ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп серпень 2022 Водолій: кохання, робота та здоров’я Водолія

Гороскоп серпень 2022 Водолій: кохання, робота та здоров’я Водолія

Для Водолія в серпні є хороша і погана новина: погана – вам не впоратися без допомоги, гарна – у вас є вірні друзі, які підтримають вас. Про все це та інші передбачення в сфері кохання, роботи та здоров’я розповідає гороскоп на серпень для знаку зодіаку Водолій.

астропрогноз для Водоліїв на останнвій місяць літаГороскоп на серпень 2022 для знаку зодіаку Водолій: що очікувати?

Серпень для Водолія буде багатогранним – будуть і злети, і падіння, але як їх сприймати, залежить лише від вас.

Гороскоп на серпень 2022 року передбачає, що під час спілкування з оточуючими Водолій знайде відповіді на багато питань, через які хвилюєтеся.

Іноді прохід Сонця через 7 Дом гороскопу може нагородити людину небувалою для неї впевненістю у своєму партнері, що згодом може спричинити розчарування. На жаль, не завжди реальність така, якою ми її бачимо та малюємо собі в своїх думках. Водолію вже давно потрібно змінити життя, і цілком можливо, що серпень стане саме тим місяцем, коли ви нарешті зробите це.

Транзит Сонця також дозволить позбутися набридливих та прикрих сумнівів. Виявивши наполегливість та рішучість у реалізації планів, Водолій зможе піднятися ще на один щабель кар’єрних сходів або розширити свій бізнес.

Гороскоп на серпень 2022 року прогнозує для знаку зодіаку Водолій, що це вдалий час для початку рекламної кампанії, проведення переговорів, укладання шлюбу або оголошення про заручини.

Можливо, в серпні 2022 вникнуть такі ситуації, які заведуть Водолія в глухий кут. Спочатку люди цього знаку зодіаку будуть думати, що можуть впоратися самотужки, але незабаром зрозуміють, що помилилися і переоцінили можливості. Без сторонньої допомоги Водолію не впорається. Доведеться забути про гордість і страх бути не почутим. У вашому оточенні є надійні люди, які прийдуть на допомогу.

Сприятливі дні у серпні 2022 для Водолія: 7, 12, 15, 19, 20

Несприятливі дні для знаку зодіаку Водолій: 23, 27, 28 серпня 2022 року.

Астропрогноз для Водоліїв в серпні 2022: кохання, особисте життя, сім’я - поради астрологів для сімейного та самотнього ВодоліяГороскоп Водолія серпень 2022: кохання, особисте життя, сім’я – поради астрологів для сімейного та самотнього Водолія

В серпні 2022 особливих сюрпризів в цій романтичній сфері життя не передбачається, тобто кардинальних змін зорі не віщують.

Любовний гороскоп на серпень 2022 стверджує, що у Водолія можуть виникнути непорозуміння з коханою людиною щодо роботи. Наприклад, ваш партнер може бути незадоволений тим, що ви довго затримуєтеся на роботі або берете роботу додому. Такі ж претензії можуть з’явитися по відношенню до коханої людини і у вас. Тому любовний гороскоп на серпень 2022 радить Водолію обговорити ці питання і пояснити ситуацію, чому виникає необхідність так багато працювати. Можливо, ви знайдете порозуміння і спільну думку, як краще організувати і робочий процес, і особисте життя.

Щодо самотніх представників знаку зодіаку Водолій, гороскоп вважає, що в серпні 2022 року більше шансів зустріти кохання на роботі!

Це може статися в офісі або під час робочого відрядження.

З 11 серпня, коли Венера перейде до 7 Дому гороскопу – для Водолія настає слушний період для зміцнення сімейних зв’язків та пошуку супутника життя. Правда, романтичним Водоліям слід пам’ятати, що принців на всіх не вистачає і тому навряд чи вас чекає лицар на білому коні. А от знайомство з пристойною людиною із серйозними намірами, цілком ймовірно.

Любовний гороскоп уточнює, що мова не йде про шлюб за розрахунком — а про серйозні стосунки. Порада для Водолія: не варто приймати поспішні рішення, якщо на першому побаченні між вами не спалахне «іскра». Треба спробувати краще пізнати людину, її інтереси та захоплення, ставлення до важливих для вас речей, і тільки після цього робити висновки. Загальні цінності та прагнення – важливіші за флірт і романтику.

Гороскоп на серпень 2022 не виключає, що представник знаку зодіаку Водолій давно знайомий з можливим супутником життя. Але донедавна сприймали його як друга. Тому варто уважно придивитися до свого оточення, може хтось із знайомих подобається вам?

Для представника Водолія в парі з невеликим стажем в серпні може завершитися «цукерково-букетний» період. Проте не варто переживати через дрібниці, адже попереду на пару чекає довгий шлях. І вже зараз потрібно вчитися підтримувати та довіряти партнеру. А романтику в стосунки завжди можна повернути.

Знак зодіаку Водолій: робота та кар’єра в серпні 2022Знак зодіаку Водолій: гороскоп роботи та кар’єри в серпні 2022

У Водолія в серпні буде підвищена інтуїція стосовно грошових операцій. Вони знатимуть, куди вкласти кошти з максимальною вигодою. Важливий момент – це мають бути чужі капітали, а не свої. Це стане поштовхом, щоб деякі представники знаку зодіаку Водолій змінили свою професію. Наприклад, хтось може стати фінансовим аналітиком, біржовим брокером чи страховиком. А комусь усміхнеться успіх, і він отримає несподівану спадщину.

Діловий гороскоп на серпень попереджає Водолія: якщо на вас чекають важливі переговори не треба нагнітати обстановку і не будьте надто впевнені у своїй правоті. Тим більше що це буде не так.

Якщо Водолій планує в серпні відкривати власний бізнес, для цього краще використовуючи спільні або позикові капітали.

Тільки в цьому випадку ваші плани виявляться успішними. Не варто сподіватися лише на свої сили. Перевірте ще раз всі нюанси, можливо, ви не врахували дрібниці, які можуть бути каменем спотикання.

Астрологічні події спровокують Водолія заглянути вглиб самого себе і зрозуміти справжній зміст тих ідей, які спадають на думку. Наприклад, Водолій зрозуміє, що займається «не своєю» справою – не любить свою роботу. Можливо, це станеться не саме собою, а завдяки якійсь людині з вашого оточення.

Меркурій 26 серпня переходить до 9 Дом. Виконуйте всі рекомендації гороскопу для Водолія на серпень 2022, використовуйте цей час для навчання, можливо навіть самостійного.

Хороших результатів Водолій може досягти у веденні спільного бізнесу при співпраці з іноземними партнерами, у сфері юриспруденції. Можливо, Водолій вирішить вирушити у подорож, але вона буде не розважальною, а з пізнавальними цілями.

Гороскоп серпень 2022 Водолія: здоров’я та самопочуттяГороскоп серпень 2022 Водолія: здоров’я та самопочуття

В останній місяць літа, за можливості, слід віддати перевагу активному відпочинку. Це набагато ефективніше занять у спортзалі. При цьому треба влаштовувати собі і «дні тиші» від фізичних навантажень та активностей. Наприклад, у вихідний день довше поспати, просто провести час на дивані з книжкою або перед телевізором. Тобто просто відпочити від всього.

Войовничий Марс цього місяця гостює у 4 Домі гороскопу Водолія. Це сектор сім’ї, він попереджає, що деякі представники Водолія витратять сили на допомогу родичам. Хтось з близьких може захворіти або потребуватимуть турботи.

Гороскоп на серпень 2022 року радить представникам Водолія уникати переохолодження та випадкових зв’язків, оскільки є ризик хвороб сечостатевої системи.

Перша декада серпня загрожує травмами. Треба бути пильними при керуванні автомобілем, у громадському транспорті та роботі з технікою.

Не виключені з КШТ, тому краще дотримуватися профілактичної дієти, якщо в анамнезі присутні хронічні захворювання. При погіршенні самопочуття, Водолій повинен звернутися до лікаря.

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст