ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Скорпіон 2019 рік передбачає неухильний рух вперед

Гороскоп Скорпіон 2019 рік передбачає неухильний рух вперед

Для Скорпіона гороскоп на 2019 рік прогнозує досить вдалий час, але на його шляху буде багато перепон, які Скорпіонам доведеться долати. Прийшов час залишити старе позаду і йти далі.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Гороскоп Скорпіон 2019 рік: робота і кар’єра

В професійній сфері очікується вдалий рік. Справа, яку Скорпіон розпочав у 2018 році, получить своє продовження і розвиток.

Коло знайомих Стрільців буде розширюватися. В оточенні з’являться нові люди, крім цього, поновляться і старі зв’язки. Стосунки з давніми друзями і партнерами, які проживають в інших містах або країнах, помітно активізуються.

Деяким Стрільцям, у зв’язку з розвитком бізнесу, доведеться подумати про переїзд, але це справа наступного, 2020 року.

Позиції службовця помітно покращаться, і це відразу ж позначиться на фінансах, яких помітно додасться.

Службовці Скорпіони будуть мати стабільно роботу. Можливе підвищення, що позначиться на матеріальному стані.

Гороскоп Скорпіон 2019 рік: фінанси

Фінансове становище Скорпіонів у 2019 році буде на пристойному рівні. Більшість представників цього знаку Зодіаку перейдуть на абсолютно інший матеріальний рівень. І це не тимчасова ситуація – позитивні зміни отримають продовження і в наступні роки.

Гороскоп Скорпіон 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

У багатьох подружніх пар виникнуть проблеми з дітьми – молодші можуть хворіти, а старші поводитися нерозумно або в їхніх справах почнеться складний період. І в тому, і в іншому випадку на потреби дітей у сім’ї Скорпіона піде солідна частка сімейного бюджету. Відносини Скорпіона з кимось із родичів то поліпшуються, то погіршуються, і тільки під кінець року ця ситуація стабілізується.

У закоханих парах можуть виникнути непорозуміння через різні погляди на життя, різні життєві цінності і фінансові проблеми. Через це деякі пари розірвуть стосунки.

У багатьох Скорпіонів відновляться зв’язку з колишніми пасіями, які проживають в інших містах або країнах, і з часом це призведе до переїзду.

Гороскоп Скорпіон 2019 рік: здоров’я

Більшу частину року енергетичний потенціал Скорпіона невисокий. Гороскоп радить вести здоровий спосіб життя і всіляко дбати про себе. Зірки також рекомендують бути обачнішими в поїздках і за кермом.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст