ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп серпень 2022 від Людмили Кульбако розповідає про очікування серпня в різних...

Останній місяць літа досить насичений на астрологічні події, що, безумовно, позначиться на житті. Свій прогноз на події дає астролог Людмила Кульбако і її гороскоп на серпень 2022 року розповідає про ймовірні ситуації та очікування серпня в різних сферах життя. Отже, на що може відбуватися в комунікаціях, бізнесі, в особистому житті та в сфері здоров’я під впливом небесних світил. А порали від астролога допоможуть нам легше пройти складні періоди. До вашої уваги цікавий прогноз від київського астролога і таролога

Гороскоп серпень 2022 від Людмили Кульбако дає загальну характеристику періоду

ЕНЕРГІЇ серпня будуть бурхливими та місцями тривожними. Щось постійно буде вириватись та прагнути нас затягнути до суперечок, незадоволення всім та усіма. Буде багато образ та небажання з кимось миритись чи знаходити перемир’я. Так будемо повидитись ми, але у Всесвіту свої наміри та інструкції щодо нашого зцілення та примирення.

Енергії місяця будуть діяти як чарівна паличка чаклуна – тільки-но щось подумав чи зробив що суперечить миру та добру, відразу отримаєш цією ж паличкою по голівці, заодно і зачіску підправлять та до розуму повернуть.

Енергії місяця працюють на створення, побудову та налогодження нових зв’язків з собою та оточуючими, напрацюванням нових навичок та правил взаємодії з суспільством, та щирого порозуміння ближнього.

Гороскоп серпень 2022 від Людмили Кульбако: що чекати в сфері КОМУНІКАЦІЙ та в СОЦІУМІ?

Тут ми зіткнемось з повним непорозумінням один одного. Кожен буде намагатись досягти свого результату та вигоди, нехтуючи бажаннями та інтересами інших. Впертість, а іноді й агресивність можуть призвести до повного розбалансування деяких процесів, внутрішніх станів та настрою.

А також це може призвести до фінансових втрат або краху.

Будьте обережними та поважайте інших. Бо бумеранг працює на обидві сторони.

Гороскоп серпень 2022 від Людмили Кульбако дає прогноз ділової сфери життя

В сфері БІЗНЕСУ та ГРОШЕЙ, слід очікувати великих змін та трансформацій. Деякі процеси, що почались в липні, ще деякий час будуть протікати таємно, стримуватись деякими силами та неоприлюднюватись. І тільки наприкінці серпня можуть бути винесені на загал та принести багатьом нам розчарування та відчай. Але все ж таки не все буде так погано та катастрофічно. Кожен з нас в цьому місяці буде мати той достаток та успіх, на який заслуговує за минулі досягнення.

Що очікувати в коханні та особистому житті? Розповідає гороскоп на серпень 2022 від Л.Кульбако

В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ та КОХАННІ в цьому місяці на першому місці будуть стояти матеріальні та фінансові справи. І це буду підставою до розчарування та недовіри до свого партнера. Деякі люди будуть розмірковувати, щоб дати один одному відпочинок, а деякі -зберуть речі та поїдуть на деякій час, щоб побути сам на сам.

Але втішає те, що кінець серпня принесе нам порозуміння та відновлення в стосунках. Будуть нові зустрічі та романтичні переживання.

Гороскоп серпень 2022 від Людмили Кульбако: сфера здоров’я

ЗДОРОВ’Я в серпні буде нагадувати нам, що воно є та потребує нашої уваги. Потрібно бути дуже обережним з рідиною та всим, що пов’язане з водою.

Не зловживайте алкоголем, будьте дуже обережними на водоймах, якщо ви на відпочинку. А тим, хто живе біля води, взагалі будьте пильні зі своєю безпекою для життя, можливе різне.

Але десь у другій половині місяця ми будемо відчувати підйом енергій та бажання до великих справ.

Поради астролога Людмили Кульбако на серпень 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ на серпень – не піддаватися паніці та своїм страхам. Не перевтомлювати себе ні фізичними навантаженнями, ні емоційними хвилюваннями. В серпні, мабуть краще побути наодинці, якщо вам дискомфортно, та розібратись з собою, ніж бігти кудись у справах аби втікати від своїх думок та емоцій.

Кінець місяця буде наповнений сильними енергіями, які призведуть до впливових подій у житті кожного з нас.

Джерело

Ви не можете копіювати текст