ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп серпень 2023: кохання, робота, фінанси – астрологічний прогноз на останній місяць...

Гороскоп серпень 2023: кохання, робота, фінанси – астрологічний прогноз на останній місяць літа

В серпні 2023 року декілька планет продовжують ретроградний рух, а деякі – тільки входять в ретроград, що, безумовно, позначається на астрологічній ситуації. Гороскоп на серпень 2023 дає прогноз на сферу кохання (особистого життя), роботу та фінанси.

Гороскоп серпень 2023: основні астрологічні події та тенденції останнього місяця літа

Ретроградність планет впливає на астрологічні події і, відповідно, на життя людей. В серпні ретроградно рухається 6 планет: чотири з них продовжують зворотній шлях, розпочатий раніше, а ще дві планети наприкінці серпня розвертаються в ретроградний напрямок руху. Більш детально про головні астрологічні події серпня 2023 можна дізнатися за посиланням в кінці статті.

Основні тренди, які принесли деякі ретроградні планети:

  • багато людей матимуть бажання усамітнитися, щоб проаналізувати своє життя;
  • переосмислення минулого допоможе певним людям скласти оновлений план свого майбутнього;
  • деякі відносини будуть проходити випробовування, а деякі вийдуть на новий рівень;

ретроградний Меркурій в знаку Діви поверне колишні та старі захоплення. Цей транзит поставить нас віч-на-віч із минулим, як добрим, так і поганим.

Гороскоп на серпень 2023 року кохання, робота, фінанси, перша половина серпня

Серпень 2023 – місяць яскравих індивідуальностей. Прагнення самовираження може приймати крайні форми – егоцентризм, епатаж, непередбачуваність і бунтарство.

Своїми вчинками та поведінкою в серпні люди частіше дивуватимуть і обурюватимуть один одного, збиватимуть із пантелику чи ставити в глухий кут.

Початок останнього місяця літа буде під впливом Повні в знаку Водолія, ця подіє відбувається 1 серпня. Під впливом цієї астрологічної подіє звільниться безліч творчої енергії та фантазії – можна направити їх у позитивне русло: мистецтво, хобі, культурні та розважальні заходи, цікаві ігри та відпочинок з дітьми.

В першій половині серпня рамки та обмеження будуть особливо тяжко сприйматися, зросте спокуса до порушення порядку, збільшиться відмова від всіляких умовностей і стереотипів. Це породжуватиме більше нарікань по роботі, ієрархічних конфліктів у колективах та проблем із законом у соціумі. Варто бути більш терпимим та поважним до чужих правил, канонів та традицій.

Гороскоп на серпень 2023 року передбачає, що в особистому житті у багатьох буде бажання до чогось більш яскравого та незвичайного.

В серпні простіше закохатися художника у довгому жовтому шарфі, ніж у бізнесмена у суворому костюмі. При цьому ясне бачення чужих позитивних рис та недоліків застрахує від неприємних сюрпризів та розчарувань. Можна дозволити собі маленькі безумства та пригоди!

До 26 серпня Марс перебуває в знаку Діви, допомагаючи долати боязкість і сумніви, приймати рішення холоднокровно і ставитися до труднощів неупереджено.

Гороскоп на серпень 2023 вважає, що в цей час можна розв’язати будь-яку проблему

Астрологи зазначають, що особливо чоловікам притаманна майстерність у вирішенні проблем практичним шляхом. Господарські питання вирішуватимуться швидше, наприклад, від давнього прохання – шафка стане на своє місце до ремонту автомобіля.

В цей період, на думку астрологів, особливо вдалими будуть покупки побутових приладів, техніки та комп’ютерів – вони працюватимуть довго та справно.

Активний Марс, перебуваючи в Діві, вимагатиме фізичного навантаження для підтримки тонусу та здоров’я. Пасивний спосіб життя у серпні може призвести до набору зайвої ваги та загального послаблення організму. Тому для всіх без виключення будуть сприятливі прогулянки та пробіжки, виїзд на природу, походи в гори, активний туризм, заняття спортом, фітнесом та фізичною працею, наприклад, в саду та на городі.

Венера, як і деякі інші планети, в серпні продовжує свій ретроградний шлях, а з 16 серпня утворює тригон до Хірона. Того ж дня, 16 серпня, народжується молодий Місяць в знаку Лева. Це поєднання факторів може оголити такі проблеми взаємин, як ревнощі, егоїзм, хамство, цинічність та аб’юзивні нахили.

Гороскоп серпень 2023: кохання, робота, фінанси – астрологічний прогноз на другу половину серпня

В другій половині місяця астрологи передбачають ускладнення стосунків – навіть наймиліші на вигляд люди можуть виявити негативні якості. Над відносинами, які дорогі, доведеться попрацювати, в інших випадках дистанціюватися від неприємних і токсичних особистостей. Власні недоліки, образи, страхи та комплекси також дадуть знати про себе. Гороскоп на серпень 2023 року зазначає, що в другій половині місяця зростає ефективність психологічних консультацій, як персональних, шлюбних так і сімейних.

Меркурій в знаку Діви створить сприятливі умови для операцій з грошима, роботи з цифрами та документами. З 23 серпня Меркурій стає ретроградний і тому в останню декаду місяця астрологи радять бути особливо обережними і зосередженими в справах, які потребують підвищеної уваги до дрібниць. Мається на увазі робота з документами, складання договорів, фінансових звітів та зведених таблиць, програмування, робота з механізмами та керування транспортними засобами.

Основні астрологічні події серпня 2023

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст