ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Тільця

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Тільця

Астролог Анжела Перл підготувала для Тільця гороскоп на червень 2019 року. Вона вважає, що червень, може стати для Тільця одним з найкращих місяців року у плані отримання матеріальних благ через знаходження відповідних планет у Ваших домах.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Тільця на першу половину місяця

Червень для Тільця буде дуже фінансово успішним, одним з найкращих в році з матеріальної точки зору. Молодик 3 червня може допомогти з фінансами Тільцю – як отримання грошей, так і нової роботи – для Вас відкриються нові можливості, пов’язані з фінансами. Початок місяця під знаком Меркурія буде сприяти нетривалим подорожам, спілкуванню з друзями. Тільці, які займаються торгівельною сферою чи рекламою, будуть успішні в ці дні.

З 1 по 10 червня буде чудовий період, щоб приділити увагу своїй зовнішності, косметичним процедурам, зміні образу. В цей період Анжела Перл передбачає велику ймовірність знайомств, у тому числі і романтичних.

З 10 червня Венера входить у Ваш дом грошей, ще одна планета сприятиме матеріальному зростанню Тільця.

Гороскоп від Анжели Перл на червень 2019 року для Тільця на другу половину місяця

У середині червня Тілець може очікувати фінансову допомогу зі сторони – хтось може запропонувати бізнес-партнерство, чи Ви отримаєте страховку, чи грант на навчання, чи, навіть, Ви отримаєте новину про спадок.

Тільці Творчих професій матимуть повне занурення у свою справу. Представники цього знаку, які захоплюються езотерикою, будуть отримувати нові знання.

Кінець червня буде сприятливим для всіх операцій з нерухомістю, для поїздок, наприклад, до батьків. Тауквадрат Венери, Юпітера і Нептуна вказує, що Тілець може отримати нове джерело доходу – планети будуть сприяти цьому, особливо, якщо це проекти суспільної направленості.

Астролог попереджає, що результати фінансових удач можуть з’явитися в кінці року чи, навіть, на початку 2020. Але майбутній успіх закладається саме зараз.

Можлива доленосна зустрічі у коханні, яка переверне Ваш світогляд.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст