ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Терези на 2019 рік показує рух вперед

Гороскоп Терези на 2019 рік показує рух вперед

Терези в 2019 році будуть рухатися вперед, реалізуючи свої плани. Для хвилювання протягом року буде достатньо причин, але Ви з усім впораєтесь.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Гороскоп Терези на 2019 рік: робота і кар’єра

В діловій сфері цього року у Терезів можливі і успіхи, і невдачі. Але успішних проектів буде більше. Протягом року у Терезів з’являються нові союзники, які будуть підтримувати Вас.
З деякими партнерами чи колегами будуть сутички і непорозуміння через суперечки по питанням нерухомості, землі чи іншої великої власності.
Перші хороші результати від Вашої діяльності почнуть з’являтися лише наприкінці 2019 року, скоріш за все у грудні. Цей позитивний процес розвитку бізнесу продовжиться і в 2020 році.
Представникам знаку Терези, які являються керівниками чи підприємцями варто бути уважніше до підлеглих і контролювати їх роботу. Зорі застерігають, що люди, на яких Ви розраховували, можуть виявитися не сумлінними, некомпетентними (це ще в кращому випадку), а в гіршому – шахраями і брехунами.
Терезам, які працюють в офісі (службовцям) потрібно уникати інтриг та бути толерантними до колег. Хто співпрацює з закордонними компаніями, у Вас можливі часті відрядження.

Гороскоп Терези на 2019 рік: фінанси

Досить стабільне фінансове становище протягом всього 2019 року. Особливих змін, порівняно з минулим роком, не очікується.

Гороскоп Терези на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Подружнє життя в 2019 році може стати ускладненим для Терезів. У Терезів, які давно одружені, можуть бути проблеми через нерухомість чи іншу велику власність. Іноді це може дійти навіть до розлучення. Але зорі вважають, що ця крайня ситуація – результат проблем, які накопичувалися роками і не вирішувалися у цій подружній парі.
Сімейні пари, в яких процвітає порозуміння, можуть прийняти рішення про зміну місця проживання. Це може бути новий будинок чи квартира, не виключено можливий переїзд в інше місто або в іншу країну.
Самотнім Терезам 2019 рік принесе багато нових знайомств, що піде на користь тим, хто вже давно шукає собі пару.
Стосунки в родині покращаться, у родичів справи підуть краще. Терези зможуть покластися на близьких в разі сімейних або професійних проблем.

Гороскоп Терези на 2019 рік: здоров’я

Терези в 2019 році будуть випромінювати здоров’я і енергійність. Ви будете виглядати досить привабливо, що помітять оточуючі. Зорі застерігають автомобілістів – велика ймовірність ДТП. Особливо у березні, червні і вересні. Будьте уважні за кермом.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст