ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Тілець на 2019 рік дасть підказки для всіх сфер життя

Гороскоп на 2019 рік вважає, що в Тільця закінчується важливий етап в житті. Рік Жовтої Земляної Свині стане для Тільця перехідним містком з минулого у майбутнє у всіх сферах життя. Вороття назад не буде, шлях тільки вперед, хоча він і буде складним.

Тілець 21 квітня – 20 травня

Гороскоп Тілець на 2019 рік: робота і кар’єра

Прийдешній 2019 рік для активних Тільців стане роком перебудови. Підприємці будуть переосмислювати цілі свого бізнесу і вносити корективи згідно аналізу справ у галузі. Багато Тільців задумається над розширенням свого бізнесу. Велике значення для здійснення цих планів будуть мати перевірені часом стосунки: старі друзі, перевірені партнери, які можуть допомогти Тільцям.

Зорі застерігають Тільців, що проблемою може стати відношення до Вас когось із старих друзів, який зараз займає високе положення. Розбіжності з ними можуть мати різну причину: як ідеологічну, так і фінансову. Гороскоп для Тільця на 2019 рік вбачає, що компроміс тут практично неможливий. Перемовини можуть тривати весь рік, якісь умови можуть бути виконані, якісь – ні. Досягти згоди по важливим для Вас питаннях в 2019 році навряд чи вдасться. Можливо, в цьому відношенні буде більш вдалий 2020 рік.

Астрологи не радять вірити обіцянкам високопосадовців і ретельно їх аналізувати. Інакше наслідки можуть бути дуже поганими.

Службовцям навряд чи вдасться змінити роботу на більш кращу. Якщо Тілець надумає звільнятися, потрібно мати на увазі, що пошук нової роботи може затягнутися. Краще відкласти таке рішення на 2020 рік.

Гороскоп Тілець на 2019 рік: фінанси

Протягом всього року фінанси будуть у нестабільному стані. Ви відчуєте постійний відтік коштів: в одному випадку у зв’язку з діловими проектами, в іншому – через особисте життя.

Виникне потреба виконання кредитних зобов’язань, потрібно буде віддавати старі борги. Витрат в 2019 році очікується досить багато, а от фінансових надходжень буде значно менше. Зорі радять враховувати цей фактор.

Гороскоп Тілець на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Зміни торкнуться і особистої сфери життя Тільців. Дружнє подружжя може розпочати великий ремонт або придбати нове житло. В деяких сім’ях будуть великі зміни. Особливо це вірогідно, якщо дата народження Тільця з 21 по 30 квітня. Таких людей захопить жага змін, бажання влаштувати своє життя інакше. Це безпосередньо вплине на сім’ю, але яким чином – все буде вирішуватися індивідуально. Зорі бачать привід для занепокоєння, тому радять добре поміркувати перш, ніж приймати кардинальні рішення.

Можливі великі витрати на дітей, тому необхідно мати фінансову «подушку» для цих важливих моментів життя.

Для закоханих Тільців цей рік буде дуже непростим. Непомітно почнеться процес відчуження, розриву в парі. Не намагайтеся втримати, що стало ілюзорним. У житті Тільця починається новий етап і це значить, що з чимось неминуче доведеться попрощатися.

Гороскоп Тілець на 2019 рік: здоров’я

Жовта Земляна Свиня подарує Тільцям на 2019 рік не дуже високий енергетичний потенціал. Тому потрібно уважно слідкувати за самопочуттям – можливе загострення хронічних хвороб чи поява нових. Особливу обережність необхідно проявити тим Тільцям, хто має захворювання гормональної системи і страждають діабетом – їм необхідна сувора дієта і постійний контроль лікаря.

Представники цього знаку відчують на собі тенденцію до збільшення ваги. Тому зорі наполегливо радять Тільцям слідкувати за своїм харчуванням і займатися спортом.

Ви не можете копіювати текст