ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Відомий астролог Павло Глоба склав гороскоп на жовтень для всіх знаків Зодіаку. Астропрогноз Павла Глоби дає своє трактування розташування зірок і планет і їх вплив на життя і вчинки представників всіх знаків Зодіаку. На думку астролога, у більшості випадків, головною причиною невдач являється негативна енергетика. Її джерела – неприємні місця і конфліктні люди. У жовтні варто остерігатися саме токсичних людей.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Овна

Зазвичай представники Овна не мають сумнівів і страхів оточуючих людей, проте в жовтні зорі і планети гороскопу радять їм як можна менше слухати сторонніх. Не варто конфліктувати і піддаватися на провокації. Вони можуть стати причиною головного болю, невпевненості, зриву планів.

Астролог радить приділяти більше часу для відпочинку в жовтні. Мова йде не тільки про вихідні дні, але й про відпочинок вечорами після трудового дня. Не варто перевантажувати себе роботою у жовтні.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Тільця

У Тільця в жовтні мрії і бажання можуть здійснитися, але для цього доведеться докласти зусилля. Астрологи радять не цуратися роботи, не перекладати свою відповідальність на чужі плечі і не боятися просити допомоги.

Павло Глоба радить прислуховуватися і приглядатися до всього, що відбувається навколо. У жовтні у представників Тільця може відбуватися багато цікавого. Гороскоп на жовтень передбачає, що деякі важливі події стануть початком нового шляху у коханні і у справах. Зорі і планети гороскопу позитивно налаштовані, так що Ви сміливо можете розпочинати чи завершувати стосунки, займатися пошуком нової роботи і нових джерел доходу. Всесвіт буде сприятливим для Тільця у жовтні.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Близнюків

Досить непередбачуваний і динамічний період настає для Близнюків. Один день може бути продуктивний, а наступного дня – вже щось змінюється. Коли день не дуже сприятливий, можна скористатися духовними практиками, наприклад, афірмаціями. Гороскоп на жовтень радить Близнюкам з самого ранку налаштовуватися на краще, щоб негативний настрій зірок, по-можливості, мінімально відбивався на удачі.

Не виключена можливість, що у другій половині місяця Близнюки піддадуться ревнощам. Гороскоп Павла Глоби радить надавати більше свободи своїм близьким і друзям. Інакше Вам не уникнути сварок і конфліктів. Через нервування і негаразди можуть зруйнуватися амбітні плани і справи на роботі, може погіршитися самопочуття. Тому Близнюкам варто старатися тримати під контролем свої емоції.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Рака

Зорі і планети гороскопу сильні і гармонічні і вони схильні до представників Раку. Тому вони будуть надсилати Вам підказки Всесвіту. У Раків в жовтні інтуїція буде на високому рівні і тому потрібно до неї прислухатися.

У коханні представників сузір’я Рака очікує багато успіхів і радості. Це стосується не тільки самотніх Раків, але й тих, хто вже перебуває у стосунках.

У жовтні гороскоп радить зосередити увагу на тих справах, які Раки вважають пріоритетними для себе. Проте, не можна забувати про коханих і близьких людей. Вам важливо знаходити баланс, не впадаючи у крайності егоїзму чи альтруїзму.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Лева

Жовтень буде часом великих і малих змін, яскравих емоцій, конфліктів і сварок. З цієї причини Левам потрібно бути обережними у спілкуванні з недоброзичливцями. Вам потрібно бути тактовними і передбачливими.

Леви будуть дуже чутливими у жовтні. Астролог радить уникати фальшивих почуттів, тому що в романтичних стосунках і дружбі саме вони можуть принести біди. Чесність і відвертість стануть кращим способом зближення з людьми. Гороскоп радить в жовтні зважувати кожне слово.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Діви

На Діву у жовтні очікує сплеск інформації, тому представникам цього знаку доведеться проявляти більше уваги до деталей. Це ідеальний час для навчання, отримання нових знань і навичок, перевірки їх на практиці. Також, у жовтні Діві бажано бути більш активною фізично. Це допоможе позбутися негативу і виплеснути енергію у фізичних вправах.

Гороскоп Павла Глоби радить Діві заздалегідь визначитися з пріоритетами на жовтень. Ви не зможете виконувати одразу кілька справ. Астрологи радять зосередитись на коханні і його пошуку або на роботі і домашніх справах.

В особистому житті самотні Діви можуть отримати увагу найчарівніших і харизматичних людей, що підніме їх самооцінку на новий рівень.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Терезів

Терези повинні уникати спілкування з негативними людьми у жовтні. Допомогти в цьому можуть заняття домашніми справами і час, приділений хобі. У процесі прибирання вдасться позбутися крім мотлоху, ще й негативних думок. Завдяки цьому Терези отримають оновлення домашньої енергетики, що поліпшить настрій і самопочуття.

Безліч проблем у жовтні вирішиться без будь-якої фізичної чи емоційної напруги з боку Терезів. Гороскоп на жовтень вважає, що Ви можете займатися шопінгом, зміною обстановки, відправитися у дальню подорож. Якщо у Вас з’являться невідкладні справи, продумайте запасний план.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Скорпіона

Скорпіон у жовтні матиме спокійний і тихий період, який ідеально підходить для релаксу, відпочинку, спілкуванню з приємними людьми і для рутинних справ. Але при цьому, астрологи застерігають, що на роботі можуть активізуватися заздрісники і вороги.

Як би це не було складно, астролог радить Скорпіону навчитися говорити людям «ні». Якщо жертвувати особистим часом заради інших, його може не вистачити на самих себе.

Скорпіонам варто сфокусувати увагу на обов’язках, на реалізації давніх планів. У жовтні їх може очікувати приємний візит, зустріч з далекими родичами або старими друзями. Самотнім представникам цього Знака вдасться зустріти цікаву людину.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Стрільця

Для Стрільця настає ідеальний час для любих справ. Астролог радить розпочати місяць з генерального прибирання, щоб оновити енергетику в домівці. Також, можна зробити перестановку меблів, щоб підняти собі і своїм домашнім настрій.

У складних справах Стрілець повинен проявляти терпіння і витримку. Не все Вам буде вдаватися з першого разу, особливо, коли у Вас в голові надто багато думок і бажань. В цьому місяці Стрільцю не завадить бути самокритичним. Але до чужих слів краще відноситися з певною долею скептицизму, тому що серед людей буде багато заздрісників, яким сумніви Стрільця будуть грати на руку. Тому зважуйте все і дійте.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Козерога

Питання майбутнього будуть хвилювати представників Козерога у жовтні. Це добре позначиться на мотивації, але може негативно позначитися на удачі. В такому випадку варто скористатися афірмаціями на залучення успіху і удачі. У спілкуванні з людьми Козероги рідко втрачають самоконтроль, але в жовтні їм знадобиться бути особливо тактовними. Конфлікти зараз ні до чого.

У другій половині місяця гороскоп Павла Глоби радить зосередитися на щоденних проблемах та обов’язках. Велика удача чекає Козерогів в любовної сфері, але для найкращих результатів буде потрібно проявити більше наполегливості. Для підвищення продуктивності, Козерогу не варто братися за все відразу: краще вирішувати проблеми і завдання поступово, послідовно.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Водолія

Водолію у жовтні усміхнеться удача, але втримати її поряд допоможе тільки оптимізм і віра в себе. Негативний настрій, невпевненість і комплекси навіть у маленькій кількості, можуть призвести до появи проблем. Зорі гороскопу хочуть бачити поряд з Водолієм чуйних і добрих людей, які готові прийти на допомогу оточуючим. Ця доброта повернеться до Вас у подвійному розмірі.

Астролог застерігає представників цього знаку, щоб Ви не впадали у крайнощі. Не потрібно повністю занурюватися у роботу чи стосунки – тримайте золоту середину і будьте помірними у всьому.

Гороскоп Павла Глоби на жовтень 2019 року для Риб

Представникам знаку Риб буде легше адаптуватися до змін навколо. Це ідеальний час для Риб для зміни роботи, для нових починань і проектів. Також, вдалими для Вас будуть знайомства з новими людьми, завершення і початок стосунків. Не завадить Рибам трохи помріяти, спробувати себе у незвичних для Вас амплуа.

Традиційно вважається, що Риби – творчо обдаровані люди, але в жовтні Вам буде трохи важче підкорювати подібні висоти. Але Вам не варто перейматися, тому що вже в другій половині місяця, все повернеться на свої місця. Головне зараз – проявляти стриманість і не ризикувати, а також уникати спілкування з людьми з негативною енергією.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст