ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Телець жовтень 2022: астрологічний прогноз для Тельця

Гороскоп Телець жовтень 2022: астрологічний прогноз для Тельця

Гороскоп на жовтень 2022 року передбачає гарний період для знаку зодіаку Телець. Люди цього знаку отримають підтримку від Венери – їх планети управителя. Кожна декада жовтня, на яку дається астрологічний прогноз, має гарні перспективи, але й певні застереження, про які розповіли астрологи

Гороскоп Тельця на жовтень 2022 дає загальну характеристику періоду

Гороскоп Тельця на жовтень 2022 дає загальну характеристику періоду

Загальний гороскоп для знаку зодіаку Телець на жовтень 2022 року передбачає гарний період. Правда, щоб максимально збільшити перспективи, представники Тельця мають багато працювати. У будь-якому випадку, для людей цього знаку зодіаку, події та досягнення цього періоду будуть зараховані на благо.

Венера, управителька знаку Телець, домінуватиме на небосхилі, що принесе користь у багатьох сферах життя.

Телець зможе швидко розібратися з насущними питаннями та звільнити час для масштабних проектів. З цієї причини на жовтень можна планувати переговори, зустрічі та відрядження.

Це гарний час для спілкування, але Телець повинен пам’ятати про свої емоції, які в цей час можуть заважати зосередитись. І в тому, і в іншому випадку іноді проблемою може стати і нестача почуттів та щирості.

Гороскоп на жовтень для знаку зодіаку Телець зазначає, що планет Марс, яка відповідає за екзальтацію Тельця, може створити певні складнощі. Це не означає, що обов’язково будуть конфлікти. Але, якщо ситуація вийшла з-під контролю, слід діяти швидко та рішуче.

Нині не час для двозначних натяків.

Не можна пускати все самоплив те, що можна вирішити тут і зараз.

Гороскоп жовтень 2022 для Тельця на першу декаду

Гороскоп жовтень 2022 для знаку зодіаку Тельця на першу декаду

Гороскоп на першу декаду жовтня 2022 для народжених під знаком Тельця вказує на високий діловий потенціал.

При цьому гороскоп застерігає – ймовірні невдачі пов’язані з діяльністю колишніх союзників. Якщо ви не розумієте, про що мова йде, проаналізуйте все і подумайте ще раз. Можливо, у вашому випадку дещо складніше, ніж здається.

  • Якщо ви працюєте на себе, постарайтеся не нехтувати чужою думкою. Будь-яка порада може бути важливою і доречною, навіть якщо вам здається, що ця порада походить від некомпетентної людини. Погляд на проблему може допомогти знайти рішення навіть у складній ситуації.
  • Якщо ви працюєте в офісі, самі станьте джерелом ініціативи. Будьте вдвічі уважнішими до тих, хто намагається нав’язати вам свою волю. Це може дати вам перевагу в довгостроковій перспективі, але не перестарайтеся. Пам’ятайте, що кожен має свої мотиви, і якщо вони не збігаються з вашими, це нормально.

В особистих стосунках в першу декаду жовтня 2022 гороскоп радить представникам Тельця бути самим собою.

Не варто натягувати маску, навіть якщо дуже хочете.

Гороскоп Телець жовтень 2022: астрологічний прогноз на другу декаду

 астрологічний прогноз на другу декаду жовтня для Тельців

В середині жовтня 2022 року, як передбачає гороскоп, представники знаку зодіаку Телець не будуть такими гнучкими, як того вимагають обставини.

Для самотніх представників Тельця це буде складно. Якщо ви постараєтеся врахувати кожен нюанс, ви просто зламаєтеся, не витримавши навантаження, і, нарешті, в результаті обваляться всі ваші починання, не витримавши накладних витрат. Отже, краще залишатися там, де ви зараз знаходитесь. Хоча ситуації без підтекстів не розвиватимуться, це буде вам на руку.

Сімейним представникам знаку зодіаку Телець гороскоп на другу декаду жовтня радить не намагатися безпосередньо впливати на оточуючих. Особливо на тих членів близького оточення, з якими Телець перебуваєте в інтимних відносинах. Якщо вам потрібно, щоб кохана людина щось зробила, просто запропонуйте та аргументуйте свою позицію. Марно наполягати зараз абсолютно без аргументів.

Важливо зародити іскру ідеї, і, якщо вона розгориться, тоді ви отримаєте те, що хочете. Якщо ні, не зациклюйтесь, йдіть далі.

В сфері фінансів середина жовтня має певні ризики – гороскоп прогнозує, що Телець може потрапити до рук шахраїв. Тому слід бути дуже пильними з електронними платежами, якщо пропозиція підозріло приваблива і виходить з невідомого джерела.

Гороскоп Телець жовтень 2022: третя декада

Гороскоп для Тельців на третю декаду жовтня 2022

Згідно астрологічного прогнозу, остання декада жовтня 2022 року для Тельця потребує не тільки точки зростання, а й кардинальних змін в одній із важливих для його розвитку сфер.

На роботі Тельцю слід діяти не так, як він звик, а як буде ефективніше. Цей час чудово підходить для самовдосконалення у всіх аспектах. Не буде заборонених прийомів. Але будуть інструменти, які сумління Тельця не дозволить використовувати.

В останню декаду жовтня гороскоп радить знаку зодіаку Телець в особистих стосунках остерігатися несподіваних знайомств, тому що в них буде підтекст, щось приховане.

Якщо ви не готові до змін, не робіть крок уперед, навіть, якщо у вас є місце для маневру.

Загалом, не завжди вигідніше діяти прямолінійно, хоча потенційно обставини схилятимуть Тельця саме до цього. Навколишній світ тепер буде вкрай чутливим до таких ситуацій. Вкрай важливо діяти не з корисливих інтересів.

Гороскоп на жовтень 2022

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами