ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Риби вересень 2022: кохання та сім’я, здоров’я, робота

Знак зодіаку Риби має гороскоп на вересень 2022 року, який дає передбачення на кохання та сім’ю, здоров’я, роботу. Також гороскоп називає сприятливі та несприятливі дні вересня для Риб. Даний гороскоп для Риб на вересень окреслює основні тенденції місяця, спричинені розташуванням небесних світил

Астропрогноз для знаку зодіаку Риб на вересень 2022 На що може очікувати знак зодіаку Риби? – розповідає гороскоп на вересень 2022

Як каже прислів’я, після ночі завжди настає світанок, що дарує надію на краще. І це повинно стати гаслом для Риб у вересня. Якщо люди цього знаку зодіаку збережуть оптимістичний настрій протягом місяця, будь-які зміни зможуть прийняти гідно.

Гороскоп на вересень 2022 року радить представникам Риб впевнено дивитися в майбутнє, а всі невдачі та сумніви залишити у минулому.

Під впливом Сонця, яке перебуває в 7 Домі гороскопу Риб, всі думки та й вчинки будуть спрямовані на залагодження партнерських, дружніх та сімейних відносин. Слід звернути увагу на зв’язки, які втратили цілісність, з часом «розхиталися» від суперечок та претензій.

Якщо Риби націлилися знайти нову роботу, потрібно бути активніше. І не лише в інтернеті. Наприклад, можна зателефонувати або написати друзям, щоб допомогли з вакансією. Не забувайте ще важливе прислів’я пораду: «Кожен шлях починається з першого кроку». Тож робіть щось, а не сидіть на місці.

Гороскоп попереджає знак зодіаку Риби, що у вересні вся увага колег та друзів буде сфокусована на особистому та професійному житті Риб.

З одного боку, це буде тішити самолюбство. Але з іншого, навпаки, принесе масу переживань та проблем у взаєминах. Заздрісники та недоброзичливці, немов із ланцюга зірвалися, розпускають чутки за вашою спиною.

Гороскоп на вересень 2022 року наполегливо радить, щоб Риби навіть натяку не давали, що вас щось засмучує.

Всім виглядом Риби повинні показувати, що вони впевнено йдуть своїм шляхом з гордо піднятою головою.

Багатьом представникам Риб цього місяця доведеться чимало працювати на дачі та вдома, допомагати та дбати про літніх родичів. Наприклад, хтось буде добудовувати щось на своїй ділянці, а інші Риби можуть розпочати ремонт. Гороскоп рекомендує бути більш пильними до здоров’я своїх близьких і в разі хвороби не зволікати, а одразу звертатися до лікаря.

Гороскоп вересень 2022 для Риб: кохання та сім’яГороскоп вересень 2022 для Риб: кохання та сім’я

На думку астрологів, вересень 2022 року мало підходить Рибам для прояву почуттів і романтичних побачень. Але це більше стосується самотніх представників цього знаку зодіаку.

Сімейні Риби, навпаки, мають багато можливостей для зміцнення відносин із другою половинкою.

Любовний гороскоп на вересень 2022 року радить знаку зодіаку Риби, які перебувають у шлюбі, згадати все те, що колись зблизило їх з партнером.

У вересні ви повинні бути командою з партнером. Це стосується всього – побуту, ремонту, подорожей, дітей, все потрібно робити разом з близькими родичами. У співпраці важливо, щоб Риби не виставляли претензій, не загострювали увагу на недоліках людини. Риби, які поки що вільні від стосунків, можуть познайомитися з гідним партнером. Нехай спочатку це буде лише дружба, зате потім можливе порозуміння на високому духовному рівні.

З 10 вересня, коли Меркурій стане ретроградним, багато принципів відійдуть назад, почнуть змінюватись погляди на життя. Багато Риб опиняться в тій реальності, яка дозволить правильно розставити пріоритети. Мета та химера – що важливіше для досягнення успіху?

Особиста сфера буде в центрі уваги, як і сексуальний бік життя.

Любовний гороскоп на вересень 2022 року передбачає для Риб вирішення давніх і болісних проблем.

При цьому самі Риби мають стати господарем своєї долі. Якщо вже є стосунки, то їх треба перетворити на щось яскраве. Не забувайте піддавати вогню вашим почуттям.

Деякі Риби вирішать відновити зв’язок з партнером, з яким вже близько спілкувалися. Причиною буде пристрасть чи матеріальна вигода. Але загадувати на майбутнє не варто, все проясниться лише після того, як Меркурій розвернеться в прямий напрямок руху.

Гороскоп на вересень 2022 для знаку зодіаку Риби: робота та бізнесГороскоп на вересень 2022 для знаку зодіаку Риби: робота та бізнес

Для реалізації планів, оформлення на нову роботу та створення ідейної бази найбільше підходить перша половина вересня, поки Меркурій 10 числа не став ретроградним.

У вересні Рибам слід триматися подалі від змагальних заходів, конкурентного ажіотажу та гарячих суперечок на робочі теми.

Якщо Риби вирішать з кимость співпрацювати, то це повинно плануватися на тривалий термін і з тими, кому вони по-справжньому довіряють. Обережніше з висловлюваннями та критикою на адресу керівництва, тому що слова Риб деякі колеги миттю донесуть до начальства.

Риби, які мають власний бізнес, повинні частіше зустрічатися з партнерами, на порядок денний виставляти фінансові питання. При цьому слід поводитися коректно, а способи та шляхи розвитку спільної справи пояснювати спокійно.

Перебування Меркурія у 8 Домі може призвести до розкриття секретів та цінної інформації. Кожну ситуацію Рибам потрібно розглянути з різних боків, щоб нікого не зачепити безпринципністю.

Меркурій стане ретроградним після 10 числа, доведеться займатись питаннями грошей. На цьому ґрунті можливі розборки, поділ і сімейні сварки. Причому не лише з рідними чи чоловіком (дружиною), а й з партнерами з бізнесу.

Для Риб у вересні 2022 важливо розплатитися по боргам. 

Наприклад, якщо брали у банку велику суму в кредит, тоді потрібно її старанно виплачувати, щоб не було проблем.

Успішно завершаться справи, пов’язані зі спадщиною, продажем (купівлею) майна чи оформленням пенсії. І в цих питаннях, як передбачає гороскоп на вересень, у Риб не повинно виникнути жодних перешкод.

Потрібно остерігатися нових позик, ризикованих випадів та нездорового азарту. Все це точно приведе до краху та глибокої депресії.

знак зодіаку Риби вересень 2022: здоров’я та самопочуттяГороскоп Риб вересень 2022: здоров’я та самопочуття

Як прогнозує гороскоп, у вересні енергетичний запас та здоров’я Риб будуть на високому рівні. Протягом місяця Рибам лише варто стежити, куди використовуються їх внутрішні ресурси. Це має бути грамотна витрата.

Рекомендується частіше ходити пішки, виїжджати на природу та їздити велосипедом. Якщо хочеться займатися спортом в колективі, то можна записатися на фітнес або придбати абонемент у тренажерний зал. Плавання – добре зміцнює імунітет і сприятливо впливає стан суглобів.

Гороскоп на вересень рекомендує представникам знаку зодіаку Риби брати курс на здоровий та позитивний спосіб життя.

Повноцінне харчування та вітаміни – ось, що потрібно взяти на замітку, а вересень – чудовий період, щоб споживати «природні» вітаміни у вигляді свіжих фруктів і овочів прямо з грядки.

Тим представникам Риб, хто хоче скинути заву вагу, слід ретельно стежити за збалансованим харчуванням. Варто треба відмовитися від вживання алкоголю. Особливо, якщо до їх складу входять дріжджі, тому що є ризик отримати «пивний животик». Крім того, що через алкоголь можливі неприємності зі здоров’ям, а є велика ймовірність потрапити до складних ситуацій, пов’язаних із законом.

Представники знаку зодіаку Риби, які мають хронічні захворювання, повинні особливо прислухайтеся до свого організму. Найкраще вжити профілактичні заходи, щоб виключити загострення.

  • Сприятливі дні у вересні 2022 року для Риб: 5, 7, 13, 27, 29
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Риби: 11, 15, 22 вересня 2022

Гороскоп вересень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Ви не можете копіювати текст