ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Стрілець січень 2022: кохання, робота і гроші, здоров’я Стрільця

Гороскоп, який отримав знак зодіаку Стрілець на січень 2022 року, передбачає гарні перспективи для покращення матеріальної сфери. Також, даний гороскоп дає астропрогноз на кохання, роботу і гроші, здоров’я Стрільця і вказує сприятливі і несприятливі дні для людей цього знаку зодіаку

На що може очікувати знак зодіаку Стрілець розповідає гороскоп на січень 2022 рокуНа що може очікувати знак зодіаку Стрілець розповідає гороскоп на січень 2022 року

На думку астрологів, перший місяць року підходить для роботи над матеріальним становищем. Гороскоп на січень 2022 року обіцяє знаку зодіаку Стрілець широкі можливості у цьому напрямку. Проте не варто думати, що гроші впадуть із неба. Для отримання доходу доведеться добре попрацювати. Для цього зорі і планети рекомендують Стрільцю тримати руку на пульсі подій, що відбуваються.

На початку року Стрілець не повинен ігнорувати нові зв’язки та пропозиції керівництва про відрядження.

Ймовірно, вони допоможуть укласти вигідні контракти. Погоджуючись із керівництвом, Стрілець працюватиме одразу у двох напрямках: має всі шанси покращити матеріальне становище, а також проявити себе з позитивного боку та претендувати на більш високооплачувану посаду.

Через ретроградність Венери, а потім і Меркурія, в січні краще завершувати розпочаті раніше справи і не починати нові проекти.

Робота над незакінченими справами також може сприяти отриманню прибутку. Гороскоп радить на займатися марнотратством і не робити непотрібних покупок. Зберігши гроші, Стрільці матимуть шанс їх примножити. Вже у лютому вони можуть отримати вигідні пропозиції щодо інвестування або великих покупок.

Гороскоп Стрілець січень 2022: кохання, особисте життя і сім’яГороскоп Стрілець січень 2022: кохання, особисте життя і сім’я

Січень – це вдалий час для зміцнення відносин. Гороскоп на січень 2022 року пропонує знаку зодіаку Стрілець зайнятися відновленням втрачених зв’язків. Вони можуть стосуватися як давніх знайомств, так й налагодження відносин з родичами. Допоможуть у цьому підвищена увага до близьких, презенти, спільно проведений час. Стрілець може разом з коханою людиною займатися повсякденними справами, згадати про те, як ви познайомилися і спробувати повернути ті емоції, може відвідати ті місця, де вам було добре вдвох. Особливо для цього підходять зимові свята.

Краще не спрямовувати свою енергію на нові знайомства. І не планувати весілля на цей період. Інакше є ризик обману, людина виявиться не такою, як ви її собі намалювали.

В житті знаку зодіаку Стрілець можуть з’явитися старі шанувальники. Відновлювати стосунки з ними чи ні – рішення за Стрільцем. Але те, що наступного місяця настане прозріння, дуже ймовірно, і Стрілець зрозуміє, що ці відносини вже пройдений етап.

Гороскоп для Стрільця на січень 2022: робота, грошіГороскоп для Стрільця на січень 2022: робота, гроші

У січні гороскоп рекомендує знаку зодіаку Стрілець переглянути ставлення до коштів. Особливу увагу слід звернути на витрати. Якщо проаналізувати, Стрілець може побачити, що гроші витрачаються марно.

Якщо люди знаку Стрільця планують купувати щось з нерухомості, слід бути дуже обережними. А ще краще перенести це на лютий. Великі угоди в січні 2022 року пов’язані з ризиком шахрайства. 

Період підходить для завершення кредитів або повернення дрібних боргів, проте вступати до нових боргових зобов’язань у цей час не варто. Поліпшити матеріальний стан допоможе аналітична діяльність.

Гороскоп рекомендує Стрільцю мислити креативно. Ряд його ідей може мати успішне матеріальне втілення.

Друга половина місяця пов’язана із високим ризиком конфліктів. Стрільцю рекомендується менше ділитися інформацією та не брати участь у робочих інтригах. Навіть одне не надто вдале слово чи фраза, можуть бути витлумачені не на користь Стрільця, що спричинить нерозуміння.

Після 14 січня, коли Меркурій стане ретроградним, краще не розпочинати нових справ, швидше за все, вони не принесуть бажаного результату, а викличуть розчарування. Також ретроградний Меркурій породжує зволікання у справах.

Гороскоп Стрільця січень 2022: здоров’я і самопочуття

Початок місяця Стрілець зустріне на підйомі. Гороскоп на січень 2022 року обіцяє Стрільцю активність та енергію, яку подарує Марс у 1 Домі. Тому цей час підходить, що зайнятися спортом, позбутися шкідливих звичок.

Гороскоп на січень 2022 рекомендує людям знаку зодіаку Стрілець особливу увагу приділити серцево-судинній системі. У тих, хто має хронічні захворювання у цій сфері, перед збільшенням фізичних навантажень варто проконсультуватися з лікарем. В іншому здоров’я в січні не повинно викликати серйозних побоювань. Однак гороскоп рекомендує обережніше поводитися в побуті і на активному відпочинку: є ризик травм.

Гороскоп на січень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст