ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп травень 2023 Анжели Перл дає пораду кожному знаку зодіаку

Гороскоп травень 2023 Анжели Перл дає пораду кожному знаку зодіаку

Популярний астролог Анжела Перл складає свої гороскопи для знаків зодіаку та вказує головні тенденції, які будуть відбуватися через вплив важливих астрологічних подій. Гороскоп травень 2023 Анжели Перл дає пораду кожному знаку зодіаку, тому варто прислухатися до цих рекомендацій. Прогнози Анжели Перл завжди спрямовані на позитив і це допомагає на різних етапах життя.

Гороскоп травень 2023 Анжели Перл дає пораду знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

В останній місяць весни буде чимало астрологічних подій, які суттєво вплинуть на наше життя.

Овен

На думку астролога, останній місяць весни може стати періодом змін та нових можливостей для представників Овна. Завдяки впливу Юпітера, Овен може знайти додаткові джерела доходу, планета допоможе у вирішенні різних фінансових питань. І врешті решт, Юпітер називають планетою великого щастя, й Овен має всі шанси отримати його. Знак зодіаку Овен в травні, завдяки своїм здібностям або відкритим талантам, може почати заробляти на своєму хобі.

З 1 травня планета Плутон стає ретроградною й астролог зазначає, що Овен може завершити 15-річний цикл. Тобто поставити крапку в чомусь, що вже втратило свою актуальність. І зміни, які відбуватимуться після цього, будуть на краще для Овна. Адже закінчення одного – це початок чогось іншого. Порада астролога для Овна: не чіпляйтеся за минуле, яке вже віджило.

Телець

Представники Тельця можуть бути дуже успішними, особливо з другої половини місяця, коли планета великого щастя Юпітер заходить в знак Тельця. Енергетика Юпітера матиме позитивний вплив на знак зодіаку Телець, що активізує його досягати нових вершин. Анжела Перл прогнозує, що люди цього знаку зодіаку в останній місяць весни можуть сподіватися на приємні новини, на здійснення бажань. У багатьох Тельців буде відчуття гармонії та порозуміння з близькими людьми.

Крім Юпітера, ще одна планета допоможе Тельцям позбутися того, що не дає йти вперед, що гальмує. Це Плутон, який на початку травня розвернеться у зворотній рух (ретроградний).

Порада Анжели Перл для Тельця: треба оптимістично дивитись у майбутнє і не розповідати всім про свої плани.

Близнюки

Планета трансформацій та змін Плутон розвертається в ретроградний напрямок руху в 9 Домі гороскопу Близнюків. Ретроградність Плутона в такому випадку означає, що Близнюки підіб’ють підсумки того, що було з ними раніше. В деяких справах, проєктах, стосунках настав час розставити всі крапки над «і».

Ще одна астрологічна подія допоможе підбити підсумки минулого, це місячне затемнення, яке проходить в 6 Домі гороскопу Близнюків 5 травня в знаку Скорпіона. Анжела Перл зазначає, що ці події вказують на те, що для Близнюків настав час нарешті завершити етап служіння та зобов’язань і почати сміливо дивитись в майбутнє.

Порада Анжели Перл для Близнюків: люди знаку зодіаку Близнюки повинні змінити свій режим та графік. Нарешті слід подбати про себе, а проблеми треба вирішувати свої, а не чужі.

Рак

Для багатьох представників знаку зодіаку Рак настав час завершити стосунки, які вже віджили своє. На це вказує ретроградний Меркурій в 8 Домі гороскопу. Мова йде не тільки про особисті стосунки, але й про відносини Рака в діловій сфері.

Місячне затемнення проходить в 5 Домі гороскопу Рака, і найближчі тижні після нього буде впливати на його сприйняття всього, що відбувається в коханні. Знак зодіаку Рак все зрозуміє, багато що стане яснішим, з’явиться розуміння, що саме потрібно для щастя. В травні відбувається чимало подій і Рак може багато що переосмислити, знайти можливість, щоб залучити у своє життя щастя та спокій.

Порада Анжели Перл для Рака: щоб будувати щасливе майбутнє, треба закрити двері в минуле назавжди.

Гороскоп травень 2023 Анжели Перл дає пораду знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Попри негаразди, які інколи стаються в нашому житті, варто прислухатися до порад позитивного астролога.

Лев

Вплив ретроградного Плутона, який змінює свій напрямок руху вже 1 травня, допоможе Леву завершити те, що повинно бути завершене. В першу чергу це стосується спілкування та відносин представників Лева. Гороскоп Анжели Перл передбачає, що травень надасть можливість знаку зодіаку Лев розірвати партнерські відносини чи любовний зв’язок. Тобто залишити позаду стосунки, які вже віджили своє.

Ще однією важливою астрологічною подією, яка має велике значення для Лева, стане перехід Юпітера в 10 Дом гороскопу. Юпітер – це велика та повільна планета, яка все збільшує, розширює. Завдяки Юпітеру в життя людей цього знаку зодіаку буде залучено багато позитивних подій. Харизматичний Лев матиме змогу залучити у своє життя важливі зміни та зайняти лідерські позиції.

Діва

Ретроградний Плутон з перших днів травня буде підштовхувати Діву до розпочатих раніше справ, мрій та хобі. Астролог вважає, що для людей цього знаку зодіаку наприкінці весни настає період, щоб подбати про себе. Діви матимуть змогу зробити те, що допоможе наповнити щастям їх життя. Місячне затемнення в знаку Скорпіона матиме позитивний вплив для Діви. З життя цих людей почнуть зникати непотрібні та ливні особи, якісь старі проєкти та непотрібні завдання. Все це настав час залишити в минулому – так вважає гороскоп на травень від Анжели Перл.

Порада Анжели Перл для Діви: ви повинні займатися тим, що має для вас сенс, дає сили та наснагу рухатися вперед, бути оптимістичними і не втрачати приємних перспектив.

Терези

Гороскоп Анжели Перл передбачає, що травень 2023 принесе знаку зодіаку Терези безліч прекрасних змін. Вже з 1 травня події отримають правильний поштовх, які дасть ретроградний Плутон. Ця планета буде привертати увагу Терезів до питань, які пов’язані з дітьми, романтичними відносинами та творчістю. Місячне затемнення, яке проходить 5 травня в знаку Скорпіона принесе Терезам успіх, з’явиться ясність та розуміння, як розпочати новий життєвий етап.

Скорпіон

Завдяки Плутону, який з 1 травня розвертається в ретроградний напрямок руху, Скорпіон отримає шанс полишити в минулому все наносне, що вже не маж для нього сенсу. Цей знак зодіаку може змінити своє оточення й розпочати новий етап свого життя. Місячне затемнення 5 травня 2023 року внесе своє також принесе позитивні тенденції: Скорпіон може покласти край неприємностям, багато що для нього стане зрозумілішим.

Порада Скорпіону від Анжели Перл: цей знак зодіаку буде прямувати лише до тих цілей, які допомагають здобути щастя.

Гороскоп травень 2023 від Анжели Перл для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби

Як бачимо, передбачення Анжели Перл дають надію на те, що кінець весни буде для нас досить позитивним. Звичайно, якщо уникати неприємностей.

Стрілець

Гороскоп Анжели Перл на травень прогнозує, що в житті знаку зодіаку Стрілець вже з перших чисел місяця почнуться серйозні зміни. Це станеться за великої участі Плутона, який 1 травня розвертається в ретроградний напрямок руху. Ця астрологічна подія допоможе Стрільцю завершити певні справи,  оновити енергетику та попрощатися з усім, що заважає розвитку. Також багато Стрільців залишать по заду те, що вже стало не актуальним для них і не приносить радості та задоволення. Щоб наступний період життя максимально наблизився до бажаного, люди цього знаку зодіаку повинні мати терпіння та правильно розставляти пріоритети.

Астролог рекомендує знаку зодіаку Стрілець не сумніватися у своїх силах і діяти так, як підказує серце. Планети підтримають будь-які починання, якщо вони будуть на благо прогресу.

Козеріг

Представники Козерога, після розвороту Плутона в ретроградний напрямок, зможуть завершити 15 річний цикл. Ці люди звільнятися від того, що їм заважало рухатися вперед та розвиватися. Плутон допомагатиме Козерогу здобути свободу. Козероги зможуть завершити 15-річний цикл, звільнившись від цього, що заважало щастю та розвитку. Анжела Перл вважає, що в Козерога в останній місяць весни буде багато роздумів про особисту свободу, яка неможлива без подолання тимчасових перешкод.

Після місячного затемнення, яке відбувається 5 травня в знаку Скорпіона, в наступні пару тижнів не можна зопалу приймати серйозні рішення. Інакше можна зробити помилку та залишитися ні з чим.

Анжела Перл радить Козерогу мати витримку, але не боятися рухатися далі, залишивши позаду те, що віджило.

Водолій

Згідно прогнозу Анжели Перл, на знак Водолія в травні 2023 очікує чудовий період, наповнений позитивними подіями та змінами. Плутон, який буде ретроградним, допоможе людям цього знаку зодіаку звільнитися від минулого, завершити старі справи та оновити енергетику. Гороскоп Анжели Перл на травень 2023 прогнозує для знаку зодіаку Водолій підтримку Всесвіту – вплив планет буде позитивним. Але це за умови, що люди цього знаку не будуть опиратися тому, що відбувається,  будуть думати про себе і втілюватимуть в життя сміливі мрії.

Порада Анжели Перл для Водолія: ви повинні розрахувати свої сили та усвідомлювати наслідки своїх вчинків, щоб не втрати все за крок від перемоги.

Риби

Кінець весни стане періодом пізнання себе, визначенням цілей для Риб. Вони зможуть залишити за спиною все те, що заважає їм бути щасливими та розвиватися. Планета трансформацій Плутон в ретроградному стані з 1 травня буде допомагати Рибам рішуче закрити двері минулого та провести роботу над помилками. Затемнення 5 травня висвітить нові перспективи та допоможе Рибам знайти свій шлях до щастя.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст