ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп вересень 2022 Стрілець: кохання, робота, здоров’я

В перший місяць осені для багатьох представників Стрільця прогнозується зміна соціального статусу. Гороскоп на вересень 2022 року для знаку зодіаку Стрілець дає прогноз на кохання, роботу, здоров’я, а також називає сприятливі і несприятливі дні вересня. Крім того, гороскоп дає поради для Стрільця в різних сферах життя

Гороскоп Стрільця на вересень 2022: загальна характеристика місяця

Гороскоп Стрільця на вересень 2022: загальна характеристика місяця

Згідно прогнозу, який дає гороскоп на вересень, для представників Стрільця, головною темою місяця стануть власні амбіції.

В першій половині вересня буде сприятливий період для зміни соціального статусу. Для різних Стрільців це може стосуватися різних сфер життя. Наприклад, це може бути нове місце роботи або зміна посади – підвищення, отримання пенсійного посвідчення, весілля. Астрологи також називають, що це може бути народження малюка, тобто ви зміните свій соціальний статус на – мама, тато, бабуся, дідусь або тітка чи дядько.

Гороскоп для Стрільця передбачає, що наприкінці першої декади вересня станеться щось, що цей знак зодіаку зовсім не очікував.

Позитивні зміни будуть раптовими та дивовижними. І вони також можуть змінити статус Стрільця.

В середині вересня Стрілець може зрозуміти, що деякі ілюзії щодо змін розсіялися і доведеться докладати зусиль, а не перебуває весь час в ейфорії. Сили на це знайдуться, тому що астрологічна ситуація сприяє цьому – трін Плутона до Сонця наділить Стрільця цілеспрямованістю та волею.

Наприкінці місяця може бути поганий настрій. Не дозволяйте собі заглибитись у нього. Розвіяти погані думки і набридлі запитання допоможуть прогулянками на свіжому повітрі, заняттями східними практиками, наприклад, медитації, його або афірмації.

Гороскоп вересень 2022 Стрілець: кохання та сім’я

Гороскоп вересень 2022 Стрілець: кохання та сім’я

Любовний гороскоп на вересень 2022 передбачає для Стрільця, що це сприятливий період для спілкування з колегами та сім’єю, спільних заходів, нових відносин.

Астрологічний прогноз для сімейного Стрільця

Сімейні представники Стрільця досягнуть порозуміння з другою половинкою. Але гороскоп радить: зараз, щоб у сім’ї панували мир і злагода, недостатньо відчувати один до одного ніжні почуття і бути одностайними у питаннях виховання дітей, господарювання тощо. Дуже важливо розділяти інтереси та переконання один одного, а якщо в якихось принципових речах ви розходитесь, вміти мирно домовлятися, знаходити компроміси.

Любовний гороскоп на вересень 2022 прогнозує парі знаку зодіаку Стрілець: якщо подружжя має різні точки зору, погляди на політику, релігійні переконання – можливі конфлікти та непорозуміння.

Проте не варто засмучуватися, навіть у цих ситуаціях Стрілець збереже теплі стосунки — було б бажання та прихильність одне до одного.

Після 10 вересня, коли Меркурій стане ретроградним, у сімейних представників Стрільця можуть виникнути певні тертя в родині. Щоб уникнути проблем, гороскоп кохання на вересень радить Стрільцю обговорити з партнером актуальні теми, які викликають провокують проблеми в стосунках, знайти компромісні рішення.

Стрілець, який поки що вільний від стосунків має свій прогноз на особисте життя

Сповнений енергії та бажання спілкуватися у вересні буде вільний від стосунків Стрілець.

Ці представники знаку зодіаку мають шанс на знайомство з людиною, з якою їх пов’яже не лише фізичний потяг, а й загальні погляди на життєві ситуації.

І це гарне підгрунтя для створення справжньої родини. Не виключено, що ви знайомі зі своїм новим уподобанням, але саме на початку вересня звернете увагу один на одного увагу. Це може бути хтось із друзів або ближнього оточення, або хтось, з ким Стрілець працював, навчався або тренувався.

Головне як для самотніх так і для сімейних представників Стрільця – не поспішати приймати доленосні рішення, поки Меркурій не повернеться у прямий рух.

Першого місяця осені деякі представники Стрільця можуть відчути певне розчарування в комусь, з ким пов’язували тривалі стосунки.

Гороскоп на вересень 2022 Стрілець: робота та бізнес

Гороскоп на вересень 2022 Стрілець: робота та бізнес

Астрологічний прогноз стверджуєте, що у вересні авторитет Стрільця зросте. Якщо є бажання та потреба прорекламувати роботу або розгорнути інтернет-блог, то цього місяця Стрілець безсумнівно досягне успіху. Тільки робити це слід в першу декаду вересня. В цей період, завдяки перебуванню Меркурія в 11 Домі, у Стрільця є можливість завести дружні стосунки з новими людьми. Деякі з них будуть дуже корисними для власного бізнесу.

Гороскоп на вересень 2022 зазначає, що саме зараз, якщо є потреба, Стрільцю варто зайнятися пошуком інвестора.

Можна запропонувати частку в бізнесі, його спільне ведення. Якщо представник знаку зодіаку Стрілець хоче розпочати свій бізнес з нуля, насамперед варто знайти ділових партнерів. Нагадаємо, в період ретроградного Меркурія, нову справу починати вкрай небажано. В цей час можете збирати інформацію, аналізувати, готувати старт, але нічого не оформлювати і не починати діяти.

З 10 вересня Меркурій ретроградний. Як відомо, ця планета впливає на дружні зв’язки, спільноти, колективи, мрії, бажання, плани та інтернет. Вересень – чудовий період для відновлення старих зв’язків в інтернеті.

У багатьох представників Стрільця будуть зустрічі з тими, хто був дуже близький до них, але деякий час в них не було спілкування. Гороскоп на вересень 2022 прогнозує, що з’явиться необхідність у спілкуванні з людьми з минулого. Вам доведеться звернутися за допомогою або порадою до давніх друзів чи колег. Від вас буде потрібна підтримка друга чи колишнього колеги по роботі.

Гороскоп не виключає конфлікти, непорозуміння в діловій сфері. Для того, щоб в подальшому не шкодувати, Стрілець повинен уникати різкої критики, цинізму та злих жартів.

Деякі представники Стрільця відчують відірваність від колективу, друзів, однодумців. В такій ситуації добре побути сам на сам, обміркувати всі моменти, які вас турбують, розібратися в стосунках з іншими людьми – це принесе користь Стрільцю.

Можливо, Стрілець повернеться до старих ідей про заробіток в інтернеті або “доопрацює” вже наявні онлайн проекти.

Гороскоп вересень 2022: здоров’я Стрільця та самопочуття цього знаку зодіаку

Гороскоп вересень 2022: здоров’я Стрільця та самопочуття цього знаку зодіаку

Сильна позиція Сонця, яке відповідає за здоров’я та самопочуття, в 10 Домі гороскопу Стрільця. Тому типові представники цього знаку зодіаку в перший осінній місяць будуть сповнені енергії, активні, і на здоров’я не доведеться скаржитися.

Але не можна зловживати гарним самопочуттям, не витрачайте сили на підкорення нових висот у кар’єрі!

Інакше, як попереджає гороскоп здоров’я на вересень 2022, Стрілець може отримати синдром хронічної втоми та величезний букет хронічних захворювань на додачу.

Потрібно знайти правильний баланс між роботою та відпочинком.

Астрологи вітають ідею активного відпочинку, а не відпочинку, лежачи на дивані. Будь-яка активність вітається – велосипед, пробіжки, фітнес, плавання, все це принесе величезну користь, зміцнить здоров’я, допоможе підтримувати себе в тонусі та чудовій фізичній формі.

  • Якщо є бажання скинути зайву вагу за допомогою фізичних навантажень, слід порадитися з тренером, щоб підібрати оптимальну програму.
  • Але, якщо зайва вага досить велика, тоді, в першу чергу, слід відвідати ендокринолога та дієтолога.

Гороскоп здоров’я для Стрільця вважає, що прийдешній вересень – чудовий місяць для догляду за собою і своєю зовнішністю.

Можна записатися до косметолога та масажиста. А ще астрологи рекомендують змінити зачіску, причому кардинально. Новий образ приведе вас у захват і виявиться вдалим.

  • Сприятливі дні вересня 2022 року для Стрільця: 15, 22, 23, 25, 30
  • Несприятливі дні вересень 2022 для знаку зодіаку Стрілець: 3, 8, 13

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст