ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Астролог Павло Глоба підготував узагальнений гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку. В ньому відомий астролог розповість про тренди місяця згідно приналежності до одного з 12 зодіакальних знаків. Цей гороскоп показує основні позиції, на які варто звернути уваги представникам певних знаків Зодіаку. На думку Павла Глоби, у травні 2019 року, у багатьох людей буде загострена інтуїція, тому зросте швидкість прийняття рішень, з’явиться відчуття легкості.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Овна

Астролог Павло Глоба вважає, що для Овна травень – це час, коли варто відпочивати та розслаблятися. Тому варто брати відпустку саме в цьому місяці. Зорі будуть допомагати Овну у подорожах, відрядженнях, у повсякденних справах і у коханні. Ближче до кінця травня, гороскоп радить Овну приділити більше часу домашнім справам: зайнятися ремонтом, переїздом чи можна придбати нові меблі. Тобто буде важливо оновити домашню енергетику.

Оточуючі люди будуть намагатися нав’язувати Овну свою думку, але це не повинно впливати на прийняття Вами рішень. Бо далеко не всі щиросердо будуть щось радити – будуть й ті, хто захоче нашкодити Вам. Тому варто уважно аналізувати причини та мотиви радників.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Тільця

Гороскоп радить Тільцям навчитися розпізнавати енергетичних вампірів. Бо основні проблеми у Вас в травні можуть статися через заздрісників та недоброзичливців. Якщо Ви будете занадто сентиментальними та чуттєвими, в травні це може негативно вплинути на ділову сферу.

Успіх у будь-якій справі може прийти до Тільця за умови наполегливої праці. Настрій Вам піднімуть нові знайомства та покупки. В стосунках з коханою людиною Вам допоможе витримка. У Вас можуть бути моменти, коли буде здаватися, що немає сил і захочеться кричати чи образитися. Гороскоп застерігає Тільця – не варто емоційно зриватися в травні. Ті Тільці, хто зможе вгамувати свою імпульсивність в травні, зможуть зберегти удачу і навіть збільшити її.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Близнюків

Близнюки не повинні хапатися за все одразу у травні. Гороскоп від Павла глоби радить Вам розділити задачі на головні і другорядні. В останній весняний місяць зорі гороскопу створять сприятливі умови для Близнюків для вирішення важливих питань у побуті і на роботі, у бізнесі і у фінансовій сфері.

В особистому житті Близнюки повинні налаштуватися на позитив. Для Вас дуже важливо буде навести лад у домівці: в приміщеннях з негативною енергетикою, частіше будуть відбуватися конфлікти. Також, в оточенні негативу, Вам буде складно боротися з поганими думками, комплексами та внутрішніми страхами. Чисте житло дасть змогу оновити енергетику, наситити приміщення позитивними еманаціями.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Рака

Рак не повинен ні з ким ділитися своїми планами. Це пояснити просто: існує ймовірність, що реакція на Ваші плани когось із оточення, може змусити Вас сумніватися в своїх можливостях. Раки можуть бути в травні дуже залежними від думок близьких і колег. Це означає, що заразитися сумнівами буде значно простіше. Краще тримати все у таємниці.

Вже не перший раз гороскоп для Рака радить цьому знаку навчитися казати «Ні». Зверніть увагу на це, бо хтось захоче скористатися Вашою добротою, чи змусить Вас відчувати докори сумління. Але не впадайте у крайнощі: Рак повинен надавати посильну допомогу близьким йому людям в об’ємах, які не обмежують Ваш особистий простір.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Лева

Травень 2019 року за прогнозом гороскопу від Павла Глоби буде переповнений великою кількістю творчої енергії, сконцентрованої навколо Лева. Лев може стати щасливим талісманом для когось, у тому числі – для себе. Адже тотемна тварина цього року – Жовта Земляна Свиня дуже прихильна до цього зодіакального знаку.  Завдання травня від Всесвіту для Лева – мати чітко поставлені цілі на кожний день, не ризикувати і робити все без поспіху і тоді удача посміхнеться Вам.

Леви повинні остерігатися хитрощів і нещирості. Варто бути обережними у спілкуванні з незнайомцями, керівництвом та підлеглими. Зберегти і підняти авторитет Лева, можуть доброта і намагання допомогти. В травні зорі покращать пам’ять Лева, тому можна буде займатися освоєнням чогось нового та цікавого для Вас.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Діви

В травні Діва повинна бути активною у всіх сферах життя: як на роботі, так і в особистому житті. Астролог Павло Глоба радить не сидіти склавши руки, якщо Ви хочете мати успіх. Можна займатися самоаналізом, аналізувати зроблені раніше помилки, вивчати негативні риси свого характеру, щоб у майбутньому не допускати промахів.

Підняти настрій та вселити оптимізм Діві допоможе гарний шопінг. Якщо Ви плануєте вартісні придбання, перевірте все, щоб не витратити зайві кошти. Також, Діві варто мати якийсь план на випадок, якщо справи підуть не так, як Ви то запланували.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Терезів

Для Терезів травень може стати часом духовного зростання, переоцінки цінностей. У всіх людей періодично настає час, коли відбувається внутрішнє переналаштування свідомості – для Вас це стане травень. Важливо налаштуватися на позитив: у майбутньому це допоможе Терезам попередити проблеми і залучити у своє життя радісні події.

На початку травня астролог радить провести генеральне прибирання, викинути весь мотлох і непотрібні речі. Це важливо для очищення енергетики: езотерики вважають, що чистота в домівці суттєво покращує самопочуття Терезів і допоможе уникнути різких перепадів настрою.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Скорпіона

На початку травня оточуючі можуть провокувати Скорпіона на негатив, привносити у Ваше життя погані емоції. Тому Скорпіону важливо зосередитися на собі, займатися медитацією та іншими духовними практиками. Самотність буде гарним прихистком тим Скорпіонам, хто захоче зберегти спокій і самооцінку.

Ближче до середини травня Скорпіони відчують енергетичне зростанні. Це буде слушний час для прийняття важливих рішень та планування подальших дій. Можна буде купувати дорогі речі, меблі, починати ремонт чи перепланування. Головне – не ділитися планами з оточуючими у перші два тижні травня.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Стрільця

У Стрільців спасінням від проблем в коханні і в справах стане щирість до оточуючих і самих себе. Травень буде гарним періодом для постановки нових завдань і глобальних цілей. Знайти своє призначення в житті Стрільцям допоможуть духовні практики. Також Вам варто вступити на шлях творення. Зірки гороскопу хочуть побачити безкорисливе добро з боку Стрільця, Ваше прагнення до гармонії з навколишнім світом.

У коханні Стрільцю знадобиться проявити холодний розум, тому що під гарячу руку спільні рішення приймати дуже небезпечно – можливі сварки та конфлікти. У спілкуванні з оточуючими Стрільцям це правило також буде знадобиться, тому що у травні підвищиться імпульсивність багатьох людей – особливо стихії Вогню.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Козерога

Павло Глоба радить Козерогам позбутися негативних думок. По-перше, не варто погано думати про незнайомців, тому що багато з них можуть стати Вам гарними союзниками чи навіть друзями. По-друге, не потрібно накручувати себе і боятись провалу, адже будь-яка справа може стати успішною, якщо робити її з позитивом і гарними намірами.

Козерогам в травні категорично не варто жити минулим, потрібно дивитись вперед, планувати нові перемоги у коханні і у справах. Ностальгічні почуття можуть прийти до Козерога наприкінці весни, але не варто поринати в них надовго. Гороскоп Павла Глоби на травень застерігає Козерогів від непотрібного ризику, авантюр. Якщо Козерогу доведеться робити складний вибір, покладайтеся тільки на себе і на свою інтуїцію.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Водолія

Порада місяця – у будь-яких скрутних ситуаціях у травні, Водолій повинен зберігати незворушність і спокій. Проблеми тимчасові, а впевненість в собі і віру у майбутнє відновлювати доводиться довго. Згідно прогнозу астролога, Водоліїв може наздогнати хвиля негативу, яка нейтралізує творчу енергію зірок.

Основне завдання для Водолія в травні – залучати в життя позитивні думки. Бо, якщо вірити в себе, тоді можливо буде досягти успіху.  У стосунках з людьми Водоліям допоможе бажання примиритися, знайти вихід за допомогою компромісів. Рішучі і сміливі представники цього знаку будуть попереду.

Гороскоп Павла Глоби на травень 2019 року для Риб

Зорі гороскопу у травні будуть сприяти розвитку нових і приємних подій у житті Риб. Це стосується і особистого життя, і роботи. Представників Риб очікує багато позитиву, динаміки і приємних змін. Ідеальною для Риб стане зміна картинки: Вам можна вирушати в подорожі, в ділові поїздки. В кінці місяця варто оновити гардероб і попрацювати над зміною Вашого іміджу в цілому.

Домівка Риб повинна бути добре прибраною, адже це місце концентрації великої кількості позитивної енергії. Безлад заважає нормальному сприйняттю енергетичних хвиль. Не треба ставити палки в колеса оточуючим – Рибам варто вибачати людей за їх помилки. Порада Рибам на травень – сфокусуватися на важливій справі і діяти позитивно.

Ви не можете копіювати текст