ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Риби на 2019 рік дасть поради від астрологів

Гороскоп Риби на 2019 рік дасть поради від астрологів

В прийдешньому 2019 році під головуванням Жовтої Земляної Свині, Риби будуть цілеспрямованими і безстрашними – вони будуть шукати, яку вершину їх підкорити. Гороскоп Риби на 2019 рік обіцяє: будуть вершини, які підкоряти і Ви зможете це зробити.

Риби 21 лютого – 20 березня

Гороскоп Риби на 2019 рік: робота і кар’єра

В цьому році на Риб очікує ціла низка можливостей, на які Ви довго очікували. Підприємці можуть розпочати новий, цікавий проект, службовці-Риби зможуть розраховувати на нову робот.

В 2019 році вплив планет буде значний і працьовиті та наполегливі представники цього знаку побачать суттєві зміни у професійній сфері. Що, безумовно, позитивно вплине на кар’єру і матеріальний стан. Всесвіт буде очікувати від Риб лише найважливіше: концентрація на головному; не впадати в розпочав, якщо доведеться освоювати нові, незвичні обов’язки; навчитися комунікувати з людьми, вищими по соціальному чи професійному статусу.

Складними для спілкуванням з начальством можуть видатися червень, липень і вересень. Гороскоп Риби радить в цей період бути готовими шукати компроміс, хоча це буде й нелегко. Інші місяці цілком вдалі.

В 2019 році Риби налагодять багато нових зв’язків і відновлять старі, які можуть стати дуже важливими для них.

Гороскоп Риби на 2019 рік: фінанси

Завдяки позитивним змінам у професійній сфері Риб, матеріальний стан також значно покращиться. Вдалими місяцями для справ і грошей будуть: квітень, травень, серпень, листопад і грудень 2019 року.

Гороскоп Риби на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Зорі очікують, що сімейне і особисте життя у Риб в 2019 році будуть менш значущими, ніж робота і кар’єра. Це можна пояснити тим, що весь свій час Риби будуть присвячувати роботі, що не може не вплинути на стосунки через брак уваги близьким та рідним.

Загострення проблем на особистому фронті найвірогідніше у червні, липні і вересні. Гороскоп радить Рибам все-таки виділити більше часу в цей період для спілкування з сім’єю, шукайте компроміси, будьте більш терплячими. Це стосується і неодружений Риб.

Самотні Риби в 2019 році можуть розчаруватися у старих стосунках і зав’язати нові романтичні відносини. Велика ймовірність знайомств у подорожах чи в колі людей, які приїхали здалека.

Гороскоп Риби на 2019 рік: здоров’я

Всесвіт наділить Вас високим енергетичним потенціалом і буде підтримувати його продовж усього року Жовтої Земляної Свині. Тому серйозні хвороби Рибам не страшні. А дрібні застуди, Риби швидко подолають.

Досить успішний рік очікує на Риб у діловій сфері, фінансах та здоров’ї.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст