ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп вересень 2022 Анжели Перл: важлива порада для кожного знаку зодіаку

Перший осінній місяць багатий на ретроградні планети, які уповільнюватимуть активність. Кожен знак зодіаку має корисні поради від популярного астролога Анжели Перл, які виклав гороскоп на вересень 2022 року. Підказки Анжели Перл допоможуть зосередити увагу на головних тенденціях для вашого знаку, завдяки чому можна уникнути неприємностей і досягти нових успіхів.

Гороскоп Анжели Перл вересень 2022 для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки

Ретроградний Меркурій буде йти у зворотному напрямку з 10 вересня по 2 жовтня 2022 року. Як й інші планети, він матиме вплив на життя кожного знаку зодіаку.

На що не варто сподіватися знаку зодіаку Овен?

Представникам Овна не варто сподіватися і чекати різкий поштовх у вересні, що міг би забезпечити потужний старт і отримання швидких результатів. Цього місяця Анжела Перл радить представникам знаку зодіаку Овен не квапитися з нововведеннями, не розпочинати нові справи, а краще зайнятися плануванням. Також не слід поспішати робити висновки в різних ситуаціях, а враховувати деталі та контекст. Це зумовлено ретроградністю Меркурія.

Телець має поради від Анжели Перл

Вересень – чудовий місяць для завершення поточних справ та проектів. Через вплив ретроградних планет Телець може не розраховувати на швидке просування справ, проте це й непогано. Люди цього знаку зодіаку можуть спокійно скласти план дій, завершити роботу над помилками та врахувати колишній досвід, щоб у майбутньому не допускати прикрих помилок. Перший осінній місяць Телець може присвятити налагодженню стосунків, для романтичних побачень та довгоочікуваних поїздок. Але рушати в подорож краще до 10 вересня.

Близнюки поринуть у минуле

Астролог Анжела Перл радить Близнюкам повернутися у минуле, завершити розпочаті справи та розібратися з хвилюючими питаннями. Через ретроградні планети нові проекти приречені на невдачі чи, принаймні, вони будуть дуже тяжко реалізовуватися. Якщо не поспішати, Близнюки можуть завершити справи, які довго тягнуться, і отримати винагороду за свою роботу. Вересень – гарний місяць, щоб створити комфортні умови для життя. Близнюки можуть почати ремонт або переїхати на нове місце проживання, відновити старі стосунки. Сприятливий період для запланованої раніше покупки нерухомості.

Гороскоп вересень 2022 Анжели Перл: важлива порада для знаку зодіаку Рак, Лев і Діва

З 28 червня планета Нептун рухається зворотнім напрямком, тобто вона ретроградна. Ретроградність Нептуна буде тривати до 4 грудня

Рак може здійснити велику покупку, якщо планував її заздалегідь

В першу декаду вересня енергетика планет досить потужна і сприятлива для великих угод. Тому, якщо Рак планував купити щось грандіозне, краще це зробити в перший тиждень вересня. Зважаючи на астрологічну ситуацію, Раку краще присвятити час завершенню поточних справ, виправленню завершення недоробок та зробити план на майбутнє.

Астролог рекомендує знаку зодіаку Рак у вересні оздоровчі процедури без хірургічного втручання. Тому можна сміливому планувати відпочинок з оздоровим спрямуванням, наприклад, придбати путівку в санаторій або відпочити на спа курорті.

Знак зодіаку Лев може покращити фінанси

Гороскоп на вересень від Анжели Перл радить представникам знаку зодіаку Лев не починати нічого нового, доки не будуть завершені поточні або раніше відкладені проекти. На початку осені важливо зміцнити фундамент, досягти стабільності та міцно стояти на ногах. Цього місяця вдасться поправити фінансове становище за рахунок нових джерел доходу. І в цьому Леву допоможуть не лише отримані раніше знання, а й розвиток талантів, якими його щедро наділив Всесвіт.

Які поради дає Анжела Перл знаку зодіаку Діва?

Представникам земної стихії, практичному знаку зодіаку Діва, вересень принесе багато приємних сюрпризів. Цей місяць підходить для копіткої роботи щодо завершення поточних справ, планування та зміцнення своїх позицій. Поради від Анжели Перл багато в чому зосередження на здоров’ї Діви. Астролог рекомендує займатися наміченими справами без поспіху та обов’язково відпочивати, а також піклуватися про своє самопочуття. Зміцнення імунітету та перевірені методи профілактики захворювань допоможуть залишитися у строю та виконати роботу у визначений термін.

Діви, не забудьте відзначити свій Новий Рік – з Днем народження вас!

Гороскоп Анжели Перл вересень 2022 для знаку зодіаку Терези, Скорпіон і Стрілець

Ще одна планета продовжує перебувати у ретрограді – це Юпітер. Ця велика планета розвернулась у зворотній напрямок руху 28 липня і буде так просуватися аж до 24 листопада.

Терези – іменинники вересня

Знак зодіаку Терези у вересні святкують персональний Новий Рік – день народження, як і знак зодіаку Діва. Астролог рекомендує обов’язково загадати заповітне бажання. У вересні починається чудовий період, коли можна сміливо займатися собою. Це означає, що можна змінювати імідж, завершувати період самотності та робити все те, що приносить щастя та комфорт. Початок осені — чудовий час для відпочинку, і тим представникам знаку зодіаку Терези, хто може взяти відпустку, не варто втрачати нагоди відвідати інші міста і навіть країни.

Предстаникам знаку Скорпіон доведеться попрацювати

Представникам Скорпіона гороскоп на вересень від Анжели Перл не рекомендує починати ніяких нових справ. Особливо, якщо ще не завершені поточні проекти чи які було розпочато раніше.  Астролог рекомендує не поспішати, щоб зменшити кількість неточностей і помилок, які в майбутньому можуть завдати багато клопоту.

На початку осені Скорпіон матиме можливість отримати фінансове благополуччя. Від представників цього знаку зодіаку знадобиться сила волі, чесність та активна робота для того, щоб отримати бажане.

Анжела Перл радить знаку Стрілець трошки пригальмувати

У вересні аж 5 планет перебувають в ретроградному русі, а значить, яскравим і товариським представникам Стрільця краще уповільнити біг і роззирнутися. Вам варто завершити справи, подумати над майбутнім і спланувати конкретні кроки для досягнення своїх цілей.

Анжела Перл дає пораду Стрільцю спокійно поставитися до уповільнення їх стрімкого темпу життя. Тому що завдяки цим «небесним гальмам», Стрілець побачить деталі, які допоможуть здобути впевненість і з легкістю виконати все те, що приваблює щастя.

Гороскоп вересень 2022 Анжели Перл: важлива порада для знаку зодіаку Козеріг, Водолій і Риби

У вересні є ще дві планети, які знаходяться в ретрограді: Сатурн – з 5 червня до 23 жовтня. А ретроградний Уран в цьому стані перебуває з 24 серпня 2022 року по 22 січня 2023 року включно.

Які поради дає астролога знаку зодіаку Козеріг?

Чудовий прогноз для знаку зодіаку Козеріг на вересень 2022 озвучив гороскоп від Анжели Перл. Козерогів чекає прекрасний період, коли не треба боятися заявляти про себе. Вплив ретроградних планет дозволяє завершити необхідні справи, зміцнити становище в діловій сфері та твердо стати на ноги. У вересні успіх і гроші не пройдуть стороною, якщо не поспішати і обмірковувати кожну дію. При цьому Козеріг не повинен сумніватися в собі та виховувати самовпевненість, яка допоможе у боротьбі за благополуччя.

Астропрогноз для знаку зодіаку Водолій на вересень

Для харизматичного Водолія, у вересні настає пора уповільнення через ретроградні планети. Але це може допомогти нарешті завершити те, що ви починали раніше. У вересні багато представників знаку зодіаку Водолій можуть навіть змінити світогляд. Люди цього знаку стануть спокійнішими, що піде на користь як справам, так і особистому життю. З високою ймовірністю знак зодіаку Водолій зможе вирішити фінансові питання, наприклад, повернуть старий борг.

На знак зодіаку Риби очікує гарний період

Гороскоп на вересень 2022 від Анжели Перл зазначає, що на Риб чекає насичений місяць, який важливо провести спокійно. Не забувайте про незавершені справи – як тільки ви поставите фінальну крапку в проекті, тоді можна очікувати на гідну та довгоочікувану винагороду.

У вересні немає сенсу розпочинати нові проекти, поки не завершені попередні або відкладені проекти.

Знак зодіаку Риби зможуть отримати спокій та гармонію, якщо будуть впевнені у своїх силах, залишать поспіх і не дозволятимуть оточуючим керувати собою.

Календар астрологічних подій 2022: ретроградні планети і затемнення

 

Ви не можете копіювати текст