ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп вересень 2022 Козеріг: кохання та сім’я, робота та бізнес, здоров’я

Початок осені більшість представників Козерога будуть зосереджені на роботі та здоров’ї. такий прогноз робить гороскоп на вересень 2022 року для знаку зодіаку Козеріг і радить цінувати те, що має. Що ж несе вересень для Козерога в сфері кохання та сім’ї,  в діловій сфері, яким буде самопочуття і здоров’я?

Гороскоп Козерога вересень 2022 – загальні тренди вересняГороскоп Козерога вересень 2022 – загальні тенденції вересня

Згідно прогнозу, який дає гороскоп на вересень, Козеріг має цінувати те, що має. Також астрологи рекомендують витрачати гроші на непотрібні дрібниці. В цей час слід бути більш розважливими, відповідальними, працьовитими, цілеспрямованими. До цього можуть змусити обставини.

Дотримання інструкцій та звичних правил дасть можливість не потрапити в неприємну ситуацію або дасть можливість Козерогу виплутатися з неї.

Деякі представники Козерога цього місяця можуть замислитися про якісь найвищі матерії. Наприклад, про сенс життя або факти, що підтверджують існування вищих сил. Дехто долучиться до релігії або розпочне вивчення духовних практик, відвідуватиме церкву.

Гороскоп Козерога на вересень 2022 року передбачає, цього місяця дуже захочеться відірватися від насидженого місця і вирушити в далекі країни.

Декому це навіть вдасться. Планувати подорож краще на першу декаду місяця. Більшість представників знаку зодіаку Козеріг все ж таки будуть займатися роботою та здоров’ям. Виправляти недоліки, доопрацьовувати проекти та незакінчені відносини. Меркурій у 10 Домі і Марс у 6 Домі гороскопу Козерога, змусять цей знак зодіаку все ж таки спуститися на землю і вирішувати поточні проблеми, хоча бажати Козеріг будете зовсім іншого.

Астрологи не виключають, що Козеріг може отримати раптову пропозицію роботи в новій компанії.

  • Сприятливі дні у вересні 2022 року для Козерога: 2, 5, 11, 15, 20
  • Несприятливі дні вересень 2022 для знаку зодіаку Козеріг: 22, 25, 29

Гороскоп вересень 2022 Козеріг: кохання та сім’яГороскоп вересень 2022 Козеріг: кохання та сім’я

Важлива частина життя будь-якої людини – це її особисте життя. Тому так важливо розуміти, що може принести нам кохання і сімейні відносини.

Передбачення для сімейного Козерога на вересень

Любовний гороскоп на вересень 2022 радить представникам Козерога, якщо у вас залишилася частина невикористаної відпустки, організуйте поїздку з другою половинкою за кордон. Звичайно, якщо є така можливість, зважаючи на ситуацію у нас в країні. Найкраще вибирати місця, де ви ще не були. Інформація про культуру цього регіону, традиції розширить думку, позитивно вплине на ставлення до життя. А головне, сімейний Козеріг по-новому подивиться на кохану людину, і почуття спалахнуть з новою силою.

Якщо у Козерога немає можливості для тривалої подорожі, можна на вихідні поїхати в інше місто. І навіть коротка поїздка принесе задоволення. Може бути трохи менше емоцій, ніж хотів представник Козерога.

Гороскоп радить у вересні влаштовувати віртуальні подорожі, вивчати іноземну мову або записатися в танцювальну студію. Це принесе і користь, і насолоду.

Прогноз для самотніх представників знаку зодіаку Козеріг

Венера подарує самотнім представникам Козерога шанс змінити свою долю. На цей раз зміни виявляться значними.

В Козерога виникне романтичне знайомство з людиною з іншої країни чи релігії. Доленосна зустріч може відбутися під час поїздки або в інтернеті. У цих відносин можливе благополучне майбутнє.

Іноді транзит Венери наголошує на ймовірності повторного шлюбу, або вказує на судовий процес, пов’язаний з розлученням.

10 числа Меркурій стає ретроградним. Любовний гороскоп на вересень не виключає, що якщо у Козерога нещодавно були стосунки, але закінчилися розставанням, вони можуть відновитися.

Поки Меркурій не стане директно – вийде з ретроградного руху, не можна ухвалювати глобальних рішень.

Гороскоп вересень 2022 Козеріг: робота та бізнесГороскоп вересень 2022 Козеріг: робота та бізнес

Астрологи передбачають, що через перебування Меркурія в 10 Домі гороскопу,  існує велика ймовірність деяких змін у професійній сфері Козерога. Наприклад, є шанс перейти на іншу роботу, змінити напрямок власного бізнесу. Козеріг можете переїхати до іншого населеного пункту чи навіть країни.

Гороскопом на вересень 2022 року передбачає, що у багатьох представників Козерога виникне величезне бажання досягти чогось більшого в житті і просуватися соціальними сходами до нових вершин. Для цього знадобиться додаткова або нова освіта.

Знак зодіаку Козеріг у вересні 2022 може подумати про нові проекти, але поки активних дій не варто починати.

З 10 вересня 2022 року Меркурій рухається ретроградно і тому старт нових проектів слід перенести на 3 жовтня. Інакше можуть бути перешкоди у здійсненні задуманого. А в цей час можна проводити всю підготувчу роботу: збирати інформацію, домовлятися про майбутню співпрацю тощо.

Гороскоп не виключає, що можливо Козерога запросять на стару роботу, але на іншу посаду з більшою оплатою.

Період ретроградного Меркурія це гарний час для відновлення зв’язків із партнерами, клієнтами. До Козерога надійдуть пропозиції від колишніх партнерів.

Час ретроградного Меркурія – гарний період для виправлення помилок, щоб закінчити якісь справи. В цей період не можна вихвалятися своїми успіхами та досягненнями, це можуть неправильно розцінити.

Гороскоп на вересень 2022 передбачає, що в період ретро Меркурія Козеріг буде багато думати про свої минулі успіхи та цілі. Можливий перегляд та зміна орієнтирів у професії. До переговорів слід поставитися з особливою відповідальністю та обережністю, якщо вони стосуються роботи та кар’єри. Треба обдумувати кожне слово, перш ніж його озвучити, щоб не допустити двозначності.

Гороскоп вересень 2022 Козеріг: здоров’я і самопочуття КозерогаГороскоп вересень 2022 Козеріг: здоров’я і самопочуття Козерога

Люди, народжені під цим знаком зодіаку у вересні будуть сповнені енергії, активні. Бажано не витрачати сили лише на завоювання кар’єрних висот, тому що може відчути в себе хронічну втому. Гороскоп на вересень 2022 року радить Козерогу знайти баланс між роботою та відпочинком.

У 6 Домі гороскопу, який у тому числі відповідає за здоров’я, у вересні буде присутнім Марс. Тому гороскоп наполегливо радить Козерогу серйозно поставитися до свого самопочуття, підтримки тонусу, зміцненню імунітету.

Знак зодіаку Козеріг у вересні повинен уникати фізичної та емоційної перевтоми. Інакше хронічні захворювання миттєво нагадають про себе.

Якщо це станеться, не варто сподіватися, що все минеться саме по собі. При перших тривожних симптомах треба миттєво звертайтеся до лікаря. Не чекати, доки організм дасть збій – ваше здоров’я у ваших руках.

За змоги, на початку місяця варто пройти профогляд. Якщо є симптоми тривожності або/та безсоння, рекомендується звернутися за консультацією до невролога.

Гороскоп на вересень застерігає Козерога: не займайтеся самолікуванням. Це категорично робити не варто.

На початку осені рекомендується активний відпочинок, прогулянки на свіжому повітрі, біг, велопрогулянки або плавання.

Також знак зодіаку Козеріг повинен звернути увагу на своє харчування. Не варто перекушувати на ходу або взагалі харчуватися лише у фаст-фуді. Потрібно дотримуватися збалансованого раціону і тоді самопочуття буде добрим.

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст