ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Риби жовтень 2021 передбачає неординарні події

Гороскоп Риби жовтень 2021 передбачає неординарні події

Знак зодіаку Риби мають досить позитивний гороскоп на жовтень 2021 року. В ньому астрологи передбачають неординарні події в особистому житті Риб і прогнозують успіх в професійній сфері. Гловне, на що слід зважати – до 18 жовтня, поки Меркурій ретроградний, потрібно завершувати відкладені старі справи. А всі нові проекти розпочинати вже в третій декаді жовтня. Також, гороскоп застерігає представників цього знаку зодіаку від прийняття різких рішень в особистому житті. Адже не все так однозначно.

Гороскоп кар'єри і фінансів Риб на жовтень 2021Гороскоп кар’єри і фінансів Риб на жовтень 2021

Середина осені, на думку астрологів, гарний період для роботи, бізнесу і кар’єрного розвитку. Венера, перебуваючи 10 Домі в секторі кар’єри Риб з 7 жовтня 2021, надає підтримку. Отже, представникам цього знаку зодіаку є всі підстави чекати нових професійних досягнень. А там, де професійні успіхи, очікується і фінансове зростання.

У жовтні багато планет будуть сприяти вирішенню різних справ. Небесні світила підтримають Риби в поїздках, у встановленні нових ділових зв’язків і навчанні, а також у вирішенні юридичних питань.

Співпраця з діловими партнерами з інших міст і країн принесе не тільки високі результати в роботі та бізнесі Риб, але і грошову вигоду.

Ретроградний рух планети комунікацій – Меркурія, який перебуває в ретрограді до 18 жовтня, посприяє вирішенню давніх проблем. В цей період Риби можуть займатися справами, які були відкладені. Все, що було не завершено, добре робити до 18 жовтня і Меркурій буде сприяти в цьому. Тобто добре повернутися до незавершених проектів і відкладеним до кращих часів робочим завданням. А ось щось нове до 18 жовтня 2021 починати не варто.

Стосовно грошей, то найбільш успішною для Риб може стати перша половина місяця. У цей час діють гармонійні аспекти Марса. Але, навіть якщо дохід буде вище звичайного, а таке цілком можливо, гороскоп на жовтень радить Рибам уникати зайвих витрат. Особливо це стосується імпульсивних покупок. Якщо піддаватися спокусі, є ризик витратити більшу частину зароблених коштів на речі, про покупку яких Риби згодом пошкодують.

Риби мають гороскоп на жовтень 2021 в сфері кохання і особистого життя цього знаку зодіакуРиби мають гороскоп на жовтень 2021 в сфері кохання і особистого життя

Планета краси і кохання, а також грошей – Венера, перебуває в найвищій точці гороскопу Риб – в 10 Домі кар’єри і професійних досягнень. Під таким впливом, прагнення і очікування Риб зростуть. Цей місяць буде вражаючим, можливі неординарні події.

Самотні представники знаку зодіаку Риб зосередяться на пошуку когось особливого. Зараз вони не готові розмінюватися на дрібниці, їм потрібен не просто об’єкт романтичних почуттів, але людина з видатними здібностями і високим соціальним статусом.

Завдяки позитивному впливу планет і зірок гороскопу, Риби мають всі шанси на зустріч з незвичайною людиною.

Риби, які вже зустріли свою другу половинку, звернуть увагу, наскільки пов’язані робота і відносини. Загальна мета і спільні задачі, згуртують Риб з партнером. Вони можуть надати один одному істотну допомогу в просуванні кар’єрними сходами.

Проте вплив ретроградного Меркурія може привнести у відносини партнерів певні сумніви. Можливо у Риб виникне підозра, що їх партнер щось приховує.

Гороскоп на жовтень радить: Риби не повинні діяти зопалу, краще уникати радикальних рішень у відносинах з коханою людиною.

Багато деталей будуть приховані від Риб і стануть зрозумілі тільки в третій декаді, коли Меркурій 18 жовтня відновить прямий рух. А Повня 20 жовтня допоможе висвітлити все, що приховувалося.

Порада гороскопу для знаку зодіаку Риб на жовтень 2021Порада гороскопу для Риб на жовтень 2021

  • Консервативний підхід до справ зараз краще. Стриманість і розсудливість допоможуть Рибам досягти свого на роботі і в особистому житті, а також отримати грошову прибуток.

Важливі астрологічні події і дні в жовтні 2021

Ретроградний Меркурій і його вплив

Дні сили в жовтні

Небезпечні дні жовтня

Гороскоп жовтень 2021 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст