ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп вересень 2021: Лев буде відстоювати свої інтереси

Гороскоп вересень 2021: Лев буде відстоювати свої інтереси

Гороскоп на вересень 2021 року передбачає, що Лев буде змушений  відстоювати свої інтереси, з’ясовувати стосунки і вирішувати чужі проблеми. У вересні цьому знаку зодіаку доведеться активізуватися у фінансовій сфері і в цьому йому допомагатимуть зорі і планети. Дисципліна, наполегливість і великі амбіції допоможуть Левам подолати труднощі.

знак зодіаку Лев: астропрогноз на першу половину вересня 2021Гороскоп для Лева вересень 2021: прогноз на першу половину вересня

У вересні 2021 року діловий дух Лева може ослабнути, тому що в першій і другій декаді місяця буде багато перешкод в бізнесі, виникнуть непорозуміння і конфлікти, які не сприятимуть плідній співпраці. Енергетика представників цього знаку зодіаку також буде ослаблена, що викличе творчий застій і поставить паузу в бізнесі.

Відносини з оточуючими теж можуть бути мінливими, нестабільними. Астрологи не виключають обман і нерозуміння, через що Лева можуть охопити сумніви.

Кейси і проекти, пов’язані з партнерами, можуть виявитися сумнівними, схильними до змін, доопрацювання. Не виключено, що з вини партнерів можливі помилки, неточності, а також обмани та афери, тому Леву доведеться більше тверезо розглядати пропозиції, що поступають і тримати свої справи під контролем.

В першій половині вересня представника Лева вирушати в далекі поїздки, тому що вони можуть супроводжуватися різними небезпеками, аваріями і проблемами зі здоров’ям.

Гороскоп для Лева прогнозує, що в період з 7 по 12 вересня 2021 року буде сприятливим для підприємливих людей цього знаку зодіаку. Уміння заробляти гроші, створювати нові зв’язки і відносини, а також проводити фінансові операції дасть Леву можливість значно збільшити свій дохід.

В цей час відбудуться зміни в особистому житті Левів, вони зможуть зав’язати нові любовні стосунки і взагалі внести позитивні зміни в свою долю.

Лев захоче створити більш комфортні та безпечні умови життя, реалізувати свої таланти і бажання, зуміє зміцнити сімейні стосунки.

Знак зодіаку Лева: Сприятливі і несприятливі дні вересня 2021Гороскоп вересень 2021: Лев має сприятливі і несприятливі дні вересня і який прогноз дають астрологи на третю декаду місяця

Третя декада вересня 2021 року передбачається сприятливою для розробки важливих бізнес-планів, тому Левам необхідно більше спілкуватися зі своїми начальниками і партнерами після 23 вересня.

Представники Лева будуть відвідувати культурні та ділові заходи, розширювати свої перспективні зв’язки через знайомих і друзів. Поїздки, подорожі і несподівані зустрічі можуть відкрити для них нові цікаві горизонти для творчості і ділові перспективи. Це дозволить Левам зміцнити своє соціальне становище, домогтися відомості і популярності, заручитися підтримкою друзів і покровителів.

У вересні 2021 року доля може задати дуже несподівані питання тим Левам, які народилися 1-5 серпня. Правильна відповідь буде легше знайти, якщо порівняти вересневі події з весняними.

Лев, народжений 17-21 серпня, зможе добре відпочити, адже поруч завжди є хтось, хто готовий працювати замість них.

Липневі представники знаку зодіаку Лев будуть дуже привабливими з 6 по 13 вересня 2021 року.

У цей період можна побалувати себе приємним відпочинком і розвагами, весело провести час з друзями або вдало усамітнитися з коханою людиною на романтичному побаченні.

  • Сприятливі дні для Лева в вересні 2021 року: 5, 10, 14, 19, 23, 27.
  • Несприятливі дні для Лева в вересні 2021 року: 3, 7, 12, 17, 21, 25, 30

Діловий гороскоп для знаку зодіаку Лев вересень 2021Діловий гороскоп Лева вересень 2021

Лева очікує успіхів в роботі. Їх старанність і наполегливість будуть винагороджені збільшенням доходу. Ті представники знаку зодіаку Лев, хто шукає роботу, визначать основні напрямки, в яких вони хочуть розвиватися. Це допоможе їм знайти гідну посаду в престижній компанії. Щоб закріпитися на новому місці, доведеться добре попрацювати.

Наймані працівники знаку Лев будуть їздити у відрядження. Зростання по кар’єрних сходах буде залежати від результату однієї з угод. Перевірте все, щоб нічого не зіпсувати і не переплутати.

Успіх в бізнесі допоможе відволіктися від невдач у відносинах з оточуючими. Однак не варто перевантажувати себе розробкою нових проектів. Поганий настрій вплине на розрахунки. Ви зробите дурні помилки, які в майбутньому призведуть до фінансових втрат.

Гороскоп на вересень радить Леву бути максимально спокійним і не спалахувати, як сірник, під час суперечок.

Фінансова сфера життя Лева у вересні 2021 рік буде стабільною. Постійний дохід за рахунок трудових досягнень збільшиться. Представникам цього знаку зодіаку вистачить на життя. Однак не витрачайте всі гроші відразу. Відкладайте кошти на відпочинок, поїздку за кордон.

Любовний гороскоп для Лева жінки на вересень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для Лева жінки на вересень 2021 року

Жінкам-Левам пора відмовитися від кар’єри і прагнення бути важливими для всіх, у вересні краще звернути увагу на проблеми в стосунках з коханою людиною або чоловіком. Прагнення постійно доводити оточуючим свою перевагу дуже сильно впливає на неувагу до коханої людини.

Слід пам’ятати, що слів про почуття часом буває недостатньо, коханому чоловікові хочеться не тільки почути про це, але і побачити вашу турботу, відчути вашу ніжність і прихильність.

У вересні ситуація складеться сприятливо, так що Лев-жінка зможе вирішити всі свої проблеми з партнером і повернути колишню довіру і впевненість у спільному майбутньому.

Самотнім представницям цього знаку зодіаку вересень не готує багато романтичних пригод і загального обожнювання з боку чоловіків. Хоча зірки не виключають, що хтось із оточуючих вас чоловіків почне більш активно і рішуче проявляти прихильність до вас.

Гороскоп на вересень радить Леву-жінці керуватися виключно власними відчуттями.

Якщо ви не відчуваєте до цього чоловіка взаємності, краще відразу сказати про це, а не використовувати такі дарунки долі на догоду власній гордості.

Любовний гороскоп для Лева чоловіка на вересень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для чоловіка Лева на вересень 2021 року

Для одруженого Лева чоловіка вересень буде дуже нестабільним в тому сенсі, що він винесе на поверхню всі існуючі проблеми в парі. Астрологи не рекомендують уникати проблем і їх рішень, тому що самі по собі вони нікуди не зникнуть.

Від чоловіків вимагається приймати радикальні рішення та виконувати свої обіцянки. Це допоможе не тільки зберегти шлюб, а й налагодити відносини з коханою жінкою, знайшовши порозуміння.

Чоловікам-Левам не варто надавати особливого значення всім словам своєї другої половинки, які будуть висловлені під час сварки або сімейному конфлікті. У вересні ваша жінка зазнає агресію через те, що раніше ви приділяли їй і сімейним питанням занадто мало уваги.

Прийшов час виправити такий стан речей, довівши своїй другій половинці, що вона, як і раніше, важлива для вас.

Самотній Лев чоловік буде відчувати підвищену увагу з боку жінок — як з боку старих знайомих, так і нових. Тут їм надається велике поле для маневру і вибору. З ким із цих жінок вони хочуть зав’язати серйозні стосунки, залежить тільки від них.

Гороскоп для Лева-чоловіка каже, що в цьому питанні потрібно менше прислухатися до оточуючих.

В словах інших людей про симпатичну вам жінку може буде більше пліток і чужих домислів, ніж правди.

Гороскоп здоров'я вересень 2021: Лев може скинути зайву вагуГороскоп здоров’я вересень 2021: Лев може скинути зайву вагу

Навряд чи представники цього знаку зодіаку будуть готові до якихось активних фізичних навантажень у вересні 2021 року. Але, поставивши перед собою мету схуднути — особливо в парі, вони дійсно можуть скинути кілька зайвих кілограмів.

Постарайтеся зробити це не на шкоду своєму здоров’ю, адже, як попереджає гороскоп на вересень 2021 року Лев, в цьому місяці підвищується ймовірність повернення якихось старих проблем, можливо, травм, які ви не повністю вилікували. Або знову загостряться хронічні захворювання. Не відкладайте обстеження на невизначений термін. Пройдіть звичайний медичний огляд, щоб виключити можливі захворювання.

Для підтримки імунітету не допускайте простудних захворювань. Часто мийте руки і полощіть ніс після відвідування громадських місць.

Кінець вересня може принести Леву ускладнення самопочуття. Астрологи не виключають отит, тонзиліт, фарингіт і інші захворювання дихальної системи. Не економте на ліках і не відкладайте лікування. При перших же симптомах зверніться до лікаря.

Порада для Лева на вересень 2021Порада гороскопу для Лева на вересень 2021

Знайдіть час для своєї родини, не обділяйте увагою близьких. Візьміть за правило снідати і вечеряти з коханою людиною і дітьми. Довірлива бесіда за столом зблизить вас.

Гороскоп вересень 2021

Овен

Тілець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами