ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Рак на 2019 рік прогнозує активний, але нервовий рік

З 5 лютого 2019 року вступила в свої права покровителька року – Жовта Земляна Свиня. Вона опікується усіма знаками зодіакального кола. Для Рака гороскоп на 2019 рік досить складний, але результати вартують прикладених зусиль.

Рак 22 червня – 22 липня

Гороскоп Рак на 2019 рік: робота і кар’єра

Весь рік Раки будуть зайняті справами. Якщо Ви розпочали справу весною 2018 року, то вона буде успішно продовжена і в цьому році. Це, безумовно, позитивно відобразиться на фінансових справах. Але разом з удачею приходять проблеми. Стосунки з окремими партнерами далекі від ідеальних, можливі серйозні розбіжності, пов’язані з розвитком справи або з її розділом. Найскладніший період у цих сварках припадає на лютий, червень і липень 2019 року, хочу і в інші місяці вони також будуть тривати.

Керівникам-Ракам потрібно бути готовими до безліч перевірок, які принесуть чимало клопоту. Найбільш ймовірний період – початок року та червень і липень.

Гороскоп Рак на 2019 рік: фінанси

Фінансова ситуація прогнозується досить стабільна, але через різні проблеми професійного і особистого характеру, можуть бути додаткові видатки. Протягом року великі витрати будуть чергуватися з великими доходами, але втриматися на плаву Ракам вдасться.

Гороскоп Рак на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Особисте життя буде досить складним у Рака в цьому році. Подружжя, у яких складнощі в стосунках, будуть сваритися і, навіть, думати про розлучення. В деяких парах криза досягне свого піку і розлучення може стати фактом. Але в кінці року можливі зміни. Багато зрозуміють, що спільно пройдене – багато чого варте. До чого все це призведе, покаже 2020 рік, але шанси у Рака на примирення є.

Гороскоп Рак на 2019 рік: здоров’я

Енергетичний потенціал протягом року бути не виском, тому зорі радять Ракам піклуватися про своє здоров’я. 2019 рік може стати ідеальним для початку занять спортом, відмови від шкідливих звичок і набуття корисних. І ще – протягом усього року Ракам потрібно бути дуже уважними у поїздках і за кермом.

Ви не можете копіювати текст