ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп серпень 2023 від Анжели Перл: поради кожному знаку зодіаку

Свій гороскоп на серпень 2023 астролог Анжела Перл підгодовувала для кожного знаку зодіаку. Викладаємо стислі поради Анжели Перл, що акцентують увагу на вплив астрологічних подій серпня – дві Повні та Молодик, а також вплив через зміну Кармічного вузла. Рекомендації Анжели Перл для кожного знаку зодіаку допоможуть визначити пріоритети наприкінці літа.

Гороскоп серпень 2023 від Анжели Перл: поради знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Серпень відкриває Повня в знаку Водолія – 1 числа другий Супермісяць цього року.

Овен

На представників знаку зодіаку Овен чекають трансформації, пов’язані з переходом кармічного вузла в їх знак. Повня 1 серпня в 11 Домі дарує можливість розпочати життя з чистого аркуша. Молодий Місяць в знаку Лева народжується 16 серпня в 5 Домі кохання. Це надає Овну впевненості на щастя в особистому житті. Ще одна Повня 31 серпня проходить в 12 Ломі гороскопа. Це спонукає Овна зайнятися собою і визначитися з пріоритетами. Порада Анжели Перл для Овна: вам варто прислухатися до себе, щоб знайти шлях до щастя та забути про поразки.

Телець

На знак Тельця очікує насичений на події кінець літа. Серпень починається з Повного Місяця в 10 Домі гороскопа, який відповідає за прийняття рішень та звільнення від усього наносного, непотрібного, такого, що вже віджило своє. І Повня може висвітлити всі ці фактори. Молодий Місяць 16 серпня в знаку Лева буде 4 Домі – час вирішення питань, пов’язаних з житлом. Телець зможе переїхати, отримати спадщину чи придбати нерухомість. 31 серпня Повня в 11 Домі мрії надасть впевненості та енергії для виконання заповітних бажань та звільнення від минулого.

Близнюки

У серпні на знак Близнюки чекає безліч цікавих подій. Місяць починається з Повні в 9 Домі гороскопу, який відповідає за інформацію та розширення кордонів. В середині місяця, 16 серпня, Молодик в 3 Домі гороскопу надасть сил для зміни оточення, набуття нових знань і корисних зв’язків. Завершується серпень Повним Місяцем в 10 Домі гороскопа, приковуючи увагу Близнюків до зміни пріоритетів та відмову від усього, що заважає розвитку. Набути впевненості та з легкістю подолати тимчасові труднощі буде простіше, якщо Близнюки будуть вірити в себе та у свої сили.

Рак

Приємні зміни та нові перспективи відкриває серпень для Рака. Починається місяць з Повного Місяця у Водолії у 8 Домі гороскопу. Багато хто з представників Рака зможуть вирішити фінансові питання та закрити тему безгрошів’я. Молодик 16 серпня в 2 Домі гороскопу знову сфокусує увагу Рака на темі грошей. Рак зможе знайти додаткові або нові джерела доходу. Завершується місяць Повним Місяцем в 9 Домі удачі, а це означає, що Раки зможуть заявити про себе, легко здійснити заповітні мрії і вчасно опинитися в потрібний час у потрібному місці.

Гороскоп серпень 2023 від Анжели Перл: поради знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Молодик 16 серпня відбувається в знаку зодіаку Лев.

Лев

Серпень буде насичений на події завдяки впливу Місяця. Повня 1 серпня проходить в 7 Домі гороскопа та впливає на стосунки. Лев зможе поставити крапку – щось завершити, отримати відповіді на важливі питання та змінити життя на краще. Після Молодого Місяця 16 серпня настає час активної роботи над створенням успішного майбутнього, звільнення від ілюзій та стереотипів. Завершує серпень Повня у 8 Домі фінансів, що змусить Лева звернути більше увагу на вирішення фінансових питань.

Діва

Астролог Анжела Перл вважає, що серпень – це період для активності Діви, коли слід бути ініціативним, але без метушні. Перша Повня місяця – 1 серпня в 6 Домі висвітлить тему роботи та всієї ділової сфери. Завдяки чому для Діви стануть зрозумілішими певні ситуації, що дозволить приймати правильні рішення. Молодик 16 серпня в останньому Домі гороскопу – 12, вказує на етап завершення, фіналізації. Це час позбутися того, що заважало і не давало вільно дихати та рухатися вперед. Закінчує серпень і все наше літо – Повня 31 числа в знаку Риб. Ця астрологічна подія проходить в 7 Домі гороскопу, який відповідає за стосунки. Представники знаку зодіаку Діва зможуть визначитися з вибором, поставити крапку та розпочати новий етап свого життя.

Терези

Чудовий прогноз на серпень дає Анжела Перл для знаку зодіаку Терези. На людей цього знаку попереду очікує прекрасний місяць, коли можна сміливо дивитися в майбутнє і звільняти місце для приємних змін. Завдяки Повні 1 серпня в 5 Домі гороскопу, який відповідає за кохання, ведення бізнесу та творчість, Терези зможуть переглянути свої плани й щось змінити у своєму житті на краще. 16 серпня Молодик в 11 Домі гороскопу вказує на ймовірні зміни у спілкуванні. Під його впливом Терези можуть стати більш впевненими, завдяки змінам пріоритетів і планів. 31 серпня Повня відбувається в 6 Домі здоров’я та роботи. Ця Повня принесе знаку зодіаку Терези зміну режиму, можливість вирішити важливі питання та стати щасливішими.

Скорпіон

Для представників водної стихії – знаку зодіаку Скорпіон, місяць 1 серпня відкривається Повнею в 4 Домі гороскопу (місце проживання). Гороскоп на серпень від Анжели Перл передбачає, що Скорпіон може зайнятися ремонтом, переставляти (оновлювати) меблі, багато хто задумається над переїздом. Молодик проходить 16 серпня в 10 Домі гороскопу Скорпіона й він відповідальний за роботу, кар’єру та досягнення. Скорпіон може сформулювати для себе нові задачі, поставити нову мету та рухатися до неї. Чудове завершення серпня та літа передбачає Гороскоп Анжели Перл – Повня 31 серпня проходить в 5 Домі кохання та задоволень. Отже в цей період Скорпіон може зайнятися особистим життям та приділити увагу собі, а також весело проводити час.

Гороскоп серпень 2023 від Анжели Перл: поради знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

На що звертати увагу знакам зодіаку радить Анжели Перл. Це не означає, що ці події обов’язково відбудуться, але ймовірність дуже висока. Тому варто звернути увагу на ті сфери життя й в ті періоди, про які говорить популярний астролог.

Стрілець

Багато подій протягом місяця очікує на знак зодіаку Стрілець. 1 серпня Повня в 3 Домі гороскопу Стрільця вказує на багато спілкування, зустрічей та отримання важливої інформації. Молодик 16 серпня народжується в 9 Домі гороскопу (цей Дім – це далекі поїздки, нові можливості та зміна статусу). Саме в цих життєвих сферах Стрілець може мати якісь новини. Завершується місяць Повнею в 4 Домі (місце проживання). Анжела Перл радить представникам цього знаку зодіаку подбати про своє житло: можна зайнятися плануванням чи безпосередньо ремонтом домівки чи якоїсь кімнати, можливий переїзд. Не виключено придбання нерухомості, проте слід зважати, що з 23 серпня по 15 вересня 2023 Меркурій ретроградний. Можливо перед покупкою нерухомості цей час варто присвятити пошуку цікавого варіанту та перевірці документів.

Козеріг

Завершити літо на позитиві знаку зодіаку Козеріг допоможуть впевненість у собі та відсутність поспіху. Повня 1 серпня допомагає вирішувати фінансові питання. Молодик в Леві 16 серпня перебуває у 8 Домі фінансів і допоможе Козерогу позбутися проблем з грошима та знайти вірні рішення, щоб уникнути проблем. Наприкінці серпня та всього літа, завдяки Повні 31 числа в знаку Риб, яка проходить в 3 Домі гороскопу (спілкування та поїздки), Козеріг може знайти нові знайомства, здобути нові знання та покращити репутацію.

Водолій

Енергійним представникам повітряної стихії знаку зодіаку Водолій серпень подарує позитивні зміни. Але, як зазначає гороскоп на серпень від Анжели Перл, за умови, що Водолій залишатиметься пильним та не буде боятися відповідальності. Місяць починається з Повні 1 серпня, яка проходить в його рідному знаку – Водолія. Це дозволить представникам Водолія звернути увагу на себе та змінитись на краще. В середині місяця Молодик 16 серпня проходить в 7 Домі відносин. Тому Водолій може розпочати нові стосунки. Завершується серпень 31 числа Повним Місяцем у 2 Домі грошей. Згідно з прогнозом Анжели Перл знак зодіаку Водолій зможе здобути фінансову незалежність, розібратися з боргами та знайти додаткового заробітку.

Риби

Гороскоп Анжели Перл на серпень 2023 нагадує, що минулорічного серпня на багатьох Риб чекало кілька значних подій, завдяки яким вдасться змінити життя на краще. Цьогорічний серпень відкриває Повня в знаку Водолія, яка проходить 1 серпня в 12 Домі усамітнення, таємниць та завершення. Риби отримають явні знаки, які допоможуть звільнитися від всього наносного та правильно розпорядитись отриманою інформацією. 16 серпня в 6 Домі (роботи)і гороскопу Риб народжується Новий Місяць. Це час оновлення чи/та зміни пріоритетів, напрацювання корисних звичок та перегляду планів на майбутнє. І закінчують Риби це літо ще однією астрологічною подією – 31 серпня Повня в їх знаку Риби. Це час, коли представники Риб зможуть вийти з тіні, отримати результат своєї роботи та здобути щастя.

Головні астрологічні події серпня 2023

Місячний календар фаз Місяця та знаку зодіаку в кожен день серпня 2023

Ви не можете копіювати текст