ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп від Анжели Перл для Рака на липень 2019 року

Анжела Перл вже підготувала передбачення для різних знаків зодіаку на найближчий період. Гороскоп для Рака на липень 2019 року дасть підказки популярного астролога щодо очікуваних подій. Липень – це Ваш місяць, Раки, скористайтеся всіма можливостями цього періоду.

Гороскоп від Анжели Перл для Рака на липень 2019 року: сонячне затемнення та його вплив

Анжела Перл вважає, що затемнення Сонця, яке відбувається 2 липня 2019 року, дуже допоможе у всіх справах представникам Раку. Адже сонячне затемнення буде у Вашому знаку – знаку Рака. Особливо сприятливим буде період для тих представників сузір’я Раку, які народились за 3 дні до і за 3 дні після сонячного затемнення 2 липня: Ваше життя зміниться у найближчі 12 місяців, тому що мати Сонячне затемнення поряд з днем народження – це дуже важливо.

Це завжди початок нового циклу життя, нова людина прийде у Ваше життя, нове кохання, нове місце проживання, нова робота, нова кар’єра. Адже окрім усього іншого, дане сонячне затемнення буде на Молодик, а це завжди залучає події зі словом «нове».  Для всіх Раків сонячне затемнення – це прогрес у Вашому житті, це просування і оновлення.

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року відбуватиметься у Першому Домі гороскопу Рака. Перший Дом – це наш імідж, стиль, зовнішність. Тобто, це буде сприяти будь-яким змінам в образі Раків, їх стилі поведінки.

В цей період добре розпочинати дієти, щоб скинути вагу. Варто притримуватись того стилю харчування, який найбільше підходить саме для Вашого знаку Зодіаку. Дуже ефективними будуть тренування, які Ви можете розпочати.

Гороскоп від Анжели Перл для Рака на липень 2019 року: передбачення можливостей, що надає Всесвіт

2 липня 2019 року у Ваш Другий Дом грошей ввійде Марс, це може додати Ракам сміливості, рішучості. Це може принести ідею, як заробляти, може з’явитися нове джерело доходу, бажання відкрити свій власний бізнес. Марс – войовнича планета, тому Анжела Перл не виключає, що Раки можуть боротися за якісь фінанси, наприклад, за спадок, розподіл майна.

4 липня 2019 року, Венера, планета краси, любові і гармонії входить в знак Рака до 28 липня. Це прекрасне положення планет, адже, коли Венера в перебуває в Вашому знаку, Ви випромінюєте щастя, гармонію. Оточуючі хочуть знаходитися поряд з Вами, знайомитися, бо людина чудово виглядає і підкорює всіх своєю харизмою. Ось що принесе Венера представникам Раку у липні 2019 року.

Астролог Анжела Перл вказує, що крім чудового вигляду і прекрасного настрою, Венера може принести Ракам ще фінанси – подарунки чи премії, нову зарплатню, повернення боргу.

7 липня 2019 року Меркурій принесе невелику паузу. Наприклад, Ви поїдете у відпустку або будете доробляти якусь роботу, можуть повернутися старі клієнти. Це може бути переоцінка Вашої фінансової ситуації. Ретро Меркурій гарний для того, щоб змінювати фінансову структуру.

16 липня 2019 року – Місячне затемнення, його пов’язують з внесенням ясності і в життя, і в стосунки.

23 липня 2019 року Сонце входить у 2 Дом гороскопу Рака. Наприкінці липня 2019 року у фінансовому секторі зберуться чотири планети: Сонце, Марс, Венера і Меркурій. Астролог Анжела Перл вказує, що така позиція планет дасть розвитку 2 темам: одна тема – тема стосунків, друга тема – фінансової ситуації. Тому існує ймовірність, що Ваші стосунки будуть йти і створять спільний бюджет з кимось через проживання разом – Ви з’їдетесь, чи Ви розлучаєтесь – розподіл майна, аліменти. Ділові стосунки – виплата грошей діловому партнеру, що змінить Вашу фінансову ситуацію.

Гороскоп від Анжели Перл для Рака на липень 2019 року: ділова сфера

Дане затемнення Сонця, на думку Астролога Анжели Перл, може змінити Ваші ділові відносини. Вам можуть запропонувати співпрацю, хтось захоче інвестувати кошти у Ваш проект, у бізнесі з’являться нові постачальники, клієнти.

Ідеальний варіант розвитку подій, на думку Анжели Перл – Ви отримаєте контракт на роботу, про яку мріяли, що значно покращить Ваш матеріальний стан.

Коридор затемнення до 16 липня 2019 року та ретроградний Меркурій, можуть змусити Раків переглянути деякі свої позиції в бізнесі. Можливі затримки з документами, підписанням угод.

Це не дуже вдалий період для підписання ділових угод, операцій з нерухомістю, покупкою автомобіля. Анжела Перл радить по-можливості всі ці операції перенести на серпень – тоді буде більш сприятливий період.

Гороскоп від Анжели Перл для Рака на липень 2019 року: особисте життя

Перший Дом – Дом починань. Якщо у Рака був складний період, Анжела Перл передбачає – Ви побачите світло в кінці тунелю Ваших проблем і переживань. У Рака починається нове життя, особливо, якщо це відноситься до стосунків. Тому багатьом представникам Раку астролог Анжела Перл у гороскопі на липень 2019 року прогнозую зустріч з новим коханням, заручини, багато Раків братимуть шлюб.

Якщо у представників Раку, які перебувають у стосунках, є труднощі, то скоріше за все, затемнення тільки поглибить ці проблеми, і це наблизить розставання.

Якщо у Рака все чудово у стосунках з коханою людиною, то дане затемнення, на думку Астролога Анжели Перл, може змінити Ваші ділові відносини.

У період місячного затемнення, одинокі Раки у середині липня можуть зустріти своє кохання і скінчиться Ваша самотність.

Важливо: астролог Анжела Перл наполягає, щоб Ви не підписували ніяких важливих документів у дні затемнення Сонця 2 липня і Затемнення Місяця 16 липня 2019 року.

Ви не можете копіювати текст