ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп жовтень 2023 на Стрільця очікує багато змін

На Стрільця очікує багато змін в середині осені – так передбачає гороскоп на жовтень 2023. Крім того, гороскоп для знаку зодіаку Стрілець на жовтень дає прогноз на такі сфери життя, як кохання та сім’я, фінанси та робота, здоров’я.

Гороскоп для знаку зодіаку Стрілець на жовтень 2023 дає загальну характеристику періоду

Астрологи передбачають цікаву середину осені – у Стрільця в житті буде багато змін. Але головне, щоб представники цього знаку зодіаку самі були готові до них. Можливі знайомства, які виявляться перспективними в діловій сфері.

Стрілець повинен більше спілкуватися і не замикатися в собі, тоді успіх буде на вашому боці.

Але слід пам’ятати, що життя зіткане не лише з білих смуг і можливий різний поворот подій. Якісь плани Стрільця реалізуються, а від деяких задумів доведеться відмовитись.

Знак зодіаку Стрілець може розраховувати на суттєву підтримку від людей, з якими є спільні цілі та інтереси. Але й родичі теж виявлять щедрість як душі, так і гаманця.

За натурою Стрілець реаліст, а цього місяця ці якості будуть головними. Причому, від інших людей Стрілець теж вимагатимете такого ж ставлення до життя. Саме на цьому ґрунті можливі контакти, що призведуть до кар’єрного зростання Стрільця.

Під впливом Марса, який з 12 жовтня 2023 року заходить до 12 Дому Стрільця, цей

знак зодіаку буде приховувати від навколишніх робочі плани та особисті секрети

Це нормально, якщо не хочеться передчасно захоплюватися тим, чого ще не має.

Представники Стрільця в жовтні мають всі шанси завершити давні справи, або поставити крапку на якомусь довгому питанні. У результаті Стрілець відчує полегшення, адже тепер можна починати щось нове.

  • Сприятливі дні Стрільця в жовтні 2023: 7, 13, 21, 26, 31
  • Несприятливі дні для Стрільця: 5, 15, 23, 28 жовтня 2023

Гороскоп Стрільця жовтень 2023: кохання та сім’я

З 10 жовтня 2023 року в гороскопі Стрільця перебуває планета кохання, краси та грошей Венера. Гороскоп для Стрільця вважає, що в цей період навряд чи буде час для романтики, побачень та для любовних інтриг.

Ті представники Стрільця, хто вже довго зустрічається або живе з партнером, будуть задоволені часом, проведеним з близькою людиною та загальною атмосферою в домівці. Стрілець буде впевнений та стабільним у психологічному плані.

У деяких сімейних представників Стрільця атмосфера в стосунках в парі далеко не сонячна. Конфлікти часто виникатимуть на тему: «хто краще і хто більше заробляє».

Гороскоп на жовтень 2023 рекомендує сімейним представникам Стрільця бути мудрішими й терплячішими до другої половинки. А ще сімейним представникам Стрільця доведеться постійно займатися літніми батьками, доглядати їх і допомагати.

Добре те, що багато старих проблем цього місяця будуть вирішуватися. Але в третій декаді необхідно бути відвертішими з «другими половинками». Секрети та мовчання можуть призвести до відчуження. Особливо в період місячного затемнення (28 жовтня).

Гороскоп на жовтень 2023 не виключає плітки, які можуть зашкодити репутації Стрільця.

Самотні представники знаку зодіаку Стрілець мають шанс зав’язати роман з керівником чи колегою. Так, почуття будуть взаємними, але поспішати з висновками не варто. Варто поспілкуватися, придивитися одне до одного й тоді стане зрозумілішим – бути разом чи нарізно.

Любовний гороскоп на жовтень не виключає, що в Стрільця буде любовний зв’язок з партнером, який значно старший. Можливо, що Стрілець і мріяв про таку впливову людину, яка забезпечить спокій, добробут і безпеку. Вільні від стосунків Стрільці будуть часто відвідувати вечірки та зустрічатися з друзями у першій та другій декаді місяця. Це справжній пік вашої популярності!

Гороскоп для знаку зодіаку Стрілець на жовтень 2023 дає прогноз на фінанси та роботу

Стрілець з початку місяця розраховуватиме на збільшення зарплати або премії, але мало хто отримає очікуване. Але, як не дивно, Стрілець не надто буде засмучений. Навпаки, цей інтелектуальний знак зодіаку буде аналізувати, чому так сталося? Де саме була допущена помилка, де недопрацювали чи вибрали щось невигідне?

Порада жінкам знаку зодіаку Стрілець на жовтень:

потрібно більш коректно спілкуватися з керівництвом, не забувати про субординацію.

Загалом гороскоп радить в жовтні фінанси відкладати, а не витрачати на покупки.

В діловій сфері Стрільцю краще працювати в команді – так легше та ефективніше. В жовтні можна укладати угоди, зав’язувати співпрацю та налагоджувати контакти з партнерами.

Успіх в роботі на Стрільця чекає на в першу та другу декаду місяця. Але для цього потрібно бачити перед собою конкретну мету.

Гороскоп на жовтень 2023 року наполегливо радить знаку зодіаку Стрілець

у жодному разі не відмовляйтеся від підтримки впливових осіб та давніх друзів.

Ті Стрільці, хто перебуває на високій посаді, візьмуться за нові масштабні проекти. Службовцям знаку Стрілець випаде шанс зайнятися іншою роботою або отримати завдання з вигідною фінансовою пропозицією.

Важливо!

В жовтні 2023 на представників Стрільця може завалитися лавина пліток і чуток. Відвертий компромат також не виняток.

Тому Стрілець повинен бути уважними до тих, з ким разом працюєте.

На період місячного затемнення 28 жовтня не варто планувати серйозні справи. В цей час можливі проблеми, помилки та конфлікти з колегами.

Не виключено, що в офіс чи підприємство прийде перевірка. Тому Стрілець повинен заздалегідь підготуватися до прийому – перевірити документи, приміщення тощо.

Гороскоп здоров’я Стрільця жовтень 2023

Астрологи вважають, що в середині осені Стрільцю не варто надто сильно турбуватися про свій фізичний стан та самопочуття. Важливо пропити вітаміни та не переохолоджуватися. Погода вже не сонячна, тому слід одягатися відповідно. Тим, хто підхопить застуду, краще не займатися самолікуванням.

Щоб не виникало проблем із зором, не варто зловживати гаджетами, слід давати очам відпочинок. В ідеалі – записатися до офтальмолога для діагностики зору.

Активний та спортивний спосіб життя – ось що потрібно Стрільцю в середині осені.

Гороскоп здоров’я Стрільця рекомендує зміцнювати імунітет, відпочивати та висипатися. Також слід правильно харчуватися.

Третя декада жовтня не підходить для навантажень як фізичних, так і розумових. Потрібно серйозно подбати про себе, уникати місць, де багато людей. Осінь – період інфекційних захворювань. Можливо є сенс зробити щеплення проти сезонних хвороб, треба частіше мити руки та своєчасно лікуватися.

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст