ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Стрілець на 2019 рік вказує на початок нового циклу

Гороскоп Стрілець на 2019 рік вказує на початок нового циклу

Астрологи склали прогноз для Стрільця на 2019 рік. Згідно гороскопу, на Стрільця очікує рік оновлення. У Скорпіоні цілий рік буде знаходитися планета Юпітер. Юпітер – це символ везіння, удачі і нових можливостей. Скорпіонам потрібно скористатися цією прекрасною нагодою.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Гороскоп Стрілець на 2019 рік: робота і кар’єра

Зорі вважають, що 2019 рік у професійній сфері для представників Стрільця може стати найкращим роком за останнє десятиріччя.

Підприємці-Стрільці будуть отримувати цікаві пропозиції, які дозволять розвивати бізнес зовсім на іншому, більш високому, рівні. Деякі з пропозицій на перший погляд будуть здаватися дивними, але Стрільці закладали підґрунтя для їх реалізації декілька попередніх років. Всесвіт на Вашій стороні і обіцяє всебічну підтримку.

Службовці можуть підтримати підвищення на роботі чи цікаві пропозиції від нових роботодавців.

Найкращі місяці для професійної сфери: квітень, травень, серпень, жовтень, грудень. В останні місяці буде звичайно робота, яка не завжди проходить без проблем. Але всі вони будуть вирішені.

Гороскоп Стрілець на 2019 рік: фінанси

Фінансовий стан у Стрільця поліпшиться у другій половині року. Але справжній приток грошей і матеріальне зростання слід очікувати у грудні 2019 року.

Гороскоп Стрілець на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

В особистому житті, на відміну від професійного, у Стрільця в 2019 році буде не так все й просто.

В багатьох подружніх парах стосунки далекі від ідеальних. В сім’ї можливі відчуження, нерозуміння, ревнощі і образи. Все змінилося, навколо Вас з’явилися нові люди, і спокуса може бути надто великою з усіма витікаючими з цього наслідками.

На початку року у багатьох представників Стрільця виникнуть проблеми з дітьми, які призведуть до великих витрат.

Цей рік надзвичайно вдалий для самотніх Стрільців, реальна зустріч з людиною, з якою існує шанс почати будувати спільне життя у законному шлюбі.

У багатьох представників Стрільця виникнуть якісь проблеми з житлом, тому будьте уважні і обережні, особливо якщо вже є неясність в цій сфері.

Гороскоп Стрілець на 2019 рік: здоров’я

Енергетичний потенціал дуже високий весь 2019 рік, тому захворювання Стрільцю не страшні.

Сприятливий рік для заняття спортом, повної зміни іміджу.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст