ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Тельця серпень 2022: сім’я – головна тема серпня

Гороскоп Тельця серпень 2022: сім’я – головна тема серпня

Останній місяць літа для знаку зодіаку Телець пройде під гаслом родинних стосунків. Такий прогноз робить гороскоп Тельця на серпень 2022, який зазначає, що сім’я і родина – головна тема серпня. Крім цього, гороскоп дає прогноз на кохання роботу, здоров’я та називає сприятливі та несприятливі дні серпня для Тельця

Головні тенденції серпня 2022 для знаку зодіаку Телець називає гороскоп

Головні тенденції серпня 2022 для знаку зодіаку Телець називає гороскоп

Основними справами для Тельця в серпні 2022 будуть ті, які спрямовані на його домівку, сім’ю та батьків. Гороскоп на серпень зазначає, що Телець більшу частину вільного часу буде проводити в колі сім’є та близьких людей. В серпні буде сприятливо займатися домашніми справами, щоб зробити свою домівку затишною та безпечною.

Гороскоп на серпень прогнозує, що до Тельця можуть звертатися рідні за допомогою чи попросять підтримку у вирішенні серйозних питань. Особливо це стосується батьків.

Наприкінці літа Телець не буде забувати і про себе. Завдяки розташуванню Марса, у Тельця може з’явитися бажання зайнятися собою, спортом, змінити зачіску та купити нові речі. Енергії вистачатиме і на сім’ю, і на себе.

Деякі представники знаку зодіаку Телець в кінці літа можуть запланувати покупку, будівництво нового будинку з таким розрахунком, щоб там можна було жити однією родиною.

Серпень 2022 року — гарний період для сімейних свят, приїзду родичів. Телець із задоволенням прийматимете гостей.

Завдяки активному Марсу, який в серпні перебуває в 1 Домі гороскопу, Телець відчуватиме себе на підйомі, сповнений сил та енергії.  Протягом перших двох декад серпня, Телець знайде сили навіть на справи, які здавалися практично неможливими.

Сприятливі дні для Тельця серпень 2022: 12, 25, 27, 29, 30

Несприятливі дні для знаку зодіаку Телець: 2, 8, 15 серпня 2022

Знак зодіаку Телець: гороскоп на серпень 2022 дає прогноз на кохання та особисте життя

Знак зодіаку Телець: гороскоп на серпень 2022 дає прогноз на кохання та особисте життя

Як стверджує гороскоп на серпень 2022 року, головною темою місяця для більшості представників знаку зодіаку Телець, будуть сім’я і родинні відносини. Завдяки впливу Венери люди цього знаку зможуть налагодити стосунки з близькими, продемонструвавши дива дипломатії.

В конфліктних ситуаціях Телець буде поводитися доброзичливо, проявляючи щирий інтерес до тих, хто знаходиться поруч, але особливо до партнера.

Це позитивно позначиться на стосунках в парі.

З 11 серпня, коли Венера перейде до 4 Дом гороскопу, Телець буде змушений вирішувати сімейні проблеми. Це стосується й неодружених Тельців. Допомога може знадобитися батькам, свекрам, дядькам, тіткам похилого віку.

Гороскоп кохання та сім’ї радить Тельцю поділити турботу та відповідальність з другою половинкою. Вам буде легше, а спільні клопоти лише зміцнять ваш союз.

Якщо останнім часом у вас були конфлікти з партнером або батьками, то зараз вони відійдуть на другий план, хоча б на деякий час.

Любовний гороскоп на серпень 2022 рекомендує Тельцю в останній місяць літа більше часу проводити в родинному колі, приймати гостей, влаштовувати сімейні вечірки. Якщо є змога, можна купувати в домівку красиві речі, навіть предмети розкоші. Якщо будуть сили та час, можна всією сім’єю зробити ремонт, перестановку меблів.

Самотні представники Тельці теж займуться облаштуванням свого житла. А тому, цього місяця на вас чекають великі витрати.

У Тельця, який вільний від стосунків, з’являться шанси на нові знайомства.

Чарівність, уміння легко спілкуватися, які демонструє знак зодіаку Телець, допоможуть привернути увагу та завоювати інтерес протилежної статі.

Для Тельця, в кого є пара, але поки ще це не офіційний шлюб, серпень — гарний час, щоб познайомити  кохану людину зі своїми родичами або відсвяткувати заручини. Також це гарний, щоб почати жити разом або справити весілля. Вибрати найкращу дату, допоможе календар весілля на 2022 рік.

Гороскоп Тельця серпень 2022: робота, кар’єра, бізнес

В серпні ситуація навколо Тельця активізується і стане динамічною. Гороскоп на серпень 2022 для Тельця передбачає, що вас будуть переповнювати різні ідеї. Деякі з них виявляться дуже корисними, і посприяють розвитку та просування вашого бізнесу.

Разом з тим гороскоп застерігає Тельця: в серпні ви не схильні ретельно продумувати свої ідеї до кінця, тому багато цінних думок так і не матимуть втілення в реальності. Якщо зможете, все ж таки продумайте свої ідеї, занотуйте їх, щоб, якщо не в серпні, трохи пізніше спробувати втілити їх у життя.

Крім цього в бізнесі є ймовірність того, що Телець побудує для себе авантюрну схему, або складну комбінацію. Вона принесе гарний прибуток.

Небезпека полягає в тому, що через негативний вплив Меркурія, справа може закінчиться провалом і серйозними фінансовими втратами.

Знайомства Тельця в діловій сфері з новими людьми виявляться поверхневими і не працюватимуть на тривалу перспективу. Нові зв’язки з’являться, найімовірніше, у місцях розваг чи поїздках.

З 26 серпня Меркурій перейде до 6-го Дому. Гороскоп на серпень 2022 року рекомендує знаку Тельця насамперед налагодити свої робочі процеси і готуватися до вирішення робочих питань прийдешнього вересня.

Гороскоп Тельця серпень 2022: здоров’я та самопочуття

Гороскоп Тельця серпень 2022: здоров'я та самопочуття

Протягом двох декад, поки Сонце розташоване у 4-му Домі гороскопа, Телець має піклуватися про здоров’я близьких родичів.

Гороскоп здоров’я радить пройти обстеження всім членам родини.

Це допоможе з’ясувати схильність до спадкових захворювань. Якщо вони виявлені, заздалегідь треба подбати про профілактику. Особливо це стосується батьків, які страждають на захворювання печінки та ендокринної системи. Про всяк випадок зробіть УЗД щитовидної залози, аналізи на гормони – бажано здати всім.

Якщо представник Тельця намагається схуднути і вага не зрушує з місця, і в цей час постерігаються різкі перепади настрою, варто отримати консультацію ендокринолога.

Тому що справа може бути не в апетиті чи харчуванні, а в гормональних збоях. Правильно підібрана терапія дасть змогу покращити якість життя.

Знак зодіаку Телець у серпні 2022 з величезним завзяттям займатиметься будь-якою фізичною активністю. Наприклад, бігати вранці, відвідувати тренажерні зали, плавати в басейні або виконувати роботи на присадибній ділянці. В це чудово. Щоб уникнути перевтоми, не можна забувати про відпочинок. Важливо регулювати навантаження, вчасно зменшувати темп.

Наприкінці серпня багато представників Тельця із задоволенням почнуть вивчати літературу з підтримки здоров’я. І, можливо, вирішіть дотримуватися правильного харчування.

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!