ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Тельця березень 2023 від Анжели Перл прогнозує романтику

Гороскоп Тельця березень 2023 від Анжели Перл прогнозує романтику

Перший місяць весни багатий на астрологічні події, які впливають на життя, інколи, й кардинально. Анжела Перл підготувала гороскоп для Тельця на березень 2023 року. Згідно прогнозу, на знак зодіаку Телець очікує досить романтичний період. Астролог дала передбачення ймовірних подій, спричинених змінами на астрологічному небосхилі.

Які поради для Тельця дає гороскоп Анжели Перл на березень 2023 року

В березні відбувається чимало астрологічних подій. Багато планет змінюють цей знак. І деякі з цих подій відбуваються вперше за 15 років. Тому астрологічні зміни призведуть до тектонічних змін в життя знаку зодіаку Телець. Дехто змінить своє життя кардинально, деякі представники Тельця лише відкоригують плин свої життєвих подій. Але ні для кого цей період не пройде непоміченим.

Головна порада Анжели Перл на березень:

бути налаштованими позитивно, тоді Телець буде не гребні хвилі легко проходити всі події й вони у вас успішно «програються».

Представникам Тельця не варто переживати, тому що це тільки погіршує енергетичну ситуацію, слід пам’ятати про це. Щоб підтримувати таке налаштування можна використовувати духовні практики, медитацію, дихальні вправи, афірмації.

Анжела Перл назвала березень 2023 романтичним місяцем для Тельця.

А загалом, всім знаком зодіаку доведеться контролювати свої емоції в перший місяць весни.

Гороскоп березень 2023 для знаку зодіаку Телець: астропрогноз Анжели Перл на першу половину березня

Вже з перших днів перший весняний місяць буде радувати Тельців чудовими подіями.

Венера з’єднується в Юпітером в 12 Домі гороскопу Тельця

З 1 по 3 березня відбувається поєднання Юпітера та Венери в 12 Домі гороскопу Тельця і цей час чудовий для відпочинку. Можна відвідувати СПА-салон, приймати масаж. Чудовою може бути поїздка для відпочинку з коханою людиною – і щоб нікого навколо. Сприятлива поїздка в ретрит (духовне усамітнення, заняття духовними практиками) або в санаторій. Якщо в перші дні березня в Тельця немає можливості поїхати відпочивати, можна створити собі приємну атмосферу вдома в оточенні приємних людей, які дорогі вам.

Також, за цією подією в деяких Тельців може бути подарунок з-за кордону, отримання дозволу на проживання в іншій країні, знайомство з іноземцем тощо.

Меркурій змінює знак зодіаку

3 березня Меркурій переходить в 11 Дом гороскопу Тельця. 11 Дом – це друзі, групи, колектив. Планета Меркурій, як відомо, це інформація та комунікації. Знак зодіаку Телець може отримати важливе повідомлення чи дзвінок, не виключено знайомство – друзі познайомлять з  цікавою людиною. Якщо Телець працює онлайн, можливо, з’явиться новий клієнт.

11 Дом гороскопу це ще й цілі на майбутнє, мрії, гороскоп Анжели Перл передбачає, що Телець зробить перші кроки до своєї мети вже 3 березня.

Повний Місяць

7 березня Повня настає в 5 Домі гороскопу Тельця, а це Дом кохання, роману. Це ще не шлюб, але це романтичні стосунки. В такі моменти, як 7 березня, люди відчувають смак життя, тому що або закохані, або ми займаємося творчістю.

На Повний Місяць знак зодіаку Телець буде відчувати піднесення та гарний настрій.

Якщо в Тельця свій бізнес, ця Повня може висвітлити справу під іншим кутом. Наприклад, може з’явитися нова ідея, як щось змінити чи покращити.

Гороскоп Анжели Перл попереджає Тельця, що Повний Місяць може відкрити вашу таємницю – прихований від всіх роман.

Крім того, 5 Дом гороскопу це ще діти. Відповідно, деякі Тельці можуть дізнатися про вагітність чи народження дітей (онуків), або будуть запрошені на хрестини чи якусь подію, пов’язану з дітьми. А ще цей Дом символізує свято та святкові заходи.

Анжела Перл тлумачить, що ця Повня ніби покаже знаку зодіаку Телець, що можна жити інакше, варто починати отримувати задоволення від життя.

І Тельці здатні змінити своє життя, щоб воно приносило вам радість.

Дуже важлива астрологічна подія: Сатурн змінює знак на Риби

7  березня Сатурн залишить знак Водолія і переходить в знак Риб. Планета Сатурн – це планета карми та обмежень, дисципліни, планування, взяття відповідальності на себе. До цього Сатурн з 202 року перебував у 10 Домі гороскопу – кар’єри та роботи, статусу. І всі ці 3 роки Сатурн примушував Тельця чогось домагатися. Якщо простими словами, то Сатурн в 10 Домі – це «витримати», наприклад, витримати на екзамені, досягти чогось на роботі.

А зараз, зі зміною знаку, в Тельця може змінитися робота чи професія, або Телець працював на себе, а піде працювати, як найманий робітник.

Головна зміна – у Тельця зміниться бачення та ставлення до своєї роботи, своєї трудової зайнятості. І взагалі – ролі в суспільстві.

З 7 березня 2023 на наступні 3 роки Сатурн заходить в 11 Дом гороскопу Тельця. Нагадаємо, що 11 Дом – це друзі, групи, колектив. В цей трирічний період Телець може стати частиною якоїсь організації. Що може принести Сатурн Тельцям?

На відміну від 10 Дому, Сатурн в 11 Домі гороскопу Тельця – це більше про мрію, про нові цілі. І ця планета може змінити коло друзів Тельців – воно звузиться, поряд залишаться лише старі друзі, надійні та вірні. А також зміниться коло однодумців.

Анжела Перл зазначає, що Сатурн – це планета дій. Ви будете не просто мріяти, а ви будете створювати плани, щоб досягти цієї мрії – крок за кроком. Все буде дуже конкретно, що вам потрібно, щоб досягти своєї мети. І це може зайняти в Тельця 3 роки, поки Сатурн в 11 Домі гороскопу.

Гороскоп Тельця березень 2023 від Анжели Перл на другу половину березня

Якщо знак зодіаку Телець зрозуміє та прийме підтримку вищих сил, тоді він зможе внести кардинальні зміни в своє життя

Венера переходить в знак Тельця

Планета управитель знаку зодіаку Телець 17 березня 2023 року входить у ваш же знак Тельця. І це дуже сприятлива ситуація, адже Венера в Тельці почувається дуже комфортно й принесе людям цього знаку зодіаку гарний настрій, харизму. Завдяки цій астрологічній події, Телець буде приваблювати до себе кохання, щедрість, подарунки, гроші. Адже Венера не просто планета кохання й краси, а ще й грошей. Ось ці сектори вона і підсилить у Тельців.

Уран

Планета несподіванок та сюрпризів – Уран, весь місць перебуває в 1 Домі гороскопу Тельця. Тому цей знак зодіаку може отримувати приємні несподіванки. Крім того, Уран – це ще все «іноземне», тому не виключені знайомство з іноземцями, листування або повідомлення з-за кордону.

30-31 березня Уран поєднується з покровителькою Тельця Венерою і цей період стане неймовірним практично для всіх Тельців. Можуть бути знайомства, якісь події, на які ви навіть не сподівалися.

Гороскоп від Анжели Перл на березень зазначає, що Уран – це та планета, яка може подарувати несподівані зустрічі, а може й навпаки – розставання, розрив стосунків.

Найбільший вплив у березні Уран спричиняє на Тельців, які народилися 6 або 7 травня. Чи люди з асцендентом 15-16 градусів в Тельці.

Як Меркурій впливає на Тельця?

20 березня Меркурій заходить в 12 Дом гороскопу Тельця. 12 Дом – це далекі землі, ізоляція, усамітнення. На що може вплинути ця астрологічна ситуація? Деякі представники знаку зодіаку Телець можуть запланувати подорож, бронювати квитки та отелі. Як відомо, Меркурій – це головна планета-комунікатор, тому можливі дзвінки, переговори. 12 Дом вказує на ізоляція – це може бути, починаючи від островів, куди, наприклад, Телець запланує їхати, закінчуючи лікарнею чи навіть, в’язницею – вони теж вважаються місцями усамітнення. Наприклад, Телець буде когось відвідувати в лікарні.

Місяць і Сонце поєднуються в 12 Домі, а також це ще Молодик в Діві

Ці астрологічні події відбуваються 21 березня і в найближчі 2 тижні Тельці можуть кудись поїхати, чи, навіть, емігрувати. Або деякі Тельці подадуть документи, щоб переїхати жити в іншу країну, хтось з Тельців поїде працювати за кордон. Також ця астрологічна ситуація в деяких Тельців може проявитися в початку роботи з психологом, вивченні езотерики, наприклад, Таро. Тому що 12 Дом гороскопу – це ще Дом самопізнання, коли погляд спрямований в себе, ви почнете вивчати себе. А деякі Тельці будуть чути свою інтуїцію, а хтось взагалі почне бачити віщі сни. Особливо Анжела Перл радить звернути увагу на сни в ніч з 20 на 21 березня та з 22 на 23.

12 Дом це ще сектор таємниць та благодійності. Можливо, Телець буде приховувати чи, принаймні, не афішувати якісь свої справи. Наприклад, свою волонтерську допомогу цей знак буде робити, нікому не сповіщаючи про це.

24 березня 2023 Плутон заходить в 10 Дом гороскопу Тельця

Плутон для Тельця символізує: всі інші люди, шлюб, партнерство, відносини. І в ці сферах життя Плутон принесе серйозні зміни.

Останні 15 років Плутон знаходився в 9 Домі гороскопу – далекі країни, подорожі за кордон, іноземців; також він описує навчання. І, починаючи з 24 березня, ця тема повністю зміниться. Тому що Плутон на довгий час зайшов в 10 Дом. Найвища точка гороскопу – 10 Дом. Він вказує на пік кар’єри: професійні досягнення, посада, власний бізнес, нові цілі, статус. Також цей Дом вказує на керівників, посадові особи – всіх, хто має владу над людиною. Це Дом – досягнень, того, як ви себе бачите і як бачать вас. Також, 10 Дом вказує на матір.

З 24 березня в Тельця зросте відповідальність, яку він взяв на себе чи вона була покладена на нього.

Те, що Телець почне з цієї дати, це на найближчі 20 років – такі серйозні зміни. Тобто в Тельця може змінитися статус (стали батьками, дідуями-бабусями), зміна сфери діяльності і повна зміна професії тощо. Перехідний період цих трансформацій буде тривати до листопада 2024 року.

Анжела Перл радить всім представникам Тельця звернути увагу на те, що відбувається з 24 березня по 12 червня.

Це будуть перші сигнали вищих сил про те, що залишитися все так, як було неможливо. І ви зробите вже перші кроки до змін. А підказки Всесвіту допоможуть в цьому – головне прислухатися.

Ще одна порада Анжели Перл

Все, що Плутон трансформує та змінює – змінюйтесь разом з ним.

Так буде простіше і швидше.

Марс переміщується в 3 Дом гороскопу

26 березня Марс змінює своє місцеперебування на 3 Дом гороскопу – це поїздка, переїзд, недалека та/або нетривала подорож. Також це Дом отримання нових навичок, Телець може отримувати ці навички, які йому стануть в пригоді в майбутньому.

Марс подарує представникам Тельця сміливість розпочати щось нове.

Якщо ви відкладали старт проєкту чи спробу чомусь навчитися, 26 березня ідеальний час змінити це. В Тельця зросте самооцінка.

Підсумовуючи, Анжела Перл зазначила, що березень 2023 принесе в життя Тельця багато змін, часто й кардинальних. Але це тільки на краще, допоможе покращити ваше життя, навіть, якщо в якийсь момент ви відчуєте «турбулентність».

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст