ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Стрільця жовтень 2021 радить уникати сварок

Гороскоп Стрільця жовтень 2021 радить уникати сварок

Для Стрільця гороскоп на жовтень 2021 року вказує, що для них важливо уникати сварок, згладжувати гострі кути і знімати напруження, як в особистому житті, так і в діловій сфері. Представникам знаку зодіаку Стрілець потрібно бути більш наполегливими і навіть агресивними в жовтні, якщо вони хочуть домогтися визнання своїх заслуг, особливо в професійній сфері. А в особистому житті Стрілець в жовтні 2021 року має прагнути до миру і злагоди

Астропрогноз для СтрільцівГороскоп для Стрільця на першу декаду жовтня 2021 прогнозує гарний період

Початок першої декади жовтня 2021 року для багатьох представників знаку зодіаку Стрілець може стати важливим і позитивним періодом. Тому до 8 жовтня Стрілець повинен добре попрацювати і максимально виконати те, що було заплановано.

Цей період сприятливий для вирішення сімейних справ Стрільця, для важливих покупок, для встановлення перерваних відносин з близькими людьми і родичами.

Гороскоп радить Стрільцям створити надійний тил і заручитися підтримкою близьких, тому що після 8 жовтня розпочнеться важкий і напружений період.

Стрілець: гороскоп на жовтень 2021Стрілець: гороскоп на жовтень 2021 дає прогноз на другу декаду місяця

Друга декада жовтня 2021 року може принести в життя  Стрільця тривогу, хаос і нервову напругу. Також астрологи не виключають несподівані зустрічі і пропозиції, які можуть зацікавити Стрільця. Це може навіяти примарні перспективи на успіх і при цьому – зруйнувати старі зв’язки і фінансову стабільність.

Люди знаку зодіаку Стрілець схильні піддаватися спокусам і необ’єктивним оцінками того, що відбувається. Через це вони ризикують стати жертвою в руках недобросовісних бізнесменів.

Велика кількість контактів Стрільця в цей час призведе до марних зв’язків, непотрібної метушні, проблем і термінових справ, які відвернуть їх від їхніх планів.

Тому, щоб подолати напружений період у другій декаді жовтня 2021 року Стрілець повинен діяти більш обережно і консультуватися з фахівцями, оскільки невраховані «підводні камені» в контрактах і угодах можуть привезти до судових позовів і неприємних розглядів.

Особливо це важливо робити до 18 жовтня, поки свій вплив дає ретроградний Меркурій.

У цей час для Стрільця важливо зберігати свої позиції на роботі, відносини з начальством, колегами, не піддаватися на провокації. Також дуже важливо не покладатися на неперевірену інформацію, інакше є ризик втратити кошти і майно.

В другій декаді жовтня існує підвищений ризик виникнення аварій, скандалів, втратою репутації. Тому Стрілець повинен бути пильним.

Астропрогноз для СтрільцівГороскоп для Стрільця на третю декаду жовтня 2021,  прогнозує на кінець місяця

Якщо Стрілець зможе зберегти свої позиції, не захоплюватися метушнею і пригодами, то в кінці другої – на початку третьої декади жовтня 2021 року, зможе навести лад і стабілізує своє становище. У цей час представники цього знаку зодіаку будуть готові брати участь в нових альянсах, залучати однодумців і будувати спільні плани.

Чуйність і доброзичливість допоможуть підвищити популярність Стрільця, а сприятливі ситуації в кінці жовтня 2021 року допоможуть йому компенсувати минулі неприємності і втрати.

Енергія і чарівність зростуть, а разом з ними і популярність Стрільця. Тому цим людям необхідно використовувати всі можливості, щоб сформувати позитивну думку колег і керівництва, тому що в кінці третьої декади Стрільцю буде потрібно їх підтримка.

сприятливі і несприятливі дні для Стрільця в жовтніГороскоп жовтень 2021: сприятливі і несприятливі дні для Стрільця в жовтні

Перша декада жовтня 2021 запам’ятається листопадовим Стрільцям, як зростання марнотратства, лінощів і необґрунтованого прагнення до задоволень.

Людям знаку зодіаку Стрілець, які народилися з 12 по 16 грудня, не варто будувати амбітні плани  на жовтень 2021 року, тому що вони або не можуть бути реалізовані в повній мірі, або привернуть нездорову цікавість шахраїв. Вам краще тимчасово відійти в сторону і переосмислити свої досягнення за останні роки.

Стрілець, народжений 10 – 12 грудня, буде більше зависати в хмарах мрій і фантазій, ніж вирішувати конкретні земні питання. Остерігайтеся самообману, плутанини і дезорієнтації в бізнесі.

  • Сприятливі дні для Стрільця в жовтні 2021 року: 3, 8, 12, 16, 20, 25, 30.
  • Несприятливі дні для Стрільця в жовтні 2021 року: 5, 10, 14, 18, 23, 27.

Стрілець: діловий гороскоп на жовтень 2021Стрілець: діловий гороскоп на жовтень 2021

Жовтень 2021 року надасть представникам знаку зодіаку Стрілець можливості кар’єрного і професійного зростання.

Безробітні люди Стрільці можуть знайти нові способи пошуку роботи. Ті, хто зосереджений на собі або на дружбі, зможуть знайти роботу в цьому місяці.

Для Стрільця, який працює в офісі, ймовірно чекають певні зміни в поглядах на роботу і він розробить нову тактику роботи в команді.

Тактовність і ініціативність Стрільця допоможуть згладити розбіжності з колегами і керівництвом.

Деяких людей знаку Стрільця просуватимуть по службі. Стрільці-керівники відправляться у відрядження, де вони знайдуть нові ділові контакти.

Гороскоп на жовтень радить Стрільцю не поспішати з довірою новим партнерам, щоб не нарватися на шахраїв.

У жовтні у Стрільця з’явиться шанс стати фінансово незалежним. Ті, хто не відмовляється допомагати іншим і не боїться проявити свої таланти, отримають приємну грошову винагороду. Зростання доходів принесе великі витрати, в основному на господарські потреби. Цей місяць буде сприятливим для переоформлення спадщини, участі в конкурсах з грошовою винагородою і відкриття бізнесу після виходу Меркурія з ретрограду.

Любовний гороскоп для жінки Стрільця на жовтень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для жінки Стрільця на жовтень 2021 року

Прекрасні представниці Стрільця, які бажають знайти свою другу половинку, повинні почекати з пошуками до листопада. Всі нові партнери, з якими ви  познайомитеся в жовтні, скоріше за все принесуть тільки розчарування і втому. До того ж, вже згадана втома, яку принесе цей місяць, може зіпсувати репутацію жінки Стрільця в певних колах, що негативно позначиться на пошуку пари в майбутньому.

Пара, в якій жінка-Стрілець перебуває у відносинах, швидше за все, розійдеться. Відносини будуть здаватися занадто вимушеними, надуманими, такими, що вичерпали себе. Тому їх припинення здається єдино правильним рішенням для Стрільця.

Боятися цього не варто – в період самотності, жінка Стрілець якщо не знайде іншого партнера, то обов’язково відпочине і переосмислити своє бачення відносин.

Якщо бажання повернутися до минулого партнера нестерпно, то це можна зробити ближче до грудня, але для цього доведеться дуже постаратися і вкласти багато сил.

Заміжнім жінкам-Стрільцям може здатися, що швидкоплинна симпатія до чоловіка на стороні сильніше, ніж вдумлива, перевірена часом любов до чоловіка, але це не так.

Розірвання шлюбу через випадковий роман на стороні буде однією з головних помилок.

Щоб уникнути ризиків слід утримуватися навіть від невинного флірту на стороні і намагатися проводити більше часу з чоловіком.

Любовний гороскоп для Стрільця чоловіка на жовтень 2021Любовний гороскоп для Стрільця чоловіка на жовтень 2021

Вільним від стосунків чоловікам знаку зодіаку Стрілець, які подолають меланхолію і скептицизм, обов’язково пощастить. Партнер, який зможе винести в цьому місяці капризи Стрільця, стане хорошим, правильним і люблячим супутником життя. Відносини з такою людиною назавжди будуть оповиті пристрастю і турботою.

Головне для Стрільця – подякувати другій половинці за терпіння в найближчі місяці.

Чоловікам-Стрільцям, серце яких вже зайнято, жовтень обіцяє активне інтимне життя. Ви не повинні цього соромитися. Партнер з великою ймовірністю підтримає фантазії і експерименти Стрільців, і це може дати хороший імпульс відносинам. Щоб максимально використовувати цей момент, по можливості вам слід взяти відпустку і поїхати куди-небудь ближче до моря, щоб повною мірою насолодитися моментом.

Для одружених представників Стрільця жовтень – хороший місяць для того, щоб спланувати вагітність, відвідати лікарів і отримати всі необхідні консультації. Діти, зачаті в жовтні, стануть ідеальним символом любові і єднання між Стрільцем і його партнеркою. Без таких рішучих дій шлюб незабаром може здатися представникам цього знаку зодіаку втомлюючим і безнадійним, що з часом призведе до розриву.

Гороскоп Стрільця жовтень 2021: здоров'я і спосіб життя СтрільцяГороскоп Стрільця жовтень 2021: здоров’я і спосіб життя Стрільця

Зірки радять Стрільцям не займатися самолікуванням в жовтні, а довірити своє здоров’я досвідченому лікарю. Вашому виснаженому тілу тепер показані регулярні вправи, правильне харчування і спокій.

В середині місяця млявість і апатія будуть накривати вас сильніше, ніж будь-коли. Родичі допоможуть впоратися з осінньою тугою. Проводьте якомога більше часу зі своїми близькими – вони стануть для вас віддушиною в діловій метушні.

Стрілець захоче внести в свій образ нові штрихи, оригінальні аксесуари. Не варто починати використовувати нову декоративну косметику, але є повна свобода вибору нових ароматів.

Порада для Стрільця на жовтень 2021 року

  • Не знехтуйте можливістю діяти на благо і допомогти близьким у скрутну хвилину.

Жовтень 2021 року має дні, коли нам все буде даватися легше, завдяки підтримці Всесвіту. І є такі дні, коли краще взагалі не проявляти активність чи робити це мінімально.

Дні сили в жовтні

Небезпечні дні жовтня

Гороскоп жовтень 2021

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст