ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп серпень 2021: важлива порада Анжели Перл кожному знаку зодіаку

Гороскоп серпень 2021: важлива порада Анжели Перл кожному знаку зодіаку

Важлива порада популярного астролога Анжели Перл, яку виклав гороскоп на серпень 2021, допоможе кожному знаку зодіаку скористатися сильними моментами. І навпаки, знаючі складні моменти, можна перенести важливі справи.

Гороскоп серпень 2021: важлива порада Анжели Перл кожному знаку зодіаку стихії вогню – Овен, Лев і Стрілець

Які поради дає Анжела Перл трійці вогняних знаків зодіаку?

Овен

Планета покровитель  Овна – Марс, перебуває в 6 Домі гороскопу Овна. Цей Дом відповідальний за дальніх родичів, за найманих працівників. На думку астролога, вплив цієї планети допоможе Овну правильно розподілити енергію і сили. Що, у свою чергу, дозволить швидко і якісно виконувати свою роботу і взяти на себе зобов’язання

Порада Анжели Перл представникам знаку зодіаку Овен

 • Ви повинні бути активними, щоб встигати робити те, що запланували. Це буде тримати організм в тонусі і ви зможете насолоджуватися своїми досягненнями.

Лев

Іменинник серпня – Лев, завдяки святковому настрою, може залучити в своє життя позитивні зміни. Молодик 8 серпня, який відбувається в 1 Домі натальної карти Лева, принесе додаткові сили, щоб люди знаку зодіаку Лев могли долати всі ь труднощі на своєму шляху.

Порада для Лева від Анжели Перл на серпень

 • Відсвяткуйте свій день народження так, щоб відкрити двері у своє щасливе майбутнє. Вам це до снаги!

Стрілець

Останній місяць літа Стрілець може провести активно, йдучи до своєї мети. Допоможе в цьому Марс, який в серпні перебуває в 10 Домі гороскопу Стрільця. 10 Дом вказує на пік кар’єри: професійні досягнення, посада, власний бізнес. Виходячи з цього

Анжела Перл радить Стрільцю на серпень 2021

 • Не зволікайте, працюйте, щоб мати щасливе майбутнє і благополуччя. На вас очікує удача в діловій сфері життя. Важливо, щоб Стрілець був готовий до життєвих змін.

Гороскоп серпень 2021: Телець, Діва і Козеріг – представники земної стихії отримали важливу пораду від астролога Анжели Перл

Знаки зодіаку земної стихії мають прогноз і пораду відомого астролога.

Телець

Важлива тема для Тельця в серпні, на думку Анжели Перл, це сім ‘я і домівка. Люди цього знаку зодіаку повинні не забувати про такий важливий аспект життя – родину. Після Молодика, який у серпні буде 8 числа в знаку Лева і в 4 Домі гороскопу Тельця. Вже з другої декади серпня Телець може розпочати щось нове, наприклад, ремонт або почати будівництво, переїжджати на нове місце проживання

Порада Тельцю від Анжели Перл

 • Приділяйте увагу і свій час близьким людям.

Діва

У серпні Діва, як і вогняний знак зодіаку Лев, святкує свій день народження. Завдяки перебуванню Марса в 1 Домі гороскопу Діви (а там він буде весь місяць), люди цього знаку відчуватимуть енергію і сили. Можна активно проводити цей час, з користю для себе, щоб відчути готовність до нових звершень.

Порада для Діви від Анжели Перл

 • Відсвяткуйте свій особистий новий рік – день народження у доброму настрої, щоб позитивною енергетикою налаштуватися на успіх. Адже це стане основою на наступні 12 місяців.

Козеріг

На думку астролога Анжели Перл, серпень 2021 року буде досить продуктивним. Наприкінці літа Козеріг може вирішувати багато фінансових питань. Ви зможете знайти нові способи заробляти гроші, повернути борг. Є шанс отримати фінансову підтримку зі сторони. Тем фінансів основна для Козерога в серпні.

Порада Козерогу від Анжели Перл

 • Якщо у вас є якісь фінансові плани, втілюйте їх саме в серпні, тому що місяць цьому сприяє.

Гороскоп серпень 2021: важлива порада Анжели Перл кожному знаку зодіаку водної стихії – Рак, Скорпіон, Риби

Основна порада, яку дає популярний астролог, допоможе зрозуміти, на чому саме краще сконцентрувати сили, щоб мати максимально позитивний результат.

Рак

Сприятливе завершення літа прогнозує Анжела Перл для Рака. Люди цього знаку зодіаку можуть отримати прибуток, піти на підвищення на роботі або іншим чином знайти шляхи покращення свого матеріального стану. На думку астролога, серпень важливий місяць для Рака, тому що в цей період закладається база для ваших майбутніх звершень.

Рак має пораду від Анжели Перл

 • Вам потрібно в серпні докласти зусиль і добре працювати, щоб весь час, що залишився до кінця цього року, мати можливість насолоджуватися результатами своєї праці.

Скорпіон

Планета активатор – управитель Скорпіона – Марс, у серпні 2021 року перебуває в 11 Домі гороскопу (11 Дом – це Дом друзів, премії, похвала, дивіденди від бізнесу, а також – виграш у лотерею.) активний Марс задасть напрямок розвитку людей знаку Скорпіон. В кінці літа у вас буде багато спілкування з друзями і знайомими. Це можуть бути особисті зустрічі, або ж онлайн спілкування через соцмережі чи інші варіанти сучасних комунікацій.

Скорпіон має пораду на серпень від Анжели Перл

 • Активно розвивайтеся і навчайтеся в серпні, щоб у майбутньому отримувати прибуток, завдяки просуванню свого бізнесу в інтернеті (особисті сторінки, живий журнал, сайт).

Риби

Представники знаку зодіаку Риби відчують сили і енергію для нових справ. Завдяки активному Марсу, який в серпні буде у вашому 7 Домі гороскопу (відносини, партнерство, шлюб), Риби можуть сміливо розпочинати нові проекти, вести поточні справи. Також, астролог передбачає, що самотні представники Риб мають шанс знайти своє щастя, а сімейні Риби – матимуть гармонію і ніжність в шлюбних відносинах.

Порада для Риб від Анжели Перл

 • Проведіть останній місяць літа активно, щоб залучити в життя позитивні зміни.

Гороскоп серпень 2021: Близнюки, Терези і Водолій – представники повітряної стихії отримали важливу пораду від астролога Анжели Перл

Що важливого повинні знати представники стихії повітря?

Близнюки

Астролог вважає, що серпень 2021 року буде активним для Близнюків. Після Молодика, вже з другої декади серпня, Близнюки будуть активно спілкуватися, подорожувати, знаходити нових друзів і однодумців, також – вони будуть активно вчитися. Якщо є хобі, можете спробувати розпочати бізнес – він має всі шанси стати успішним. Або ж, якщо у вас вже є бізнес – Меркурій допоможе знайти нових клієнтів.

Порада Анжели Перл для Близнюків на серпень

 • Ви повинні бути пильними, щоб не зробити помилки. Якщо зможете уникнути непорозумінь, нові починання принесуть успіх і заслужену винагороду.

Терези

Нові знайомства принесуть зміни в життя багатьох представників знаку Терези. У людей цього знаку зодіаку з’являться нові можливості, щоб підключитися до нової групи людей, знайти однодумців або почати свій шлях в новій для себе справі.

Порада Анжели Перл для Терезів  на серпень

 • Не втрачайте нові можливості, які дає вам доля

Водолій

Астролог Анжела Перл зазначила, що серпень – важливий місяць для Водолія, особливо – тема відносин. Деякі представники Водолія можуть знайти своє кохання, а деякі навпаки – розірвуть стосунки. В діловій сфері Водолій може заключити вигідні угоди і змінити своє життя на краще.

Водолій має пораду від астролога Анжели Перл на серпень 2021

 • Не бійтеся змін і боріться за своє щастя.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст