ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Терези вересень 2022: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп Терези вересень 2022: кохання, робота, здоров’я

Представникам Терезів доведеться вирішувати багато поточних справ, через що початок осені може видатися непростим. Про це розповідає гороскоп на вересень для знаку зодіаку Терези і дає прогноз на кохання, роботу, здоров’я. Крім цього гороскоп для Терезів називає сприятливі і несприятливі дні вересня

На що може очікувати знак зодіаку Терези на початку осені? – прогнозує гороскоп на вересень 2022

На що може очікувати знаку зодіаку Терези на початку осені прогнозує гороскоп на вересень 2022

Гороскоп на вересень 2022 року передбачає, що місяць для Терезів виявиться напруженим. Доведеться вирішувати багато проблем. Але астрологи вважають, що представникам цього знаку зодіаку не треба впадати у відчай.

Терези повинні йти до своєї мети невеликими кроками, адже мудреці кажуть: «Дорогу здолає той, хто йде»

Не варто засмучуватися, якщо вас спіткають невдачі, бережіть свої сили та здоров’я.

Гороскоп на вересень 2022 радить людям цього знаку зодіаку провести цей місяць, заощаджуючи енергію. Не змушуйте себе робити те, що вам не до душі, вчіться давати відсіч і говорити «ні». Уникайте непотрібних спілкувань та ставте свій душевний стан на перше місце.

Гороскопа на вересень 2022 для Терезів прогнозує, що в цей період можлива коротка поїздка, пов’язана з бізнесом або з вашими приватними інтересами.

Згідно астрологічного прогнозу, представникам Терезів у вересні доведеться зайнятися справами, які перебувають у роботі, тобто поточними справами, завершуючи їх. І цьому буде сприяти ретроградний Меркурій (з 10 вересня).

Поради для знаку зодіаку Терези на вересень 2022

 • слід згадати про те, що не було дороблено в попередні місяці;
 • не треба змінювати місце роботи;
 • категорично не варто робити різкі рухи;
 • слід уникати глобальних змін у своєму житті.

Терези будуть не готові щось змінювати. Зараз їх життєва енергія опиниться на мінімумі. Багато представників цього знаку зодіаку будуть прагнути усамітнитися та відпочити в тиші.

Гороскоп на вересень 2022 прогнозує, що через негативний вплив Сонця у Терезів виникне ймовірність неприємностей, спровокованих людьми, які не бажають їм добра.

Астрологи радять ставитися до цього філософські, адже заздрісники завжди знаходяться поряд з по-справжньому успішною людиною.

 • Сприятливі дні для знаку Терези на вересень 2022: 23, 25, 28, 30
 • Несприятливі дні для Терезів: 5, 11, 17 вересня 2022

Гороскоп Терези вересень 2022: кохання та сім’я

Гороскоп Терези вересень 2022: кохання та сім’я

Більшість представників знаку зодіаку Терези будуть прагнути тиші та спокою. Любовний гороскоп на вересень 2022 для Терезів стверджує, що галасливі компанії будуть як тягар, тому що навіть зі звичними домашніми обов’язками впоратися непросто.

Для Терезів важлива підтримка близьких у цей час. Завдяки їм, Терези впорядкують думки, відновлять сили і відчують приплив енергії.

Деякі Терези мають серйозні розмови з партнерами, які при несприятливому збігу обставин, призведуть до розриву відносин. Якщо це станеться, не засмучуйтесь і ні про що не шкодуйте.

Гороскоп кохання на вересень 2022 стверджує, при цій астрологічній ситуації Терези нічого не втратять.

Терези розлучаться та попрощаються з тими людьми, звичками, речами, які перешкоджають їх щастю та благополуччю.

Якщо одразу в це важко повірити, у майбутньому переконайтеся, що так воно і є.

У Терезів, які перебувають у пошуку другої половинки, виникне таємний роман. Однак цей зв’язок навряд чи приведе вас до шлюбу. Та й взагалі, стосунки будуть складатися непросто, тож Терезам слід подумати, чи варта гра свічок.

З 10 вересня Меркурій рухається у ретро-фазі в 1-му Домі гороскопу Терезів. Люди цього знаку зодіаку отримають можливість розібратися в любовному зв’язку, розставити все на свої місця. Не виключено, що відносини, романтичні почуття, що колись були, стануть актуальними. Астрологи вважають, що Терезам нічого боятися щось повернути – почуття провини приведе вас туди, де можна щось виправити чи пояснити.

Гороскоп кохання дає поради знаку Терези на вересень 2022

 • якщо ви хочете зберегти стосунки – не повторюйте попередні помилки.
 • висловлюйте відкрито свої почуття та емоції і не бійтеся це робити.
 • не варто щось змінювати у своїй зовнішності, щоб не розчаруватися.

У цей період Терези можуть бути незібраними, а їх розум – розбалансованим. Тому не виключено прийняття невірних рішень. Терези можуть бути зациклені на своїй, не завжди правильній думці.

Цей час суперечливий. Терези можете легко потрапити в оману, якщо довіряться першому враженню чи зовнішньому вигляду людини.

Цього місяця знак зодіаку Терези, зосередившись на собі, переглядатимуть свій стиль спілкування з іншими.

Гороскоп вересень 2022 для Терезів: робота та бізнес

Гороскоп вересень 2022 для Терезів: робота та бізнес

Через певний вплив астрологічних подій, більшість Терезів у вересні не налаштовані на ділову активність. Найкраще рішення — піти у відпустку та відпочити в спокійній обстановці. Якщо такої нагоди немає, тоді гороскоп радить працювати спокійно і неквапливо, щоб зберігати сили та енергію. Варто займатися тільки терміновими справами, які не можна перенести.

Під впливом Меркурія в 1 Домі гороскопу, Терези з радістю будуть ділитися своїми думками з оточуючими. Їх розум буде переповнений різною інформацією, і самостійно реалізувати ідеї Терезам буде важко.

У вересні 2022 року Терези зацікавляться новою для себе областю або напрямком у бізнесі.

Ймовірно, що для просування цієї діяльності, потрібно здобути ще одну освіту або розвинути нові навички. Але всім цим Терезам слід займатися вже наступного місяця. Зараз можна тільки збирати та аналізувати інформацію, але не можна робити жодних кроків для старту нових справ. Цьому є пояснення астрологів:

 • по-перше, навряд чи у вас вистачить для цього енергії, бо три перші тижні Сонце буде у 12 Домі гороскопу;
 • по-друге, з 10 вересня 2022 року Меркурій стає ретроградним, що уповільнить багато справ. І взагалі в період ретроградності Меркурія слід завершувати розпочаті раніше справи, але ніяк не починати нові проекти.

Навіть, якщо Терези докладуть зусиль і почнуть щось нове, то, швидше за все, на цьому все й закінчиться, справа не матиме продовження. Або Терези зрозуміють, що до цього зовсім не готові і переоцінили свої сили.

Гороскоп здоров’я для знаку зодіаку Терези на вересень 2022

Гороскоп здоров'я для знаку зодіаку Терези на вересень 2022

Як стверджує гороскоп на вересень 2022 року для Терезів, цілий місяць Сонце (самопочуття) знаходиться у 12-му Домі гороскопа. Тому Терезам слід звернути увагу на здоров’я та самопочуття. Рекомендовано зміцнювати імунітет, оскільки позиція Сонця слабка. Варто профілактично відвідати лікаря, пропити курс полівітамінів.

 • Якщо Терези мають хронічні захворювання, слід записатися до профільних спеціалістів. Тому що ризик загострення хронічних захворювань вище, ніж зазвичай.
 • Якщо Терези стикнулися з поганим сном, почастішали прояви дратівливості та поганий настрій, варто звернутися до невролога за консультацією.

Щодо фізичних навантажень гороскоп на вересень радить Терезам зважати на самопочуття. Якщо є сили і бажання – займайтеся спортом. Але пам’ятайте про помірність. Впродовж вересня, якщо відчувається занепад сил, слід обмежитися спокійними прогулянками на свіжому повітрі. Систематичні вечірні моціони позбавлять безсоння.

Гороскоп на вересень 2022 року рекомендує Терезам позбутися шкідливих звичок.

І мова йде не лише про цигарки та алкоголь. Для Терезів бажано відмовитися від нездорової їжі, дотримуватися режиму дня – і самопочуття покращитися.

Багатьом Терезам дуже допоможе медитація. Хороший варіант відпочинку для Терезів у вересні – придбати путівку до санаторію. Це дасть змогу зміцнити здоров’я та уникнути маси хвороб.

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст