ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Василини Володіної всім знакам Зодіаку на 2021

Гороскоп Василини Володіної всім знакам Зодіаку на 2021

Що принесе всім знакам Зодіаку рік Білого Металевого Бика розповів астропрогноз Василини Володіної. Гороскоп Василини Володіної на 2021 рік дає загальні характеристики ймовірних подій, спричинених важливим астрологічними подіями в наступаючому 2021 році.

Що чекає на всі знаки Зодіаку: гороскоп  Василини Володіної 2021

Важлива астрологічна подія 2021 року – квадрат Сатурна до Урану. Ця подія стосується фінансової сфери, політики і загальної ситуації у світі.

Сатурн – це планета, яка опікується традиціями, правилами і звичками. Сатурн у 2021 році змінює знак Зодіаку, тобто він виходить із знаку Козерога і розташовується у сузір’ї Водолія. Тобто зміни, на які впливає ця планета, будуть більш м’якими, не такими категоричними. Це стосується навіть особистого життя кожної людини

Астропрогноз Василини Володіної вказує, що у разі, якщо людина хоче привнести у своє життя щось нове, не треба це робити безкомпромісно і жорстко. Тобто діяти краще м’якою силою, а не сильним тиском. Потрібно продумувати свої дії. Не варто змінювати кардинально своє життя: не треба розлучатися з людьми, якщо добре не обміркували і не зважили такий крок. Те ж саме стосується роботи – всі дії повинні бути зваженими і не різкими.

Загальні поради Василини Валодіної всім знакам Зодіаку в 2021

Астролог Василина Володіна вважає, що у 2021 році не можна втрачати шанс змінити життя на краще. Особливо враховуючи те, що вдруге така можливість може і не з’явитися. Головна порада астролога – не відкладай       те на потім те, що можна зробити зараз (протягом 2021 року).

В основному люди діляться на дві великі групи: одні щось змінюють, інші – намагаються нічого не міняти. Порада астролога обом групам: прийдешній 2021 рік Білого Металевого Бика не рік крайностей. Потрібно уникати різких кроків, і намагатися знаходити золоту середину і тоді все буде в порядку.

Поради Василини Володіної щодо фінансової сфери всім знакам Зодіаку

Не треба очікувати на серйозні зміни у житті. Якщо у Вас є якісь гроші, астролог рекомендує зберігати їх. Можна вкласти їх в справу, або частину грошей перевести і різні стабільні валюти, наприклад, долари або євро. Можна подумати, якщо є цікава пропозиція, покласти гроші в банк на депозит.

Перебування Юпітера і Сатурна у знаку Водолія, спровокує постійні і непередбачувані зміни фінансового ринку. Василиса Володіна радить бути обережнішими з вкладеннями в акції та цінні папери. Тут ситуація двояка: можна як підвищити свій дохід, так і серйозно прогоріти. У 2021 році корисно буде користуватися талісманами для вдалих покупок, оскільки є ризик витратити гроші даремно.

Гороскоп 2021: астропрогноз Василини Володіної розповів, для кого цей рік буде найважливішим

Рік Білого Бика буде важливим для Тільця, Близнюків, Стрільця і Водолія. На певні зміни у житті можуть очікувати Леви і Скорпіони.

На великі зміни у житті можуть очікувати люди, які народилася у період

  • в кінці січня;
  • на початку лютого;
  • в кінці квітня і на початку травня;
  • з кінця липня і до початку серпня;
  • в кінці жовтня і на початку листопада.

Люди, які народилася у з 1986 по 1989 року, повинні бути обережними, тому що на них очікують фінансові проблеми. Вам не можна ризикувати і вплутуватися у авантюри.

Ще одна важлива група людей, яким треба бути пильними. На думку Василини Володіної, люди, які народилися з 1959 по 1963 року, повинні бути готовими до того, що може настати стагнація. Тобто багато з них відчують деяке уповільнення всіх процесів.

Висновок, який випливає з астропрогнозу Василини Володіної на 2021 рік. Якщо з’явиться шанс щось змінити, тоді потрібно ним скористатися!

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст