ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Телець серпень 2023: кохання, фінанси, робота та здоров’я

Астрологічний прогноз передбачає непростий період для Тельця наприкінці літа, хоча великих проблем не очікується. Гороскоп для знаку зодіаку Телець на серпень 2023 року дає прогноз на кохання, фінанси, роботу та здоров’я. Крім того, гороскоп називає сприятливі та несприятливі дні серпня для представників цього знаку зодіаку

Гороскоп на серпень 2023 для Тельця: загальна характеристика періоду, сприятливі та несприятливі дні

Представники Тельця мають пораду, що час від часу потрібно зробити тимчасову зупинку. І не лише для того, щоб відпочити, а й переосмислити все те, що робиш. Ця порада допоможе Тельцю не збитися з правильної дороги, виробити тактику поведінки, якщо хочеться змінити життя на краще.

Домашні клопоти заберуть багато часу та сил Тельця. Доведеться часто надавати підтримку літнім родичам. Комусь доведеться допомагати з ремонтом чи будівництвом, іншим вибрати дизайн житла. Чи для себе Телець буде намагатися, чи для близьких, підходите до справи слід творчо.

Загалом останній місяць літа для Тельця не буде легким.

Особливо у психологічному плані. Енергетика на низькому рівні, що призведе до емоційної нестабільності та заниженої самооцінки. Які б зусилля не прикладалися, їх виявиться замало досягнення результату.

В особистому житті Телець повинен бути обережним у спілкуванні з родичами та коханою людиною з 4 по 12 серпня 2023. Це складний період, коли можливі неприємності – розлучення, конфлікти, аварійні ситуації.

Наприкінці серпня на роботі буде «гаряче», але щось може завадити реалізації планів. Це можуть бути як розбіжності з колегами чи керівництвом, так і сварки з рідними. Тому слід намагатися бути більш виваженим та спокійним.

  • Сприятливі дні серпня 2023 у Тельця: 4, 8, 12, 22, 28
  • Несприятливі дні, які принесе серпень 2023 для знаку зодіаку Телець: 6, 14, 20, 24

Любовний гороскоп для знаку зодіаку Телець на серпень 2023 року: кохання та сім’я

В серпні Венера знаходиться в 4 Домі гороскопу. Це сприятливе становище більше підходить для тих представників знаку зодіаку Телець, хто одружений або перебуває у міцних відносинах.

Кінець літа гарний час, щоб навести лад в домівці, зробивши її затишною; догляду за дачею, початку ремонту чи перепланування. У тих Тельців, хто вже розпочав будівництво, але не може його швидко закінчити, у серпні є шанс завершити розпочате.

Сімейним представникам Тельця любовний гороскоп на серпень 2023 року радить усі спірні питання вирішувати спільно після обговорення. Таким чином можна уникнути взаємних закидів чи приводів для сварок. Також це продемонструє партнеру, що ви поважаєте його точку зору. Це допоможе зміцнити стосунки та стати ближчими.

Хоча не для всіх представників Тельця все буде легко та однозначно. Можливо, доведеться поступатися своїй половинці або переглядати сімейний бюджет, але коли ви прийдете до компромісу, то зрозумієте, що це того вартує.

Любовний гороскоп на серпень 2023 року прогнозує, що деякі представниці знаку зодіаку Телець можуть відчувати брак романтики та ніжних почуттів. Ці проблеми скоро пройдуть, тож не варто намагатися шукати емоції десь на стороні. Невинне бажання Тельця пофліртувати може мати серйозні наслідки для сімейних відносин.

У тих пар, хто вирішив закінчити стосунки і перебуває на стадії розлучення, не припинятимуться суперечки щодо розподілу майна, нерухомості, а також у питаннях стосовно виховання дітей.

Загалом, як передбачає гороскоп Тельця на серпень 2023, наприкінці місяця у багатьох батьків цього знаку зодіаку виникнуть напружені стосунки з дітьми. Тому Тельцям слід більше часу приділяти малюкам; а до підлітків слід підходити делікатно. Не варто на них тиснути й сердитися, якщо, на вашу думку, вони зробили щось не так.

Серпень 2023 передбачається складним для закоханих Тельців. Дещо буде ускладнено через те, що Венера ретроградна, а наприкінці серпня Меркурій почне також ретроградний рух. Це означає, що у відносинах Тельця траплятимуться проблеми, нерозуміння та образи. І, хоча Телець добре розуміє, чого хочете від стосунків та від партнера, але у житті отримати все це виявиться непросто. Доведеться йти на поступки та коригувати свої очікування. Однак, якщо вам дорогі ці стосунки, жертва того варта.

Гороскоп прогнозує, що у самотнього Тельця в серпні можлива цікава зустріч, і деякі вразливі представники цього знаку зодіаку можуть неправильно зрозуміти дружню симпатію. Є шанс зробити помилку та виправити її буде дуже складно. Але якщо Телець самотній і сумує, можна сходити на романтичне побачення.

Фінансовий гороскоп на серпень 2023 року Телець

Складний період в сенсі фінансів та грошей очікує на Тельця. І при цьому витрати будуть значними, а фінансові потоки залишаються без змін. Витрати будуть пов’язані з сім’єю, дітьми, вирішенням проблем літніх родичів та побутовими питаннями.

Наприкінці першої декади або на початку третьої декади Тельцям, ймовірно, доведеться витратити велику суму на сім’ю, домівку. Наприклад, зламається якийсь прилад вдома, без якого дуже складно щось робити й тому доведеться його купляти. Гороскоп рекомендує представникам Тельця контролювати навіть повсякденні покупки. Це дозволить протриматися цей непростий місяць без фінансових втрат.

В серпні 2023 для Тельця в фінансовій сфері найголовніше – зберегти, а не примножити.

Лише в середині місяця можливі якісь грошові надходження. Але чекати на суттєві кошти не варто.

Гороскоп Телець серпень 2023: робота

Наша зірка Сонце в останній місяць літа перебуває в 4 Домі гороскопу Тельця. Буде чимало клопотів по дому, у багатьох буде необхідність дбати про родичів.

Небезпечний час для Тельця – середина серпня.

В цей час Сонце перебуває у конфронтації з Ураном, що може призвести до проблем. Доведеться одночасно вирішувати одразу кілька питань, метушитися між домом та роботою. Все ж таки не варто брати на себе надто багато, так і надірватися можна.

Не виключено, що в серпні знайти більш перспективну роботу або відкрити свою справу Тельцю допоможе хтось із рідні. Це добре, безперечно, але покладатися все одно потрібно на власні сили.

Меркурій перебуває в 5 Домі гороскопу Тельця. Гарний період для креативу й творчих проєктів. Проте Меркурій ретроградний, тому реалізовувати їх краще пізніше, коли він вийде з ретрограду.

Деяких представників Тельця потягне на ризик і азартні ігри. Але гороскоп на серпень застерігає від нерозважливих вчинків, інакше можна сильно по це пошкодувати.

Взаємини із впливовими людьми можуть зіпсуватися на початку або наприкінці місяця. Причиною можуть бути гроші та амбіції. Телець повинен підбирати слова ц намагатися бути дипломатичним.

Гороскоп здоров’я Тельця на серпень 2023

Кінець літа хороший період, щоб проводити час на природі, бажано, з сім’єю. На вихідні можна влаштувати відпочинок на свіжому повітрі, або вирушити на турбазу. Головне, вести активний та спортивний спосіб життя – так радить Тельцю гороскоп на серпень 2023 року.

В серпні слід не забувати про своє харчування. Якщо загостряться захворювання шлунка чи кишківника, потрібно звернутися до лікаря. Самолікування може нашкодити, а не полегшити чи вилікувати.

Гороскоп здоров’я на серпень радить перевірте щитовидну залозу, якщо часто трапляються перепади настрою або «кидає» у жар.

Відмова від алкоголю буде дуже корисною для Тельця – це збереже печінку і збереже репутацію. Навряд чи в алкогольному сп’янінні Тельцю вдасться тримати себе в руках.

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст