ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку...

Прогнозам Павла Глоби довіряють багато людей. Саме тому гороскоп Павла Глоби користується популярністю серед читачів. Не виключення і гороскоп на вересень 2020 року, в якому астролог дає поради для кожного знаку Зодіаку.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для Овна

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Овен повинен бути відкритим для всіх змін

Початок осені для Овна – час великих змін. Овен повинен бути готових до нових турбот і бажань. Тому на початку вересня зовсім не буде часу для смутку і апатії, самокопання і щоб шкодувати за чимось. І це дуже добре, тому що Овен може відчути: життя продовжує вирувати, а осінь – це лише новий його етап.

Астролог Павло Глоба рекомендує представникам Овна розпочати з прибирання домівки. Це важливо, тому що у чистоті вільно циркулює позитивна енергія, а весь негатив зникає. В результаті в Овна буде більше сил, менше хвороб і нездужання, кращий захист від токсичних людей.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для Тільця

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
На Тільця очікує багато різноманітних подій

Для Тільця вересень буде насиченим періодом. В цей час може з’явитися нове захоплення, романтичні стосунки, нова робота і нові друзі. Всесвіт буде прихильним до Тільця і у вересні відкриє потік для удачі і енергії. Для представників цього знаку важливо не ділитися своїми планами.

Гороскоп Павла Глоби на вересень передбачає, що у людей, народжених під знаком Тільця, будуть осяяння і передбачення, які треба записувати. Такі підказки слід запам’ятовувати, тому що вони допоможуть досягти бажаного.

Особисте житті і кохання будуть тісно пов’язані з фінансовою сферою. Астролог Павло Глоба має на увазі, що можуть бути флірти і романи на роботі. Або ж Ви можете займатися фінансовими справами разом з другою половинкою.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року для Близнюків

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Близнюки повинні йти вперед, незважаючи ні на що

Три декади вересня будуть різними для Близнюків. Тому поради Павла Глоби, які він дає у гороскопі на вересень, будуть дуже в пригоді. Отже

Перша декада вересня буде сприятливим часом для Близнюків, адже зорі і планети перебувають у гармонії. Це означає, що Близнюки можуть забути про минуле і повинні думати вже про майбутнє.

Друга декада вересня буде динамічною і непередбачуваною для Близнюків. Середина місяця буде сповнена хаосу, метушні і непорозуміння. При цьому слід зважати, що більша частина успіху в цей період, буде залежати від самих Близнюків.

В третю декаду, починаючи з 21 вересня, небесні світила знову набудуть гармонійного стану. Тому перший місяць осені завершиться позитивно у більшості представників знаку Близнюки.

Порада на вересень, яку дає гороскоп Павла Глоби для Близнюків – не треба боятися діяти, а слід йти вперед.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради дає для Рака

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Щоб не втратити друзів і дорогих людей, Рак повинен поводитися чесно

Знак Рака вважають одним з тих, хто вміє досягати свого хитрощами і певними інтригами. Астрологи вважають, що їх неординарне мислення і високий рівень інтелекту допомагають Ракам «зрізати кути» і швидше досягати своїй цілей. Однак у даному випадку гороскоп Павла Глоби на вересень застерігає Рака – в цьому місця слід відмовитися від такого стилю. Інакше Ви можете втратити друзів, близьких і відчути зневагу колег по роботі.

В останню декаду вересня небесні світила стануть більш сприятливими, тому наприкінці місяця все налагодиться. І допоможе в цьому вміння Раків визнавати свої помилки і знаходити компроміси у суперечках. Порада для Рака на вересень: слід пам’ятати про почуття оточуючих людей.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року дає поради для Лева

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Всі проблеми Лев повинен вирішувати одразу

В перші тиждень-півтора, Лева може навідати меланхолічний настрій. Але позбутися його досить просто: можна влаштувати собі міні-відпустку, за допомогою фізичних вправ, прогулянок на свідому повітрі і афірмацій на удачу.

Вже орієнтовно з 9 вересня ситуація різко почне змінюватися на краще і так триватиме до кінця місяця. Завдяки тому, що середина і кінець вересня будуть сприятливим часом для Лева, тому він може займатися будь-якими справами, якими захоче. Це можуть бути як духовні практики, так і наполеглива праця. А може бути поєднання першого і другого в зручному форматі для самого Лева.

Єдине, чого Леву варто остерігатися у вересні – ігнорування негараздів, навіть дрібних. Порада, яку дає гороскоп Павла Глоби на вересень для Лева: всі проблеми необхідно вирішувати одразу, категорично не можна залишати їх владнання на потім.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року вважає, що для Діви це самий вдалий місяць осені

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Вересень – найкращий місяць осені для Діви

Діва може розраховувати на неймовірний творчий злет у вересні, особливо в першу половину місяця. Перша половина вересня буде емоційним, яскравим часом, який надовго запам’ятається Діві. Тому варто скористатися таким надзвичайно щедрим подарунком долі. В 20х числах місяця буде певний спад енергетики, проте, на думку астролога, вересень все одно буде самим вдалим місяцем осені для Діви.

Хоча місяць дуже сприятливий, проте гороскоп Павла Глоби на вересень застерігає Діву від шопінгу. Точніше – від надмірного шопінгу, тому що через позитивний емоційний настрій, Діва можуть витратити зайве на покупки, про які потім буде жалкувати.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року прогнозує для Терезів ідеальний період для особистого життя

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Терези відчують прорив в особистому житті

Вересень стане ідеальним часом для флірту, романтики, знайомств Терезів. Також, ті стосунки, які вже існують, перейдуть на новий, більш серйозний рівень. Ви можете освідчуватися, знайомитися з батьками другої половинки, починати жити разом, брати шлюб – вся небесна енергетика буде сприяти в цьому. Такою поведінкою Терези покажуть коханій людині, що стосунки з нею – це не розвага і не швидкоплинний роман, а серйозні відносини.

Астролог рекомендує у вересні очистити домівку від негативної енергії. Розпочати це робити слід з генерального прибирання житла вже у перші дні місяця. Слід позбутися всіх зламаних і старих речей, які можуть вливати, як енергетичні вампіри. Вересень – ідеальний час для косметичного ремонту, перестановки меблів, створення затишного простору. В оновленій обставноці, насиченою позитивною енергетикою, для Терезів буде добре і працювати дистанційно, і зустрічатися з друзями.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для Скорпіона

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Скорпіону слід прислухатися до астропрогнозу на вересень

Тиждень-півтора на початку вересня можуть видатися складними для Скорпіона, тому що небесні світила позбавлять його частини своєї енергії. Тому до 10 числа буде досить складно приймати важливі рішення. Ймовірні конфлікти і складнощі у відносинах як на роботі, так і в особистому житті.

З середини вересня ситуація різко зміниться на протилежну. У житті Скорпіона почнуться зміни на краще у всіх сферах життя. Представникам знаку буде легше працювати, у бізнесі і ділових справах почнуться рухи у потрібному напрямку. Особисте життя також наповниться позитивними змінами. Особливо це стосується самотніх Скорпіонів.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для Стрільця

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Стрільцю слід тримати при собі свої почуття і плани

Непростий початок вересня очікує на Стрільця. Тому представникам цього знаку необхідно добре зважувати кожен крок, кожен вчинок, кожне слово. В іншому випадку Ви отримаєте тільки нові проблеми і біди. Стрільцю доведеться пережите низку випробувань у вересні. Наприклад, на шляху можуть зустрітися недоброзичливці і заздрісники, яки будуть псувати якщо не життя, то настрій – точно.

В  третю декаду, після 21 вересня, життя Стрільця почне налагоджуватися і все буде відбуватися, як зазвичай – без різких злетів і падінь.

Порада, яку дає гороскоп на вересень від Павла Глоби для Стрільця: не можна звірятися про свої почуття і емоції першій же людині. І не можна ні з ким ділитися своїми планами і мріями.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради отримав Козеріг

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Козеріг повинен розвивати свою інтуїцію

Планети і зорі будуть постійно змінювати свою енергетику. Їх настрій буде як гойдалка, тому у Козерога буде непередбачуваний і не прогнозований період, коли краще не ризикувати. Нічні світила вплинуть на шосте почуття Козерогів, суттєво ослабивши його. Відновити потужну інтуїцію цим людям допоможуть спеціальні талісмани і вправи для розвитку інтуїції. .

Щоб якось урівноважити бурхливий настрій небесних світил, Козерогу слід займатися спокійними і монотонними справами, хатньою роботою. Наприкінці вересня можна відправлятися у подорож, відрядження.

Кінець вересня сприятливий для Козерога у плані покупок авто, техніки і електроніки. Сприятливо на житті і енергетиці Козерога позначаться невеликий ремонт, нові дрібниці інтер’єру, які створюють затишок і спокій в домівці.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року для Водолія радить зосередитися на роботі

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
Водолій може сидіти на березі ріки і спостерігати за плином подій

На думку астролога, головною сферою, на якій слід зосередити увагу у вересня, для Водолія буде робота. Щоб допомогти собі у фінансовому секторі, можна скористатися афірмаціями на багатство. Енергетика вересня така, що Водолію доведеться бути зібраним і самостійним у всьому.

В романтичних стосунках Водолію буде таланити у вересні за однієї умови. Зорі і планети хочуть самі направляти людей цього знаку вірним шляхом. Тому порада гороскопа Павла Глоби для Водолія: розслабитися і слідкувати за плином подій. Якщо нічого не буде відбуватися, це означає, що Всесвіт влаштовує ситуація, яка склалася у житті Водолія.

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року для Риб передбачає сприятливий період

Гороскоп Павла Глоби на вересень 2020 року: які поради для кожного знаку Зодіаку
На Риб очікує прекрасний період

Перший місяць осені стане досить пижм ним часом для Риб. Початок вересня буде добре спілкуватися з представниками добрих знаків Зодіаку – це додасть сил Рибам. Якщо уникати сварок і конфліктів, то реноме Риб залишиться не заплямованим.

Середина вересня – чудовий період для зміни обстановки. Тобто Риби можуть на цей час планувати відпустку або, хоча б, поїздку вихідного дня за місто.

Гороскоп Павла Глоби на вересень для Риб передбачає неймовірно сприятливий час, починаючи з 22 числа. Небесні світила допоможуть знайти мотивацію, підсилять інтуїцію, яка і сама по собі – від народження, дуже потужна. Також, планети і зорі гороскопу будуть допомагати Рибам знаходити найкращий вихід із складних ситуацій.

Кінець вересня – ідеальний час для Риб, щоб робити покупки, змінити гардероб, для оформлення кредитів або іпотеки.

Ви не можете копіювати текст