуєте натхнення та фінансовий успіх.

Астролог Анжела Перл каже, що все, що Ви хочете розпочати, розпочинайте саме в червні 2019 року.

Ви не можете копіювати текст