ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Тельця липень 2022 прогнозує гарний період за певної умови

Гороскоп Тельця липень 2022 прогнозує гарний період за певної умови

На відміну від багатьох представників зодіакального кола, гороскоп Тельця на липень 2022 року прогнозує гарний період, але за певної умови. А саме, знак зодіаку Телець повинен цінувати те, що має – як в матеріальні сфері, так і у відносинах. Отже, який прогноз дає гороскоп на липень для Тельця в коханні, діловій сфері та сфері здоров’я, які сприятливі дні липня, а які несприятливі?

Гасло для Тельця на липень 2022, за яким він повинен жити:

«Краще синиця в руці, ніж журавель у небі»

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку Телець: робота та фінанси

Зважаючи на ситуацію й астрологічні події, фахівці вважають недоцільним для Тельця намагатися освоїти нові сфери, де потрібно вміти підлаштовуватися під нові обставини та нових людей. Наприклад, якщо ви зміните місце роботи, вам доведеться довше звикати о нових умов праці і до спілкування в новому колективі.

Якщо ж, у представників знаку зодіаку Телець є серйозні наміри кардинальних змін, тоді слід бути готовим долати перешкоди. В цьому допоможуть ваше терпіння, знання та досвід, а також люди, з якими важливо знайти точки дотику.

Гороскоп обіцяє Тельцю вигоди, якщо він у липні знайде нових союзників і однодумців.

З 5 липня буде напружений аспект, тому власникам бізнесу треба бути уважнішими, тому що підписання важливих угод та інвестиції будуть більш ризиковими, ніж раніше. Якщо в цей період немає можливості уникнути фінансових операцій, то Телець повинен бути дуже пильним – ретельно перевіряти документи або консультуватися у фахівців в цій сфері, юристів.

Поради фахівців – бухгалтерів, економістів, фінансових аналітиків, особливо важливі для Тельця, який тільки починає власну справу. Це убезпечить від серйозних помилок.

Після 18 липня 2022 року, коли Венера зайде в знак Рака, в представників Тельця зросте потреба мати комфортну робочу обстановку. Гороскоп на липень зазначає, що спокій, стабільність та впорядкованість процесів будуть запорукою ефективної роботи Тельця. А  зайві ризики породять непотрібну тривогу, нові стратегії та реформи підвищать ймовірність помилок та прорахунків.

Діловий гороскоп Тельця на липень 2022 вважає, що труднощі оминуть цей знаку зодіаку, якщо він є справжнім професіоналом своєї справи. В такому випадку Тельцю достатньо не відступати від своїх звичних методів роботи.

Яка сфера діяльності буде найуспішніша для Тельця в липні?

Окремо гороскоп на липень виділив сфери діяльності, які мають всі шанси бути найуспішнішими. Тобто Тельці,  які зайняті в цих сферах, можуть сподіватися на успіх.

  • Згідно прогнозу, найбільша удача чекає Тельця, зайнятого у сфері нерухомості, архітектури та будівництва, сільського господарства, на виробництві та в торгівлі продуктами харчування.
  • Також успіх чекає на знак зодіаку Телець, робота якого пов’язана дітьми, вихованням і викладанням.

Планети і їх розташування на небосхилі будуть сприяти

  • з 13 липня 2022 року тригон Венера-Сатурн створить сприятливі передумови для придбання нерухомого майна та обладнання, початку оренди приміщень, облаштування офісу та робочого місця;
  • починаючи з 27 липня, Венера в Раку у поєднанні з Ліліт, прогнозує успіх у бізнесі або роботі вдома, особливо у жінок знаку Телець. Найбільш прибутковими стануть послуги перукарів, масажистів, нігтьових дизайнерів та косметологів.

Загалом, діловий гороскоп для Тельця вважає, що кінець липня стане вдалим періодом для початку подібної діяльності в 2022 році.

Гороскоп Тельця липень 2022: кохання та особисте життя

Якщо Телець має постійного партнера, любовний гороскоп на липень прогнозує гармонічне життя. Ті ж Тельці, хто знаходиться в пошуку, будуть підсвідомо шукати людей з серйозними намірами, стабільністю та постійністю. Астрологи пов’язують це з переходом Венери із знаку Близнюків в «сімейний» знак Рака. Остаточний перехід відбудеться 18 липня – з цього дня легковажний флірт Тельця не буде мати перспектив, зате сприятливим є остаточне зближення або початок спільного життя.

Любовний гороскоп Тельця на липень 2022 року передбачає, що ідеальний обранець Тельця у липні міцно стоїть на ногах, має гарну матеріальну базу, розвинене почуття обов’язку та відповідальності.

При цьому астрологи застерігають Тельця від помилок: якщо до цього вашому партнеру не притаманні були названі якості, то ваші претензії можуть спровокувати сварку.

Астрологи назвали ще кілька факторів, за якими відносини Тельця будуть розвиватися більш гармонійно. Це: різниця у віці між партнерами понад 10 років, шлюб, укладений після 30 років, та партнер, народжений під знаками – Рак, Козеріг чи Діва. Гороскоп на липень радить уникати мрійливих Риб та нетерплячих Стрільців.

Деякі представники Тельця саме в липні можуть відчути непереборну пристрасть і захоплення новим знайомством. Але астрологи вважають, що ця стосунки не затягнуться надовго. Можливо причиною недовговічності стосунків буде відсутність повної взаємності і не буде спільного прагнення мати більш тісні відносини якнайшвидше. Тому любовний гороскоп на липень 2022 року не рекомендує Тельцю витрачати час та енергію на того, хто не оцінив його почуття.

Гороскоп Тельця липень 2022: здоров’я і самопочуття

Стан Тельця безпосередньо залежатиме від комфорту та затишку, естетичного інтер’єру, додаткових джерел світла та тепла. Щоб почуватися добре, представникам цього знаку зодіаку в липні варто оточувати себе гарними речами, носити гардероб і аксесуари в теплій кольоровій гамі, у мідно-червоних тонах – цей спектр кольорів стане джерелом позитивної енергії.

Гороскоп на липень 2022 року не рекомендує представникам знаку зодіаку Телець багато часу проводити на відкритому повітрі. Особливо, якщо ви перебуваєте в прохолодному кліматі, або ж, якщо в спекотному, то треба бути обережними з кондиціонером. Вам слід уникати  переохолодження та вогкості. Анатомічно вразливою буде область шиї, грудей та органи дихання.

Спадаюча фаза Місяця з 21 липня в знаку Тельця викличе енергетичний спад. Наприкінці липня варто зменшити фізичні та психологічні навантаження.

  • Сприятливі дні липня 2022 для Тельця: 3, 15, 17, 21, 28
  • Несприятливі дні в липні 2022: 18, 22, 24

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст