ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп січень 2024 для кожного знаку зодіаку дає поради

Гороскоп січень 2024 для кожного знаку зодіаку дає поради

На початку року відбуваються астрологічні події, які допоможуть позитивно розпочати рік. Гороскоп на січень 2024 року дає поради кожному знаку зодіаку, як краще діяти в січні для досягнення своєї мети

Які головні астрологічні події в січні 2024 позитивно впливають на життя кожного знаку зодіаку?

Щоб кожен знак отримав максимальне сприяння планет та зірок варто прислухатися до порад гороскопу. Також, слід зважати на події, які мають вплив на наше життя.

Січень 2024 року несе декілька позитивних змін, що полегшать життя в різних сферах

2 січня

  • закінчується ретроградність Меркурія: він зупиняється й розвертається в директний (прямий) напрямок руху. Це важлива подія особливо для ділової сфери, хоча й в інших ви відчуєте зрушення. Отже, коли Меркурій позбавляється ретроградності, робочий процес для багатьох з нас нарешті стане більш приємним і ефективним.

4 січня

  • планета активності Марс змінює знак і заходить до знаку зодіаку Козеріг. Що це може означати та як вплине на наше життя? Такий перехід Марсу в новий знак дасть нам бажання жити та рухатися вперед. Багато людей відчують бажання діяти більш активно, зменшиться апатія та зневіра.

14 січня

  • швидкий Меркурій, який на початку місяця почав рухатися прямо, також, як і Марс, увійде до знаку зодіаку Козеріг. Ця подія вплине на нашу енергетику. І хоча не сильно, але Меркурій в Козерозі покращиться енергетику.

Ознайомтеся з іншими днями сили та небезпечними днями січня. Загалом на нас чекає сприятливий час. Даний гороскоп окреслює загальні тенденції, зумовлені астрологічними подіями, але в кожного знаку вплив цих та інших подій може по-своєму впливати на ту чи іншу сферу життя. Наприклад, перебування зірки чи планети в певному Домі гороскопа.

Які поради дає гороскоп на січень 2024 для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Які поради дає гороскоп на січень 2024 для знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Овен

Гороскоп 2024 передбачає, що для знаку зодіаку Овен січень проходитиме досить легко. Проте фахівці застерігають від легковажності, слід намагатися бути пильними.

У Овнів перший місяць 2024 року пройде легко та приємно, але все одно варто бути на чеку. Завойовувати нові вершини потрібно, однак, для цього не варто вибирати тактику “один проти всіх”. Іноді Овнам знадобляться союзники на шляху до ділового та фінансового олімпу. Марс додасть впевненості у собі, тому Овнам простіше проявити стійкість духу. Особливо важливо уникати конфліктів у коханні.

Телець

Представники Тельця отримають велику підтримку від Сонця, яке гостює в 9 Домі гороскопу. Завдяки енергії цієї зірки, Телець зможете стати впевненішим у собі та зі здоровим азартом взятися за справи.

Не виключені зміни у житті, відмова від старих принципів. Філософські роздуми спонукають Тельця змінити свій внутрішній світ. Гороскоп на січень 2024 вважає, що представникам Тельця, мабуть, варто зайнятися переосмисленням своєї діяльності та пошуком нових шляхів для розвитку. Аналіз колишніх помилок та промахів — найкраща мотивація для ривка вперед та отримання загальної поваги.

Деякі люди цього знаку зодіаку можуть взяти відпустку та рушать до країни, де мріли побувати.

Дуже важливо у січні не забувати проводити час з близькими та поручі з другою половинкою. Це допоможе відволіктися від повсякденної метушні та присвятити час відновленню сил.

Близнюки

Завдяки тому, що планета-управитель Близнюків Меркурій в перші дні січня виходить з ретроградного стану, це зніме всі внутрішні протиріччя Близнюків. Саме вони були причиною неспокою та поганого настрою Близнюків у попередній місяць. Позитивний вплив планет дасть змогу проявити себе у всіх сферах життя та успішно провести січень. Астрологи рекомендують бути чесними, але пам’ятати, що зайва прямолінійність має стати вибірковою.

Проте можливі певні складнощі в особистому житті. Гороскоп на січень 2024 прогнозує, що деякі Близнюки будуть сильно переживатимете з приводу особистого життя. Стосунки з коханою людиною на початку року не досить теплі. Можливий адюльтер на стороні. Але навряд чи цей зв’язок стане загальним надбанням. Якщо Близнюки зрадять, вони не захочуть про це розповідати всім навколо. Мабуть, це правильно, але краще утриматися від «стрибків у гречку», якщо хочете зберегти стосунки.

Рак

Представники знаку зодіаку Рак отримають підтримку від Марса та Меркурія сил для вирішення справ та нових звершень. Завдяки Сонцю, яке перебуває в 7 Домі, Рак може проявити себе на лідерських позиціях. Цей місяць варто присвятити досягненню бажаної мети у бізнесі та на роботі. Це хороший час для маркетингу, самореклами. Багатьом представникам знаку зодіаку Рак вдасться довести свою спроможність та значущість, а також вони зарекомендувати себе як чудового фахівця у своєму напрямі.

Передбачається, що багато Раків раптом усвідомлять, що найважливіше у житті – душевний комфорт. І, звичайно, бути просто щасливими. Самотнім представникам Рака у січні 2024 року пощастить в особистій сфері. Є шанс зав’язати знайомство, яке триватиме багато років. Це може бути справжня дружба.

Гороскоп січень 2024 для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Гороскоп січень 2024 для знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Лев

Люди знаку Лев на початку року отримають додаткові сили від союзника в особі Марса. Його позитивна енергетика дасть змогу виконати багато справ, не переймаючись нестачею життєвих сил. Меркурій також проведе січень у сильній позиції для Лева, що сприятливо позначиться на емоційному стані, вмінні знаходити спільну мову з людьми.

Сонце – покровитель Лева, перебуває в його 6 Домі гороскопа. Це чудовий місяць для плідної роботи та збирання «врожаю» за минулі праці. Лев реально заслуговує на захоплення. Головне, що знаком зодіаку Лев рухали не лише амбіції, а й розуміння того, які дії ведуть до перспектив. Це ідеальний місяць для любовних пригод та для ведення бізнесу.

Діва

Завдяки розвороту ретроградного Меркурія знак зодіаку Діва нарешті знайде сили та отримає можливість добре себе проявити. Астрологи радять займатися справами і не просиджувати даремно штани, потопаючи у сумнівах. Емоції вдасться взяти під контроль, тому душа Дів сповниться гармонією. Важливо працювати, але без фанатизму. Краще не забувати про кохання або його пошуки, а також про відпочинок.

Загалом, як передбачає гороскоп для Діви, весь перший місяць 2024 року Діва обертатиметься серед людей – нових та давніх друзів. Більшість представників знаку зодіаку Діва будуть випромінювати світло доброти і позитиву, що залучить в життя багато приємних особистостей.

Терези

Терезам загалом корисно займатиметься розробкою нових концепцій, просуванням нових ідей. Також це буде чудовий місяць для пошуків кохання, флірту, романтики. Нарешті, Терезам вдасться за бажання позбутися привидів минулого — негативних думок та спогадів, які дратують. Астрологи радять бути чемними з оточуючими — навіть із ворогами. Це змусить їх знизити градус негативу.

Деякі представники знаку зодіаку Терези захочуть більше дізнатися про свій рід, своє коріння. Інші ж будуть щиро дбати про близьких, дарувати увагу та самостійно вирішувати їх побутові проблеми.

Але все це стосується близьких та рідних. А от малознайомим людям буде майже неможливо досягти довіри Терезів. Цей знак зодіаку буде надто обережним у спілкуванні з малознайомими.

Скорпіон

Перебування Сонця в 3 Домі гороскопу принесе в центр уваги Скорпіона все, що пов’язано зі спілкуванням з близькими, поїздками та пішими прогулянками. Активність людей цього знаку

перейде всі межі, але саме це допоможе краще дізнатися про світ, себе і тих, хто поруч. Гороскоп на січень 2024 року обіцяє Скорпіону море радості та позитиву від подій, що відбуваються. Головне, контролюйте емоції, щоб довести кожну справу до кінця.

Проте слід бути уважними, адже наприкінці січня астрологи не виключають кризові ситуації. Проте завдяки сильному Марсу, Скорпіон чудово з усім упорається. Ця планета підкаже, як подолати стереотипне мислення, через яке деякі люди не дуже люблять спілкуватися зі Скорпіоном. Представникам цього знаку зодіаку вдасться стати більш цікавими співрозмовниками для більшості людей, які їх оточують.

Які поради дає гороскоп на січень 2024 для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Які поради дає гороскоп на січень 2024 для знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Стрілець

Астрологи вважають, що для Стрільця це сприятливий місяць, коли варто більше часу приділяти собі та своїй зовнішності, своєму здоров’ю. Такий підхід має кілька корисних ефектів: по-перше, Стрілець зможе відчути неймовірне збільшення сил і енергії. По-друге, цей знак зодіаку буде на вершині в сфері кохання. Коли знак зодіаку Стрілець подобається сам собі, він дуже подобається й оточуючим.

Гороскоп на січень 2024 прогнозує,  що Стрільця протягом всього місяця не покине відчуття, що він може досягти ще більшого. І це пов’язано не лише з інтелектуальним чи духовним світом, а й із матеріальними цінностями. Наприклад, Стрілець давно хотів про якусь річ і в січні вдалося зробити таку бажану покупку. Нехай це дрібниця, але самооцінка Стрільця значно зросте. Адже головне, що він отримав, що так сильно хотів. Проте великі суми добре не витрачати. Краще подумати, яку ще роботу можна знайти, щоб зміцнити бюджет.

Козеріг

Дуже позитивний прогноз на січень 2024 дає гороскоп для Козерога: людям цього знаку зодіаку посміхнеться великий успіх, причому у всіх сферах. Стрімкість і цілеспрямованість — ось ті дві якості, які важливо мати для того, щоб реалізувати свій потенціал на максимум. Завдяки Сонцю в 1 Домі гороскопу, Козеріг матиме більше впевненості. Набагато простіше буде приймати важливі рішення, а також простіше насолоджуватися справами, які раніше приносили лише головний біль.

Попри позитив, астрологи застерігають Козерога. А саме, щоб досягти бажаного, зберегти репутацію та захистити інших людей, Козеріг повинен прислухатися до бажань оточуючих. І це буде не складно, адже у січні 2024 року Козеріг здобуде перемогу в багатьох битвах.

Водолій

З початку січня для Водолія вихід Меркурія з ретрограду відчинить всі двері в діловій та фінансовій сферах. Не варто забувати, що це і планета спілкування, так що в коханні теж доведеться проявляти активність, особливо тим представникам Водолія, хто поки що перебуває в пошуках. Проте Сонце, один з активаторів Водолія, весь січень знаходиться в останньому, 12 Домі гороскопу. Це Дім усамітнення, таємничості, чогось езотеричного. Комусь захочеться вивчати окультизм, філософію чи парапсихологію. Багатьом представникам Водолія захочеться відійти від справ, усамітнитися та забути про справи. З’являться якості – скромність та замкнутість. Відчуття, що ви не там і не з тими людьми, не залишить Водолія.

Не виключено, що допомога Водолія знадобиться другові.

Риби

Гороскоп 2024 дає поради знаку зодіаку Риби, які можуть знадобитися. Адже січень матиме протиріччя для них. Рибам у січні доведеться зіткнутися з ірраціональністю цього світу та подій. Можливо, що труднощі принесуть цим людям щастя, тому потрібно добре сприймати абсолютно все. У Риб не буде багато сил, але з ними буде величезний успіх. Їхнє життя має перетворитися на краще. Щоб успіх їх не покинув, краще уникати надмірностей — у їжі, коханні, роботі. Рибам потрібна гармонія. Це їхній час та їхній шанс проявити себе.

Під впливом Сонця в 11 Домі гороскопа, Риби захочуть виділитись з натовпу, демонструючи індивідуальність. Способи виявити таланти та харизму будуть найнесподіванішими.

Гороскоп на весь 2024 рік

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст